Skocz do zawartości
paw

6 Konferencja Telewizji Nowej Generacji N już wkrótce

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy tylko, że umożliwią sortowanie kanałów po swojemu, to będzie skok w nadświetlną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby tak nie było ograniczeń platformy cyfrowej to pewno było by wszystko. A tak ciułamy : > po troszku ; ) coś nowego chociaż te nowe funkcje są także zasługą inżynierów pracujących w ITI a nie w ADB. W sumie te dzisiejszy funkcje wydają się proste ale zrobienie ich to wiele czasu. Ale wie to ten, kto je robi ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby był moduł CAM to by chyba był największy skok do przodu .... :) Objawiłoby się to też zapewne we wzrastającym słupku ilosci pozyskanych abonentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak Gmeru ale sugerujesz ze byłoby to trzecie urządzenie (tuner) raczej nie wydaje mi się żeby to miało sens.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tak może na 46 godzin przed konferencją podsumuje co wiemy,chociaż może jutro gazeta prawna uchyli rąbka tajemnicy jeszcze bardziej:
-nowe kanały disneya
-Hallmark nie jest już na wyłączność cyfry+
-FILMBOX FAMILY wkrótce w Polsce
-nowe urządzenie od n/adb?
-alternatywa iti dla mini cyfrowego polsatu?
----------------------
tyle z różnych stron internetowych Edytowane przez paw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc albo nie zapowiada się nic ciekawego...
Albo to będzie taka niespodzianka, że wszelkie przecieki -pod groźbą utraty pracy- nie są w stanie się przedostać na zewnątrz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli N mysli, ze kanaly typu Hallmark, czy Filmbox Family beda tym czego spodziawaja sie abonenci to ITI moze sie ostro przejechac!

Maciej mial sporo czasu na solidne przygotowanie modyfikacji biezacej oferty jak i na wprowadzenie czegos zupelnie nowego i jezeli ta konferencja wypali tylko takimi "kwiatkami" jak wyzej wspomniane kanaly to bedzie super ciezko i "smieszno" dla ITI.

Generalnie budowanie oferty na bazie kanalow SD moim zdaniem nie ma sensu wiec w N powinny zawitac wersje HD kanalow juz nadawanych i nowe HD. Problem braku miejsca na HB jest trudny, ale do przeskoczenia. Wg mnie to kwestia inwencji i tu akurat ITI juz wczesniej potrafila wyskrobac troche pasma (czego nie mozna powiedziec o konkurentach).

Nowa "sila" - Cyfra+ i CP to okopani na swych pozycjach - znani i reagujacy zachowawczo konkurenci. Ale wlasnie uchylily sie drzwi nowej "sily" w postaci cyfrowej kablowki i mam nadzieje, ze tak jak start N'ki rozruszal rynek sat tak teraz bedzie bacik na rozruszacza = N, bo konkurencja SAT to raczej nic innowacyjnego nie zaproponuje, a jedynie skopiuje to co juz jest np. w N od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś gdzieś niedawno wspominał o kanałach premium w n...
Więc tu może będzie jakaś niespodzianka- nowy kanał filmowy z premierami w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ITI wykupi polowe wytworni z LA i za kilka lat gdy wygasna prawa do filmow C+ / HBO powstanie kanal premium ITI Movies! :D:D:D
Poza Multipakietem C+ nie widze nic innego sensownego. Bo co jeszcze mozna wygenerowac - kanal premium z serialami - konkurencje do nScreen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paw majac na mysli mini cyfrowy polsat myslales o:
a. Mini pakiecie
b. mini dekoderze

???????

Bo jezeli mini dekoder to mogloby to pokkrywac sie z moja informacja a wtedy to nic ciekawego bo 3 dekoder nie jest wogole potrzebny.


[quote name='paw' post='115725' date='31.08.2008, 13:57 ']ja tak może na 46 godzin przed konferencją podsumuje co wiemy,chociaż może jutro gazeta prawna uchyli rąbka tajemnicy jeszcze bardziej:
-nowe kanały disneya
-Hallmark nie jest już na wyłączność cyfry+
-FILMBOX FAMILY wkrótce w Polsce
-nowe urządzenie od n/adb?
-alternatywa iti dla mini cyfrowego polsatu?
----------------------
tyle z różnych stron internetowych[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We wtorek ok 13 godziny beda same posty typu ale lipa beznadzieja mieszajace sie z pozytywnymi opiniami. Nie ma wyjscia trzeba czekac, chyba ze satkurier czyms nas poinformuje wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie EPG na stronie n-ki, nie na dekoderze(trzeba wejść w zakładkę szukaj,a potem wybrać kategorię,np. film,nauka itp.) - i pojawia się ....albo jeden wielki babol,albo....

Dostępne są takie kanały jak NG HD,The History Channel HD, C+,C+Film,Polsat,Polsat Sport,BBC.

Albo jakiś jeden wielBŁĄD,albo wypłynęło omyłkowo,co nas czeka na jutrzejszej konferencji.

