Skocz do zawartości
paw

6 Konferencja Telewizji Nowej Generacji N już wkrótce

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie artykułu to zacytuję:

[quote]Jacek Grzeszczak napisał(a):
2008-09-04 23:19:36
@Expert sat
Nie wiem, czy zauważyłeś (tj. wątpię), ale jesteśmy na blogu i tu pisać może każdy, kto jest związany z mediami (nie koniecznie osoba powiązana z redakcją - nabór na blogowiczów trwa, po szczegóły odsyłam na forum). [b]To nie jest artykuł, a prywatna opinia autora[/b]. Co więcej takie teksty nie trafiają do miesięcznika. Dobrze jest sprawdzić co się komentuje zanim się to robi.[/quote]
Za rozjaśnienie opinii nt. "artykułu" powinno wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm, ciekawe jak to z kanałem DreamWorks będzie.

Nowe oświadczenie dyrektor programowej C+:
"Obowiązująca wciąż umowa gwarantuje, że w 2009 roku tylko w Canal+ znajdą się wszystkie nowości DreamWorks a nasi abonenci obejrzą je jako emisje premierowe w Polsce. Także w 2010 roku Canal+ będzie pokazywać premiery na wyłączność. Licencja do ostatniego filmu z oferty DreamWorks wygasa dopiero w 2011. Inne stacje mają prawo do pokazywania filmów, ale nie premierowych.
Kontrakt z Paramount Pictures nie został przedłużony."

Czyżby p. Sojka troszkę się za mocno rozpędził. 2 lata bez hitowych premier to jednak sporo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczytaj sie w ten komunikat i bedzie wszystko jasne, to nic nie zmienia C+ "sila rozpedu" bedzie puszczal hity a potem klops.
Tekst zrecznie zmajstrowany i tyle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='upan[beeep]' post='116773' date='05.09.2008, 17:38 ']Czyżby p. Sojka troszkę się za mocno rozpędził. 2 lata bez hitowych premier to jednak sporo czasu.[/quote]
Pan Sojka już raz się rozpędził z Ekstraklasą jak twierdził, żę C+ musi podzielić się prawami do emisji.
Zauważcie, żę jako sukces podał wprowadzenie MTVNHD, do którego play-out przygotowuje C+.
Następny sukces to wprowadzenie Disney Channel który od dwóch lat jest u konkurencji. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest wiadome ale co w takim razie będą od wiosny 2009 puszczały te nowe kanały premium HD w N ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGM, Paramount i DreamWorks. ;) W tych ostatnich dwóch przypadkach (szczególnie w ostatnim, bo z Paramountem mozna się spodziewać kilku blockbusterów 2007-2008) początkowo będą puszczać produkcje, do których prawa emisyjne C+ już wygasły. Z czasem będzie coraz więcej nowości. Poza tym będzie coś jeszcze, poza tymi trzema ale dokładnie nie wiem. Podobno także miła niespodzianka.
Źródło własne, podobno dosyć dobrze poinformowane.

Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='netquest' post='116776' date='05.09.2008, 18:54 ']Pan Sojka już raz się rozpędził z Ekstraklasą jak twierdził, żę C+ musi podzielić się prawami do emisji.
Zauważcie, żę jako sukces podał wprowadzenie MTVNHD, do którego play-out przygotowuje C+.
Następny sukces to wprowadzenie Disney Channel który od dwóch lat jest u konkurencji. Pzdr.[/quote]

Co sie krylo za slowami Sojki to nikt tego nie wie poza ITI:
moze byla to rozpaczliwa proba zlapania kontraktu, a moze swiadoma polityka na wyduszenie kasy z Cyfry! Byc moze skuteczna bo w swietle najnowszych faktow...

Sukces wprowadzenia MTVNHD - co ma do tego play-out robiony przez C+ - to jest biznes a nie dzialalnosc charytatywna! ktos daje zlecenie, placi, a ktos inny je wykonuje. Ciekawe dlaczego Cyfra nie ma wylacznosci na ten kanal - moze przez wlasna slabosc?

