Skocz do zawartości
TONY!

TYLNA PROJEKCJA FULL HD

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='pmcomp' post='13118' date='07.10.2006, 09:33 ']no problemo, to nie lodówka.

Pozdro[/quote]


lodówkę też można na boku, ale potem trzeba odczekać, najlepiej z dobę, żeby ją odpalić,'

z TV też lepiej poczekać parę godzinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AreckiW' post='13130' date='07.10.2006, 10:54 ']lodówkę też można na boku, ale potem trzeba odczekać, najlepiej z dobę, żeby ją odpalić,'

z TV też lepiej poczekać parę godzinek[/quote]

No chyba będe ryzykował, z dusza na ramieniu... Na pudełku mnówstwo oznaczeń, że tylko "górą do góry". Ale mam nadzieję, że nic się nie stanie. A nie będę czekał roku na przeprowadzkę do nowego domu. Szczególnie, że mój stary TV wczoraj wyzionął ducha... Zrobie jeszcze wizję lokalną jak to jest w pudle poukładane i pomocowane i jazda na 10 piętro. Pewnie w przyszłym tygodniu zakupię, więc zdam relację.
DW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :(
KDS nie jest taki ciężki na jakiego wygląda.
Zabezpieczony doskonale i dość poręcznie wykonane otwory do transportu. Wspólnie z kolegą bez problemów wnieśliśmy go na 2 - piętro, może tylko był kłopot z zakrętami gdyż pudło jet tak duże że trzeba unieść powyżej poręczy aby się odwrócić.
Ale warto bo obraz doskonały. Podłaczyłem na razie tylko do X-360 gdyż DVD z upscalerem dopiero zamówione. Obraz z konsoli wyświetlany w trybie 720p z tym że przy odtwarzaniu DVD włącza się tryb PAL.
i starsze filmy nie wyglądają najlepiej.
Kupiony w firmie Jonczak w Gdańsku w cenie lepszej niż sugerowana przez Sony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wildern' post='13154' date='07.10.2006, 14:23 ']Kupiony w firmie Jonczak w Gdańsku w cenie lepszej niż sugerowana przez Sony :)[/quote]
Nawet w sklepach dla idiotów jest poniżej 10000. Stałem wczoraj i sie gapiłem na demko HD puszczane jednoczesnie na tym KDSie i 50 calowym LCDku tez Sony, za bagatela 21000 zł. I wcale mnie ten LCD nie rzucił na kolana. Szczerze mówiąc, do tej pory nie miałem zbyt dobrej opinii o projektorach. Takie jakieś to zawsze ciemne było, szczególnie po brzegach, LCD świeciły znacznie ładniej. A tu - obraz z KDSa mi sie nawet bardziej podobał...
DW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mam w domu tv sony kds-55a2000 i gra rewelecja nie potrzebuje tak mocnego sygnału jak lcd obraz duży, oglądając dvd z 4m czujemy się jak w dobrym kinie. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pawel14p' post='14226' date='14.10.2006, 07:27 ']Witam wszystkich mam w domu tv sony kds-55a2000 i gra rewelecja nie potrzebuje tak mocnego sygnału jak lcd obraz duży, oglądając dvd z 4m czujemy się jak w dobrym kinie. Polecam[/quote]
Witam,
jak podłączyłeś DVD do KDS'a przez HDMI czy SCART ?
Pytam bo zastanawiam się czy kupić do tego TV w komplecie DVD z HDMI i czy to poprawi jakość wyświetlanego obrazu.

Martain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Martain' post='14246' date='14.10.2006, 09:37 ']Witam,
jak podłączyłeś DVD do KDS'a przez HDMI czy SCART ?
Pytam bo zastanawiam się czy kupić do tego TV w komplecie DVD z HDMI i czy to poprawi jakość wyświetlanego obrazu.

Martain[/quote]

tu się nie ma nad czym zastanawiać - kupuj DVD z HDMI

pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Martain' post='14246' date='14.10.2006, 08:37 ']Witam,
jak podłączyłeś DVD do KDS'a przez HDMI czy SCART ?
Pytam bo zastanawiam się czy kupić do tego TV w komplecie DVD z HDMI i czy to poprawi jakość wyświetlanego obrazu.

