Skocz do zawartości
Lizarazu

Dreambox DM 8000

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kupujcie IP BOXA 9000 na pewno na niego napiszą enigmę i nie będzie wam potrzebny ten mityczny drem.Ja swego czasu też czekałem na tego mitycznego dreamboxa ale w końcu dotarło do mnie że dalej w kulki sie robić nie zamierzam.A IP BOX jest dobrym dekoderem.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Emigrant,
Grubo sie mylisz piszac, ze w Polsce DM (jesli wyjdzie) bedzie z duzym opoznieniem.
Zobaczysz, ze jak tylko pojawi sie w sprzedazy w Niemczech to bedzie rowniez u nas. Jest kilka osob, ktore czekaja tylko na ten kasek.
Jasne cena tego tunera bedzie wysoka, ale mozliwosci tez sa wysokie.
Sadze, ze DM nie wypuscil modelu tylko dlatego, ze wg niego tuner nie nadawal sie do uzytku. Lepiej sie wycofac na jakis czas niz osmieszac.
Popatrz co sie dzieje z IPBox-em.
Tuner wypuszczony w pospiechu z softem w wersji beta. Non stop jakies poprawki musza robic bo tuner odwala jaja.
Strona Slowacka do dzisiaj nie przyslala do testow tego sprzetu, a wg nich opoznienie wypuszczenia sprzetu do sprzedazy bylo zwiazane z koniecznoscia dopracowywania softu.
Nieprawda-co widac po postach uzytkownikow.
Bardzo bede szczesliwy jesli pojawi sie Enigma 2 na ten tuner. To bedzie duzy plus na rzecz tego tunera.

Tego typu sprzety sa przeznaczone dla bardziej wymagajacej grupy ludzi, ktorzy takie zabawki wykorzystuja w 100%. Place - wymagam.

Pozdrawiam

braavoo Edytowane przez braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='emigrant' post='92280' date='20.03.2008, 20:52 ']Ja z tego nic nie rozumiem, ale kolega co mieszka w niemczech i zna język to mówił, że gość tam mówi to sprzedaż DM 800 rusza na początku kwietnia 2008 w Europie :)
ps. Polska to chyba raczej nie Europa? więc u nas drim będzie za.... :P[/quote]

Po co to biadolenie ?! DM800 bedzie na 101% w sprzedazy w kwietniu/maju. To jest być albo nie być tej firmy.
2 z 3 autoryzowanych dilerów DM już włożyło te tunery do swoich sklepów www - czekamy tylko na pojawienie się koszyka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlozyc cos na strone to nie jest problem (Wieksza ilosc odwiedzin gwarantowana) - miec dostepny do sprzedazy to jest problem.
Czesto jest tak, ze w sklepie jest podany przewidywany termin dostepnosci do sprzedazy, ktrory pozniej jes weryfikowany a czasami zupelnie wywalany.
Z DM 8000 bylo wlasnie tak jakis czas temu.
Wiesz ja mam nawet zdjecia tego tunera od jednego z beta testerow z Niemiec. I co z tego ??
Ano nic, bo tuner nigdzie dalej nie trafil. Polakow do grupy beta-testerow tez nie chca :-(.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fałszywy alarm. Nie ma tam już żadnej informacji o dostępnym DM 8000 HF PVR. Czy ktos jeszcze wierzy, ze sie pojawi? Od 2 lat słyszymy, ze będzie i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Snookerman' post='92884' date='24.03.2008, 13:15 ']Fałszywy alarm. Nie ma tam już żadnej informacji o dostępnym DM 8000 HF PVR. Czy ktos jeszcze wierzy, ze sie pojawi? Od 2 lat słyszymy, ze będzie i nic.[/quote]


Ja nie wierze.. może dm800 wyjdzie. Ale i to nic pewnego. są jeszcze kathrein i IPBOX9000. Ale ten drógi ma jeszcze oprogramowanie można powiedzieć beta. . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Pawel500' post='92316' date='21.03.2008, 00:09 ']Panowie kupujcie IP BOXA 9000 na pewno na niego napiszą enigmę i nie będzie wam potrzebny ten mityczny drem.Ja swego czasu też czekałem na tego mitycznego dreamboxa ale w końcu dotarło do mnie że dalej w kulki sie robić nie zamierzam.A IP BOX jest dobrym dekoderem.Pozdro[/quote]

+1

Tez czekałem az doszedłem do wniosku, że trzeba iśc dalej.
Pozdr
Zbig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Snookerman' post='92884' date='24.03.2008, 12:15 ']Fałszywy alarm. Nie ma tam już żadnej informacji o dostępnym DM 8000 HF PVR. Czy ktos jeszcze wierzy, ze sie pojawi? Od 2 lat słyszymy, ze będzie i nic.[/quote]

GDZIE "TAM" ? Co tam ?? :rolleyes:

