Skocz do zawartości
Graczdari

Gladiator edycja Blu-ray - opinie, komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Yeah! No to będzie kolejne demo dźwiękowe ; ) Las (walka) w DTS HD MA na pewno będzie mistrzowski : )

Z tym że niekoniecznie w DTS-HD MA. Paramount ostatnio wydaje w TrueHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczenia bazuje tylko na DVD bo tam był DTS ; ) ale może być i TrueHD bo cholera wie jak to zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym że niekoniecznie w DTS-HD MA. Paramount ostatnio wydaje w TrueHD.

Zakładając, że na Blu-ray.com specyfikacja jest wiarygodna będzie to 5.1 DTS-HD Master Audio. Najgorsza jest informacja o region A, niestety ... :rolleyes:. Tutaj pełny opis.

Gladiator Blu-ray Details

The Blu-ray presentation will include both the original theatrical version of the film as well as the extended version in 1080p High Definition with English 5.1 DTS-HD Master Audio, French 5.1 Dolby Digital and Spanish 5.1 Dolby Digital, as well as English, English SDH, French, Spanish and Korean subtitles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szkoda z tym regionem. No cóż. Trzeba będzie zdjąć i nagrać na BDR ; ) albo popcorn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena tez niemała 27,99$

w tej samej cenie jest zapowiadany Braveheart i Forrest Gump.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale szkoda z tym regionem. No cóż. Trzeba będzie zdjąć i nagrać na BDR ; ) albo popcorn.

Zmodyfikuj sobie tego swojego wypasa model 5000ES za te 100 Euro i nie marudź już z tymi regionami :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie marudzę. Ja tam mam swoje sposoby na te raptem kilka filmów w A i jest ok. Wolę przegrać film niż lutować ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę co do regionalizacji filmów w US, to do końca nie wiadomo. Na szczęście mam siostrę w Stanach, więc jak tylko Braveheart i Gladiator tam się pojawią będę miał 100 % wiarygodne info. Tylko dlaczego tak długo trzeba czekać ? :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% będzie Region Free. Póki co wszystkie tytuły Paramountu były region free - wyjątek to seriale CSI i Dexter S2 (o dziwo tylko jedna z trzech płytek jest zablokowana :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja ze strony FILMWEB z 23.06

Universal Pictures zamierza wypuścić 7 września poza granicami USA dwupłytowe wydanie "Gladiatora" na blu-ray . Wytwórnia ma nadzieję, że głośny film Ridleya Scotta będzie potężnym narzędziem przy popularyzacji nowego formatu wśród widowni.

Na obu płytach ma się znaleźć łącznie ponad 11 godzin materiałów dodatkowych. Oprócz kilku wersji filmu, komentarzy audio i wyciętych scen, wydanie będzie posiadać specjalną funkcję U-Control. Pozwala ona w trakcie seansu wybrać interesujące nas fragmenty, by potem dowiedzieć się więcej o ich realizacji po włożeniu drugiego dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Gladiator będzie na 100% w DTS HD MA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UK Gladiator od 9go wrzesnia . Narazie cena w przedsprzedazy 18 funciakow ,ale jak juz wyjdzie to troszke cena spadnie.Oczywiscie wydanie 2-plytowe ,ale wiecej szczegolow nie podano (HMV). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, ze paramount ma dziwną politykę dotyczącą dźwięku na płytach. Albo nie ma żadnej polityki ale za to ma dwie firmy robiące authoring :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mumia itd wyszły to i to wyjdzie : ) Takiej okazji na $ nikt nie traci chociaż w PL wszystko możliwe ; ) Dobrze, że te filmy nie są tykane tutaj w Polsce tylko wszystko jest jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce kiedy się ukaże Gladiator?Mam nadzieje że przed świętami(Boże Narodzenie) będzie już dostępny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładna okładka :( no 15 funtów nie jest drogo . ale pewnie nie bedzie polskich napisów .;). w Polsce jeśli wyjdzie to wydanie będzie kosztowało 99 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba szybciej w Polsce powinno być... mam nadzieję, że pojawi się w raz z Forest Gump wo października ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na gladiatora można zamówić przydatny gadżet :lol: :

Tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę takiego metalboxa :) To metalowe pudło jest naprawdę śliczne, ale u nas raczej go nie zobaczymy; żeby chodziaż w Polsce edycja 2-płytowa wyszła. Tak dla informacji w naszym kraju "Gladiatora" ma wydać TiM Film Studio, a premiera planowana jest na październik ;)

http://www.dvdactive.com/news/releases/gladiator2.html

Edytowane przez Inuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wersja UK będzie miała pl suby. Wtedy na 100% łykam z dvd.co.uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że wersja UK będzie miała pl suby. Wtedy na 100% łykam z dvd.co.uk

Ja tak samo ale w tym wypadku chyba możemy zapomnieć ;) Jakoś nie kojarzę filmu od Universal, który w UK miałby polskie napisy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...