Martain[/quote]
Narazie podłączyłem przez scard ale rozglądam się za kinem z hdmi ale obaz i tak jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od kilku dni mam KDS 55A2000 podłączony przez component z n-ką. Dla mnie jest to idealny zakup - full HD na 55" za 9300 zł. Gdy oglądam Discovery HD nie mogę wyjść z zachwytu. Bora Bora już oglądałem wcześniej na dużym ekranie z projektora HD Ready - było pięknie. Ale wczoraj gdy zobaczyłem jeszcze raz na nowym KDS-ie w pełnej rozdzielczości to dopiero rewelacja. Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto kupować Full to wg mnie do n-ki absolutnie tak. Tylko wówczas zobaczymy całe piękno formatu 1080i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Sydon777' post='16354' date='21.10.2006, 10:06 ']Od kilku dni mam KDS 55A2000 podłączony przez component z n-ką. Dla mnie jest to idealny zakup - full HD na 55" za 9300 zł. Gdy oglądam Discovery HD nie mogę wyjść z zachwytu. Bora Bora już oglądałem wcześniej na dużym ekranie z projektora HD Ready - było pięknie. Ale wczoraj gdy zobaczyłem jeszcze raz na nowym KDS-ie w pełnej rozdzielczości to dopiero rewelacja. Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto kupować Full to wg mnie do n-ki absolutnie tak. Tylko wówczas zobaczymy całe piękno formatu 1080i[/quote]

W pełni potwierdzam opinię przedmówcy. Mam ten sam telewizor i "n"-kę i jestem bardzo zadowolony. Bora bora po prostu wgniata w fotel. Takiego obrazu nie widzialem nigdy dotąd. No może poza tegoroczną IFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z wymiania lamp ? ile taki teelwizor "przezyje" i jak kosztowna jest taka operacja :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, jezeli chodzi o n'ke podlaczona Hdmi ( kabel QED Qunex ), to czy was raz na jakies pare minut zanika dzwiek i wyswietla sie rozdzielczosc obrazu ?
Bo u mnie ten problem wystepuje... Edytowane przez chosen7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem z eNka pod hdmi w KDFie (50").
Component mam zajety przez Xboxa 360.

PS do wildern: kup sobie kabel VGA do Xboxa 360, bo po VGA x360 tez upscaluje filmy dvd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jest wreszcie mój test Sonego KDS-55A2000:

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?act=ST&f=75&t=2486&st=0#entry17065"]http://hdtvpolska.com/index.php?act=ST&...st=0#entry17065[/url]

Miłego czytania.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanie ...
uzytkownicy 3lcd nie obawiacie sie ich zywotnosci oraz wymiany lamp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dede' post='17123' date='24.10.2006, 08:57 ']
ponawiam pytanie ...
uzytkownicy 3lcd nie obawiacie sie ich zywotnosci oraz wymiany lamp ?
[/quote]
Witam ponownie po dlugiej nieobecnosci
Powtorze jedynie opinie gdzies juz tutaj przytaczane,
Problem zywotnosci dot. glownie lampy, ktora przy normalnym uzytkowaniu (moje 1-3 godzin dziennie) bedzie sluzyc latami. Po wymianie, wcale nie takiej drogiej jak sie mowi, za ok 500-1000zł, bedzie grala znowu baaaaaaardzo długo. Moim zdaniem mimo wszsytko przy tak szybkim "postepie" technologii i spadaniu cen, wymiana lampy moze zdarzyc sie tylko raz a potem juz tylko wymiana TV na wiekszy, lepszy, o wyzszej rozdzielczosci.
Pozdrawiam
TONY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='17070' date='23.10.2006, 21:30 ']No jest wreszcie mój test Sonego KDS-55A2000:

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?act=ST&f=75&t=2486&st=0#entry17065"]http://hdtvpolska.com/index.php?act=ST&...st=0#entry17065[/url]

Miłego czytania.

Pozdro[/quote]

Chciałem zobaczyć ten test ale niestety gdy klikam na Twój odnośnik niezmiennie pokazuje się błąd. POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wronek6666' post='32193' date='31.12.2006, 13:37 ']Chciałem zobaczyć ten test ale niestety gdy klikam na Twój odnośnik niezmiennie pokazuje się błąd. POMOCY[/quote]


[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1705&st=40"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1705&st=40[/url] tu jest. Musze poprawić linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nieraz udaje sie zobaczyć tylną projekcje u 25-30 latek i uwierzcie mi że jak sie poprubuje to MIODZIO !! :- ) Edytowane przez wisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wisio' post='32218' date='31.12.2006, 15:08 ']Mnie też nieraz udaje sie zobaczyć tylną projekcje u 25-30 latek i uwierzcie mi że jak sie poprubuje to MIODZIO !! :- )[/quote]


Radzę wcześniej "poprubować" słownika ortograficznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie
rozważam SONY KDF 50E2010 i SONY KDF 50E2010
Nie wiem jednam czym to sie różni. CZy tylko SRDX -em ?
Będę wdzieczny za pomoc
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ryjek' post='65967' date='02.11.2007, 18:01 ']rozważam SONY KDF 50E2010 i SONY KDF 50E2010
Nie wiem jednam czym to sie różni.[/quote]

Niczym się nie różni :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...