Skocz do zawartości
Graczdari

Gladiator edycja Blu-ray - opinie, komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :P Chciałbym się spytać, czy może nie wiecie nic o ewentualnym wydaniu filmu Gladiator na BluRay? :) Bo na Samą Myśl obejrzenia go w 1080p/24 i Dolby TrueHD, albo DTS HD, robi mi się błogo :)

Wydano Helikopter w Ogniu, Ojca Chrzestnego i inne filmy, wiec chyba i Gladiator trafi na BD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym się spytać, czy może nie wiecie nic o ewentualnym wydaniu filmu Gladiator na BluRay?

Nie wiemy ... :P , ale wiemy, że będzie ... niedługo ! :)

PS.

Daj odpowiedź, co dalej robimy z płytami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladiator Gladiatorem ale ja osobiscie bardziej czekam na Królestwo Niebieskie które dopiero w wersji na BD jest w pełnej wersji reżyserskiej /ok 180 minut filmu/

Czekam także na Gorączkę z Pacino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gladiator Gladiatorem ale ja osobiscie bardziej czekam na Królestwo Niebieskie które dopiero w wersji na BD jest w pełnej wersji reżyserskiej /ok 180 minut filmu/

Czekam także na Gorączkę z Pacino

Królestwo Niebieskie w pełnej wersji reżyserskiej jest dostępne na DVD do kupienia z UK w wersji 4DVD, warto.... polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię że to wydanie jest znakomite ale poczekam raczej na wersję na BluRayu. W DVD juz nie inwestuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzwoniłem w Sierpniu 2008 do firmy TiM pytając o zapowiedzi, uzyskałem info że Gladiator ma się pojawić w Grudniu 2008 roku na Blu-Ray.

Ile było w tym prawdy sami widzicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wątpię że to wydanie jest znakomite ale poczekam raczej na wersję na BluRayu. W DVD juz nie inwestuję

przeciez jest na BD tylko bez polskich napisów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez jest na BD tylko bez polskich napisów :P

Gdzie? Jedyne co znalazłem to wersje HDTV na Necie :) 1080p HDTV. I to jeszcze nie rozszerzona. Mi zależy na tym by wydali wersje Rozszerzoną, 1080p i Audio Dolby True HD :)

Edytowane przez Graczdari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Królestwo Niebieskie" wyszło na BD. Niestety bez napisów PL. Polski dystrybutor zaspał. I to mnie martwi, bo dopiero kolejny authoring regionalny może im pozwolić dorzucić wersję napisów (i ew. audio).

Wydanie BD "Królestwa" zawiera rozszerzoną wersję montażu - i to naprawdę rozszerzoną, o chyba 40-50 min, co radykalnie zmienia/poprawia odbiór fabuły, która w wersji kinowej została mocno przycięta. Fakt, była miejscami dość mętna i mało emocjonująca. Liczę, że ten spory nowy kawałek filmu zademonstruje, że Ridley daje radę.

Nie wiem czy mamy w tym roku szansę zobaczyć na półkach BD "Królestwa" z napisami PL i chyba dlatego zakupię jednak jakieś wydanie zagraniczne.

Edytowane przez benek07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie? Jedyne co znalazłem to wersje HDTV na Necie :P 1080p HDTV. I to jeszcze nie rozszerzona. Mi zależy na tym by wydali wersje Rozszerzoną, 1080p i Audio Dolby True HD :)

Wydaje mi się że wyszła na bd wersja reżyserska http://www.amazon.com/Kingdom-Heaven-Direc...y/dp/B000ICLRIE a sieci można wyszukać ripy tej wersji w 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiejś płycie BD od Foxa mam zwiastun "Królestwa Niebieskiego". Obraz jest fenomenalny.

To jeden z filmów, wprost stworzonych do tego nośnika.

"Gladiator" oczywiście również zalicza się do tej grupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladiator:

Jeden z niewielu filmów dostępnych od lat w HD MPEG-2 ale za to w wersji bez kompresji.

Poziom wizji = BD/HD DVD.

Ot, wyciekło komuś ze studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gladiator:

Jeden z niewielu filmów dostępnych od lat w HD MPEG-2 ale za to w wersji bez kompresji.

Poziom wizji = BD/HD DVD.

Ot, wyciekło komuś ze studia.

:) Satrip, dam sobie za to wszystko uciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Królestwo Niebieskie" wyszło na BD. Niestety bez napisów PL. Polski dystrybutor zaspał.

I to mnie martwi, bo dopiero kolejny authoring regionalny może im pozwolić dorzucić wersję napisów .

Proszę - AUTHORING REGIONALNY ;) - i po temacie :

http://chomikuj.pl/jalowa/napisy+HD/K-L/Ki...264.DTS-iLL.srt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;) Satrip, dam sobie za to wszystko uciąć.

Zgadza się, konkretnie bardzo stare nagranie z kanadyjskiego BEV (open matte). Przez długi czas to nagrania miało opinię "referencyjnej" jakości dla broadcastu HD. I faktycznie cały czas bardzo dobrze się to ogląda, zwłaszcza z podsynchronizowaną ścieżką DTS :)

Jest jeszcze całkiem niezłe nagranie z brytyjskiego C4HD 4 w h.264 (oar), niestety poszatkowane przerwami na reklamy.

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na gladiatora czekam już z pół roku :lol: podobno ma być wydany .zostało to potwierdzone .daty dokładnej nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Królestwem Niebieskim w wersji BD mam do czynienia na co dzień:rolleyes: film naprawdę w wersji reżyserskiej jest zupełnie innym filmem :rolleyes: Jeszcze na prawdę do tego świetna ścieżka w DTS-HD MA po prostu miażdży !!! Szczerze to też czekam na edycję regionalną z pl sub, bo jednak lubię filmy rozumieć na 100% a nie na 60-70 po angielsku :/ jeżeli macie jakieś pytania to pytajcie :)

Edytowane przez Dziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HMV.com ma gladiatora w zapowiedziach ,ale ani ceny ani dokladnej daty wyjscia filmu jeszcze nie ma. Jak cos beda wiedziec to poinformuja emailem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah! No to będzie kolejne demo dźwiękowe ; ) Las (walka) w DTS HD MA na pewno będzie mistrzowski : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że będą to wersje na USA, bez PL napisów ?

Przy okazji mam pytanie - czy póki co Gladiator w wersji mkv jest dostępny w Sieci tylko jako 720p ? (wersje ESIR i SILU).

Edytowane przez Lord Rayden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu była w sieci wersja 1080p w MPEG -2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...