Skocz do zawartości
austrian

Dexter

Rekomendowane odpowiedzi

Czwarty sezon rozpoczęty, 4 odcinki za nami. Nie jest źle, tylko ta żona mnie drażni :lol:.

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wytrzymałem ; ) i zacząłem oglądać. I uważam, że nadal jest wysoki poziom (Masuka łahaha ; ) ) chociaż trochę nie przemawia do mnie trójkowy zabójca ; ) Ciekawe kim on tak naprawdę będzie/jest? Czy ma coś wspólnego z Dexem? Bo to, że go zabije na końcu to chyba nie będzie niespodzianka ; - )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też nie wytrzymałem ; ) i zacząłem oglądać. I uważam, że nadal jest wysoki poziom (Masuka łahaha ; ) ) chociaż trochę nie przemawia do mnie trójkowy zabójca ; ) Ciekawe kim on tak naprawdę będzie/jest? Czy ma coś wspólnego z Dexem? Bo to, że go zabije na końcu to chyba nie będzie niespodzianka ; - )

cholera u mnie nie ma nadal ani pierwszego odcinka.. wrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nce będzie już zaraz. Będzie poślizg paru odcinków w stosunku do US więc bez dramatu. Ale ja nie mogłem wytrzymać ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam się podoba 4 sezon? ;) 13 grudnia ma być finał w US... jak zwykle chyba nie wytrzymam ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się!

Ogólnie, tego-jesienne sezony Dextera i Californication będą chyba najlepsze dotychczas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deb zaliczy jeszcze kilka romansów, odkryje sekret o tym że jej dawna miłość i jednocześnie seryjny morderca był bratem DeXtera.

Oj będzie się działo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 11 odcinkach i końcówka nieźle nakręca, nawet moja żonka się dołączyła do oglądania co nigdy nie robi. Czekam na ostatnio odcinek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowe 10 odcinków 4 serii całkiem wporzo, natomiast 11 odcinek w pełni rozczarowujący:

1. po uratowaniu porwanego przez Arthura 10-latka policja nie zadała sobie nawet trudu na stworzenie przez dzieciaka (widział porywacza dobrze) portretu pamięciowego, bo gdyby mieli opublikowaliby go w tv razem z materiałem z odnalezienia porwanego.

2. nie rozumiem czemu Dexter marnuje czas na szukanie kolesia któremu podrzuci DNA Trójkowego (stracił na to conajmniej dwa dni), zamiast wykorzystać czas na dorwanie Arthura i zabicie go przez schwytaniem przez policję.

3. dziennikarka rozczarowana postępowaniem ojca popełnia samobójstwo dowiadując się o tym że policja nie jest na tropie prawdziwego Trójkowego - chcąc się zemścić za złe traktowanie ojca powinna podac jego prawdziwe nazwisko.

Takie to pozbawine troche logiki. Ale też czekam na ostatni odcinek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie najlepszy sezon Dextera ever!!!!

Mokichanin - nie spoiluj! ;)

Edytowane przez Mati29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek 4 tego sezonu. Nie mogę się pozbierać :) :) :)

Po prostu miozga, nie wiem sam czy chciałbym piąty sezon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak do września wytrzymam. Mam nadzieję, że scenarzyści przyłożą się do pracy i nadal będzie wysoki poziom. Bo według mnie 4 sezon był bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak do września wytrzymam. Mam nadzieję, że scenarzyści przyłożą się do pracy i nadal będzie wysoki poziom. Bo według mnie 4 sezon był bardzo dobry.

4 sezon był debeściarski , paluch po obgryzałem . Żonka mnie wyzywa że jej puściłem ostatni odcinek bo nie może się pozbierać taka była jazda ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter, poprawcie mnie jeżeli się mylę, ale to najlepszy serial ostatnich lat. Przez 4 sezony trzyma poziom. Ogląda się super. Jedyny minus jaki znalazłem to, że na początku każdego odcinka robię się głodny :)

Szkoda, że trzeba tak długo czekać na kolejną serię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 odcinek to kpina z telewidza, nic sie kupy nie trzyma.

Spojluję uwaga!!!

Kiedy niby Dexter miał czas na wykręcenie korka w samochodzie Arthura? Dlaczego Dexter dostał smsa w o wiadomości na poczcie głosowej w chwili która odpowiadała scenarzystą? Czemu dał się zabrać policji z parkingu zamiast ukajać się?

Szkoda, szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 odcinek to kpina z telewidza, nic sie kupy nie trzyma.

Spojluję uwaga!!!

Kiedy niby Dexter miał czas na wykręcenie korka w samochodzie Arthura? Dlaczego Dexter dostał smsa w o wiadomości na poczcie głosowej w chwili która odpowiadała scenarzystą? Czemu dał się zabrać policji z parkingu zamiast ukajać się?

Szkoda, szkoda.

jesteś jedynym który w takie szczegóły wchodzi ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Universal dopiero 2 sezon, dlatego już nie wrzucajcie szczegółów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 odcinek to kpina z telewidza, nic sie kupy nie trzyma.

Spojluję uwaga!!!

Kiedy niby Dexter miał czas na wykręcenie korka w samochodzie Arthura? Dlaczego Dexter dostał smsa w o wiadomości na poczcie głosowej w chwili która odpowiadała scenarzystą? Czemu dał się zabrać policji z parkingu zamiast ukajać się?

Szkoda, szkoda.

Fakt, poszli trochę na łatwiznę pewnie aby wyrobić się w czasie antenowym :lol: Mogli pociągnąć ten finałowy odcinek do godziny albo nawet półtorej i zmieściły by się brakujące szczegóły.

Od siebie dodam tylko, że mnie najbardziej zraziła scena gdy Dexter pojechał do domu Arthura, rozmawiając z rodziną widzi przez okno SWAT wchodzący do domu, potem jest scena wybijania drzwi i ciemność. Oczyma wyobraźni widziałem już Dextera tłumaczącego się co robi w domu seryjnego mordercy, a tu takie rozczarowanie. Jakim cudem znalazł się w trumnie w garażu? Jak ominął SWAT? itd ...

Mimo tych potknięć i tak było co oglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mimo tych potknięć i tak było co oglądać :lol:

To prawda. Tylko przez te przekręty scenariuszowe serial przestał być oparty na faktach autentycznych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ale koniec :) Ogólnie jestem w szoku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam odcinek - bez jakieś rewelacji. Ale to co się stało na koniec - łał. nie spodziewałem się, ale

wcale mnie to nie cieszy. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak nic jest nawiązanie klimatem do pierwszego sezonu... kurcze ciągnie się to już długo a oni ciągle dają radę :unsure: Chociaż widać duże skróty ... brakuje czasu w tym serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek 4 serii to totalna miazga. Nawet nie myślałem, że jakiś serial może w ogóle tak wpłynąć na mnie i moją psychikę. Pół nocy wczoraj myślałem co wydarzy się w 5. Czy spodziewaliście się takiego obrotu spraw? Szkoda, że już kogoś więcej nie będzie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie nie jestem zadowolony bo lubie happy end'y :unsure:

Ale trochę się Dexter rozluźnił i takie tego efekty, nie bardzo wyobrażam sobie jak ma wyglądać piąta seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...