U mnie miesza się sceptycyzm,z małą [color="#00BFFF"]N[/color]utką nadzei :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na liście kanałów pojawił się wczoraj kanał "N" - zapewne chodzi tu o polski Nickelodeon - czyli pewnie będzie i disney i nickelodeon... Zawsze to 2 kanały więcej dla dzieci, ale ciekaw jestem czy będą mieli coś dla starszych widzów (i nie myślę tu o xxx). Jedyna droga to kolejne wąskie kanały tematyczne - ciekaw jestem czym mogą nas zaskoczyć :)



BTW - na blipe pojawiła się fotka z przygotowań do jutrzejszej konferencji:
[url="http://img84.imageshack.us/my.php?image=109306dg4.jpg"][img]http://img84.imageshack.us/img84/4999/109306dg4.th.jpg[/img][/url]


BTW: satkurier zauważył ciekawą rzecz - TVP1 i TVP2 mają dodatkowy CAID w kodowaniu - podobnie jak TVN. Prawie pewne jest wyłączenie przekazu analogowego TVN - w związku z tym strzelam, że ITI udostępni albo moduł CAM z kartami na taki "podstawowy pakiet" albo po prostu będzie rozdawał za darmo karty na taki mini pakiet, aby ludzie którzy stracą analogowy TVN mogli wciąż go oglądać - tyle, że już cyfrowo :)

Edytowane przez kaczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hm, "z igly widly"!

Nizej jest link do najlepszej strony z programem TV - i to na stronie CP! 50% kanalow jest nieobecna na platformie CP

[url="http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/program-tv-pionowy.cp"]http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/program-tv-pionowy.cp[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EPG na stronie www nie ma co sie podpierac poniewaz po prostu korzystaja z tej samej bazy danych audycji telewizyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy konferencja na pewno bedzie do obrzejrzenia w internecie? Czy ktos zna adres www?
Niestety nie moge jechac, bo musze byc na miejscu w pracy. Z tego samego powodu nie moge obejrzec w domu na nboxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ziomek' post='115877' date='01.09.2008, 13:35 ']Czy konferencja na pewno bedzie do obrzejrzenia w internecie? Czy ktos zna adres www?
Niestety nie moge jechac, bo musze byc na miejscu w pracy. Z tego samego powodu nie moge obejrzec w domu na nboxie.[/quote]



na pewno będzie na www.n.pl/konferencja/ - jak zwykle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I na pewno www.n.pl/konferencja/ bedzie sie zacinac bufor video jak zawsze bo sie serwery zamuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jajo9' post='115881' date='01.09.2008, 13:52 ']I na pewno www.n.pl/konferencja/ bedzie sie zacinac bufor video jak zawsze bo sie serwery zamuja.[/quote]


nigdy mi się nie zdarzyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kaczo' post='115878' date='01.09.2008, 12:41 ']na pewno będzie na www.n.pl/konferencja/ - jak zwykle :)[/quote]
Nie mogę się oprzeć aby wrzucić coś od siebie
Jest pewne, że bedą kanały hard i to kilka!
Usb w końcu zostanie otwarte!
Funkcja planownaia nagrywania przez internet w nbox.
Stawiał bym jeszcze na usługę dzięki której można używać odpowiednika gadu gadu w tv
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tery777' post='115887' date='01.09.2008, 14:03 ']Nie mogę się oprzeć aby wrzucić coś od siebie
Jest pewne, że bedą kanały hard i to kilka![/quote]

Na pewno okazało się, że pozycje XXX na VOD cieszą się powodzeniem - górę wzięła po prostu męska natura - choć sam nie wykupiłem takiego filmu (a ciekawość jak TO wygląda w HD wciąż pozostała)


[quote name='Tery777' post='115887' date='01.09.2008, 14:03 ']Usb w końcu zostanie otwarte![/quote]

na ten moment nie widzę co rzeczywiście istotnego mógłbym tam wetknąć :)


[quote name='Tery777' post='115887' date='01.09.2008, 14:03 ']Funkcja planownaia nagrywania przez internet w nbox.[/quote]

no, to jest ciekawe :)


[quote name='Tery777' post='115887' date='01.09.2008, 14:03 ']Stawiał bym jeszcze na usługę dzięki której można używać odpowiednika gadu gadu w tv[/quote]

abyśmy mogli jednocześnie rozmawiać oglądając dany kanał TV ("ty, patrz jaka laska!")? - to byłoby świetne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kaczo' post='115865' date='01.09.2008, 12:06 ']Na liście kanałów pojawił się wczoraj kanał "N" - zapewne chodzi tu o polski Nickelodeon - czyli pewnie będzie i disney i nickelodeon... Zawsze to 2 kanały więcej dla dzieci, ale ciekaw jestem czy będą mieli coś dla starszych widzów (i nie myślę tu o xxx). Jedyna droga to kolejne wąskie kanały tematyczne - ciekaw jestem czym mogą nas zaskoczyć :)



BTW - na blipe pojawiła się fotka z przygotowań do jutrzejszej konferencji:
[url="http://img84.imageshack.us/my.php?image=109306dg4.jpg"][img]http://img84.imageshack.us/img84/4999/109306dg4.th.jpg[/img][/url]


BTW: satkurier zauważył ciekawą rzecz - TVP1 i TVP2 mają dodatkowy CAID w kodowaniu - podobnie jak TVN. Prawie pewne jest wyłączenie przekazu analogowego TVN - w związku z tym strzelam, że ITI udostępni albo moduł CAM z kartami na taki "podstawowy pakiet" albo po prostu będzie rozdawał za darmo karty na taki mini pakiet, aby ludzie którzy stracą analogowy TVN mogli wciąż go oglądać - tyle, że już cyfrowo :)[/quote]

To w zasadzie jest pewne. NIe do konca bedzie sie nazywał N ale MTVNHD i startuje 15 września. Bedzie składanka teledysków i koncertów w HD oraz wybranych bajek w wysokiej rozdzielczosci. Mozna sie domyslec ze bedzie to dzialalo jak w przypadku TMC do 18 czy 20 bajki a potem program dla widzów dorosłych.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...