Skocz do zawartości
austrian

Dexter

Rekomendowane odpowiedzi

czy na w na platformie N ten serial jest w HD ? pytam,bo pojawił sie w cyferce VOD,ale w SD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SD, w ogóle wszystkie seriale są w SD :angry::)

Na C+ VOD pojawił się czwarty sezon? Od razu kilka odcinków czy pierwszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cztery pierwsze,ale napisane jest,że dostępne będą wkrótce... czyli od jutra,pewnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA ukazly sie juz 3 sezony Dextera na BR - z doskonala jakoscia obrazu !

Niestety z blokada regionalna A .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia po ostatnim odcinku? Ktoś się spodziewał takiego obrotu spraw? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak wrażenia po ostatnim odcinku? Ktoś się spodziewał takiego obrotu spraw? :lol:

Weź, do tej pory chodzę wku*** :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam caly czas nadzieje ze to mu sie wszystko na koncu snilo , bo tej roli i tej aktorki bedzie mi cholernie brakowac - niechce marudzić ale żeby to nie byl poczatek konca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że będzie pojawiać się tak jak Harry.... ale na YT jest film jak Trójkowy gada z Dexterem i, że to on zrobił na 100%....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kolejny sezon nie będzie ostatnim a to z powodu choroby Dextera :) Gość jest chory na raka , bardzo złośliwą odmianę , na szczęście szybko zdiagnozowany więc jest duża szansa że z tego wyjdzie . Czego mu oczywiście życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu skończyłem ogladać czwarty sezon,lekki wkurw mnie złapał,tak jak ktos tu juz napisał,teleportacja do trumny,korek z samochodu i kilka skrótów myślowych... chcieli szybko zakończyć serie,może faktycznie ma na te wpadki wpływ choroba głównego aktora...

czekam na piąty sezon,oczywiście :P:):rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w trakcie czekania na następny sezon Dextera polecam Breaking Bad. Wypasss!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam a za 2 tyg premiera nowego sezonu Breaking Bad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na polskich platformach ?

Panie i Panowie pierwszy odcinek Dextera 5 sezonu już jest w Nseriale:) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie mam zamiaru tutaj zdradzać 5 sezonu (podobnie jak reszta, powalił mnie, dla mnie najlepszy serial ever) ale muszę powiedzieć, że mocno żałuję, że w nSeriale ta pozycja nie jest w HD. Dokończyłem całość już w HD i 5.1 i jednak odczucia są duuuuuuuuuuuuuużo lepsze. Taki film trzeba oglądać w HD! Dobrze, że chociaż później zapewne pokaże ten serial nFilm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 5 sezon zapowiada się bardzo ciekawie. Chociaż, zaczyna robić się taki rodzinny :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piąty sezon jest zarąbisty ale to czekanie na nowe odcinki i świadomość że za dużo ich nie zostało wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nce jeszcze dwa odcinki. Ja nie wytrzymałem ; ) Mimo negatywnych opinii w sieci dla mnie to cały czas jeden z najlepszych seriali. Końcówka jak zwykle mega O_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś narzeka na piąty sezon niech nawet patykiem nie tyka szóstki... oostra zniżka formy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mówię o 6 : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spore rozczarowanie, poprzednie sezony mniej lub bardziej mi się podobały (łącznie z piątką), ale w tym sezonie to miałem poczucie jakby za niego zabrała się zupełnie inna ekipa (scenariusz, itp). Do tego "czarne charaktery" jakieś takie nijakie, zresztą domyśliłem się o co biega już po kilku odcinkach... Sam Dexter też jakiś dziwny, poza tym chore akcje z Debrą... Na plus same zabójstwa, że tak powiem były dość oryginalne :)

Miałem sobie dać spokój z Dexterem, ale znowu ta końcówka... w każdym razie obada się kilka pierwszych odcinków i zdecyduję czy warto to dalej oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter rządzi i tutaj dla mnie nic sie nie zmienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...