Skocz do zawartości
austrian

Dexter

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie od kiedy sezon 3 wejdzie ? podobno 1 tytuł to "Our father". Jak widac sezon 2 sie skonczyl na VOD w telewizji N. Nie moge a może nie możemy się doczekac 3 sezonu:) ktos wie kiedy wyjdzie??
ps. Ktos ma może ksiązki Dextera? warto kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 sezon chyba już się zaczął, w zeszłym tygodniu oglądałem pierwszy odcinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie nie moge doczekać :D Powinien być lada moment.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już pierwszy odc z trzeciej serii obejrzałem :blink:, ale to był nie planowany wyciek i niestety nie w HD. Ale dla mnie to jest najlepszy z obecnych seriali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taaa, już jest drugi odcinek trzeciej serii. tak więc sezon się zaczął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W koncu na VOD leci 3 sezon 1 odcinek:)
Mam nadzieje ze nie przerwą tak jak to miało miejsce z serialem Brzydula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W końcu. Bo jeszcze trochę i bym z neta musiał skorzystać ale wytrzymałem. Szkoda, że nie w HD : ( Ale dzisiaj zabieram się za 1 odcinek : >

Uwielbiam ten serial!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jakieś mieszane uczucia ale nie będę się rozpisywał bo niektórzy dopiero zaczynają. nie wiem, może to ten wiek ale i PB jak i Heroes mnie już nie bawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 odcinek dobryyy:) az nie moge sie doczekac 3 odcinka szkoda ze raz w tygodniu dają kolejny :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po 8 odcinku Dextera w nscreen, doszedłem do wniosku, że muszę obejrzeć resztę ; ) Poszło więc w HD i 5.1 i ??? Ciekawią mnie wasze odczucia (kto już widział). Dla mnie pomimo, że to już 3 sezon to ciągle jest kozak. Może nie ma aż takiego ciśnienia jak w 1 sezonie ale.... coś czuje, że ten serial jeszcze długo pociągnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter będzie miał jeszcze przynajmniej dwa następne sezony bo kontrakty już podpisane.
Ja jeszcze ósmego nie widziałem. Dziś będzie wieczorny maraton z nScreen :) . Seriali z neta już od dawna nie ściągam. Nie chce mi się skoro jest nScreen i niedługo coś podobnego na VOD w C+( oby dali 7 serię "24", najlepiej w HD ). Może puszczą Dextera i Californication w HD na tych nowych kanałach premium w N? Ktoś coś wie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też (nscreen mi się bardzo podoba i np. takiego californication w życiu by mi się nie chciało ściągać chociaż oglądam ostro) ale tutaj no nie mogłem.... tak samo miałem z poprzednią serią. Ale to tylko dlatego, że jest w HD i z napisami ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za samego dextera zapłaciłbym 3 dychy :) Jest oczywiście super. Dzis czeka mnie następny odcinek Wczoraj już doszedł ale dziś obejrzę. Tak to sobie celebruję.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w Showtime Dexter już się skonczył (nie nie będzie spoilera) i teraz w całości leży u mnie na dysku w Popcornie... szkoda tylko ze płyta główna Popcorna w USA :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem po całej serii już. Jest kozak nie ma co, choć trzecia seria ma trochę inny styl, mniej stresu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile odcinków ma ta seria? bo jestem po 12-stu. musze przyznać, że od połowy bardzo mnie wkręcił :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzecia seria już nie jest taka dobra jak pierwsza i druga ale i tak pozostałe seriale są daleko, daleko w tyle :D a teraz czekam na Lost 5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiadomo - i sezon 5 dla Dextera i 4 dla Californication też Showtime "klepnął"

Ja jestem bardzo zadowolony z rozwiązania obu serii. A Wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już wiadomo - i sezon 5 dla Dextera i 4 dla Californication też Showtime "klepnął"

Ja jestem bardzo zadowolony z rozwiązania obu serii. A Wy?

dexter to zajefajny serial ja już jestem happy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z niecierpliwością czekam na IV sezon! ostatnio to jeden z moich ulubionych seriali !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich jak Ty jest tutaj cały zastęp :)

Autorus

Chętnie bym zapłacił te 30zł za samego Dextera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pozgrywane na dysk te wszystkie odcinki, które już leciały więc w razie nawrotu sentymentów mogę do nich wrócić :(

Edytowane przez MMn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sam bym nie zapłacił tylko za Dextera ale fakt, że miło sobie go oglądać kiedy chcesz. Tylko jednak drugi sezon chyba bardziej mnie interesował niż zapowiedzi trzeciego. Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...