Widac, ze to jest twarda gra i musisz sie przyzwycaic wraz C+, ze smiesznie mala platforma cyfrowa moze dac ktoregos juz z rzedu kopniaka w doope "gigantowi"! Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Elendil' post='116778' date='05.09.2008, 19:10 ']MGM, Paramount i DreamWorks. ;) W tych ostatnich dwóch przypadkach (szczególnie w ostatnim, bo z Paramountem mozna się spodziewać kilku blockbusterów 2007-2008) początkowo będą puszczać produkcje, do których prawa emisyjne C+ już wygasły. Z czasem będzie coraz więcej nowości. Poza tym będzie coś jeszcze, poza tymi trzema ale dokładnie nie wiem. Podobno także miła niespodzianka.
Źródło własne, podobno dosyć dobrze poinformowane.[/quote]

Aha , juz teraz paniał .... Ale żeby do tego aż dwa kanały premium robić ? każdy pewnie w opcji dodatkowej po 10 PLN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też nie czaję, po co 2. Ale podobno ma to mieć sens.

Może coś jak w Cinemaxach kiedyś zauważyłem, jak coś jednego dnia na jednym, to następnego na drugim. IMHO byłaby to lipa straszna, bo marnotrawstwo pasma byłoby straszne. A znając powtarzalność pozycji w takich kanałach i tak wszyscy by zdążyli obejrzeć co chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tesbor' post='116775' date='05.09.2008, 18:52 ']Wczytaj sie w ten komunikat i bedzie wszystko jasne, to nic nie zmienia C+ "sila rozpedu" bedzie puszczal hity a potem klops.
Tekst zrecznie zmajstrowany i tyle![/quote]

trudno uznać dwa lata za siłę rozpędu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po moim poście o "małym urządzeniu" która ma pojawić się na konferencji czułem wstyd i zażenowanie. Wstyd dlatego, że informacje które gdzieś tam wyłapuję podaję dalej jeżeli mam pewność co do źródła. W tym przypadku moja pewność była mocno nadwątlona ponieważ źródło miało dwie piersi i ładny tyłeczek więc z natury należało brać poprawkę na techiczną stronę informacji ale zdecydowanie nie na to że cała informacja jest fakiem

Odetchnąłem więc z ulgą kiedy Satkurier podał tą informację bo przynajmniej w części okazało się, że nie dałem ciała całkowicie a nasze dywagacje na tym forum zbliżały się do prawdy.

Jak poinformowało mnie moje :( źródło ta informacja miała pojawić się na konferencji wiec prawdopodobnie był jakiś poślizg wynikajacy z czegoś tam jak to w zyciu bywa.
Urządzenie staje się wieć faktem ale nie jest to niestety to czego wiekszość oczekiwała.




[url="http://satkurier.pl/news/42708/kolejne-n-iespodzianki.html"]http://satkurier.pl/news/42708/kolejne-n-iespodzianki.html[/url]

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje ze bedzie jeszcze jedna konferencja pazdzirnik/listopad, namieszaja i bedzie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ulan' post='116171' date='02.09.2008, 12:19 ']...żadnych rewelacji nic co by mnie skłoniło na wymianę na nbox recordera...[/quote]

dobre :)
a co mogloby cie sklonic do nbox recordera jesli nie to ze rozdaja go jak na tej klasy sprzet to prawie za darmo. no i to jest rekorder dzialajacy! :)
w przeciwienstwie do tego fila z c+. bawilem sie nim niedawno, nawet ciezko znalezc slowa komentarza, moze krotko - zenada. :/

ja jestem zadowolony z konfa.
zawsze cos do przodu.
rewolucji ktos oczekiwal? jakiej? :) tylko ludzie pomyslcie jako wlasciciel biznesu zanim napiszecie bzdury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tesbor' post='116643' date='04.09.2008, 16:56 ']@Gmeru cos zachowawczy jestes w tym temacie, nie byles na konferencji, zadnego ekstra wywiadu z Maciejem?

Zero wiesci typu MaGdaM ;) ???[/quote]
Gmeras siedząc w centrum wszystkiego nie może ujawnić, ale puszcza oko i wysyła ukryte przekazy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te zamieszanie wywołane przez n, a dotyczące stworzenia własnych kanałów filmowych, spowodowało, że teraz Hbo i Canal+ planują stworzyć wspólnie nowy kanał filmowy...! Ale to dopiero, też w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Oficer' post='117627' date='11.09.2008, 21:42 ']Te zamieszanie wywołane przez n, a dotyczące stworzenia własnych kanałów filmowych, spowodowało, że teraz Hbo i Canal+ planują stworzyć wspólnie nowy kanał filmowy...! Ale to dopiero, też w przyszłym roku.[/quote]

:):);) Taaaaaaaaaaak..... Bo HBO to ma taki w tym interes......

Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...