[url="http://www.dreamsat24.pl/eshop/"]http://www.dreamsat24.pl/eshop/[/url]
jest nawet koszyk i działa przedsprzedaż...DM8000

a tu DM800 - [url="http://www.sklep.vipsat.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=161&zenid=36f0cf0f9defb106a912733a8ac25ac5"]http://www.sklep.vipsat.pl/index.php?main_...912733a8ac25ac5[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Człowiek z Dreamsat 24 powiedział bez przekonania, że DM 800 będzie u nich dostępny w maju 2008 oczywiście a DM 8000 w czerwcu.
Pożyjemy,zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Skorpion' post='93006' date='25.03.2008, 14:48 ']Człowiek z Dreamsat 24 powiedział bez przekonania, że DM 800 będzie u nich dostępny w maju 2008 oczywiście a DM 8000 w czerwcu.
Pożyjemy,zobaczymy[/quote]


Taaaa :):):) W ten sposób czekaliśmy już dwa lata i się nie doczekaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 449 € można już kupić w niemieckim sklepie - gość ma 3 sztuki.

Ale ja mam inny problem.

Fajnie, że to jest wielkości długopisu, jak widać na filmie na YT.

Ale to ma tylko 1 kieszeń - na Dreamcypt - co w tym jest kodowane? - jakieś kanały - fikołki-? tylko?

Nie ma CI.
Czyli tylko zabawa z alternatywnymi softami, non stop. Czyli non stop niestabilna praca.

Czy nie lepszy jest jakiś tuner ze stabilnym softem - ale z kieszeniami - wtedy wszystkie opcje są otwarte, a soft stabilny.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TOmeKK' post='93167' date='26.03.2008, 12:29 ']Czyli tylko zabawa z alternatywnymi softami, non stop. Czyli non stop niestabilna praca.
Pozdr.[/quote]

Tu sie mylisz. Mam dreama od kilku lat na tzw. alternatywnym sofcie i nie mam problemu z jego stabilnością. Dreamboxa kupuje się po to by wgrać coś innego niż oryginalny soft.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem to, ale Kathrein, Ipbox miały korzystać z doświadczen na dreamie i jakoś nie było stabilnie, mimo, że linux itd, 800 to też inny sprzęt niz stare dreamy.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='TOmeKK' post='93174' date='26.03.2008, 13:18 ']Rozumiem to, ale Kathrein, Ipbox miały korzystać z doświadczen na dreamie i jakoś nie było stabilnie, mimo, że linux itd, 800 to też inny sprzęt niz stare dreamy.[/quote]


Pamiętaj, że w tunerach ze stajni Dreambox jest od razu Enigma2. :) a to jest to czego nam właśnie brakuje w Kathi lub IPboxie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janek_pl' post='93182' date='26.03.2008, 15:20 ']Pamiętaj, że w tunerach ze stajni Dreambox jest od razu Enigma2. :) a to jest to czego nam właśnie brakuje w Kathi lub IPboxie

Pozdrawiam[/quote]

Tylko __chyba__ (nie jestem tego w 100% pewny) procek inny - wiec defaultowo niekompatybilne ze soba :) Jest szansa ze jak nie bedzie HDMI oblozonego oplatami licencyjnymi to wiecej kodu zrodlowego softu bedzie dostepne dla programistow. Ech i API i nic w sumie wiecej nie potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='long_28y' post='93201' date='26.03.2008, 18:00 ']Tylko __chyba__ (nie jestem tego w 100% pewny) procek inny - wiec defaultowo niekompatybilne ze soba :[/quote]


Enigma 2 na 100% a to już dobry początek :)

[quote]OoZooN-CVS-dm800-20080302

# here is my latest CVS Image.
# Enigma is of 02.03.2008
# the plugins are of 02.03.2008
# the drivers are of 19.02.2008
# frontprozessor is v7, secondstage is 57
# changes at [b]Enigma2[/b] can be pursued HERE

# here is my first image for DM 800 HD.[/quote]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='long_28y' post='93201' date='26.03.2008, 19:00 ']Tylko __chyba__ (nie jestem tego w 100% pewny) procek inny - wiec defaultowo niekompatybilne ze soba :) Jest szansa ze jak nie bedzie HDMI oblozonego oplatami licencyjnymi to wiecej kodu zrodlowego softu bedzie dostepne dla programistow. Ech i API i nic w sumie wiecej nie potrzeba :)[/quote]
Chyba nie masz Dreama, a jak nie masz Dreama to nie wiesz o czym piszesz, niestabilny soft - dobre, usmiałem sie po pachy
Od dobrych paru lat mam 7000 i niestabilny to on jest tylko wtedy jak za dużo browaru wypiję
pozdro jur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='vonjur' post='93207' date='26.03.2008, 18:56 ']Chyba nie masz Dreama, a jak nie masz Dreama to nie wiesz o czym piszesz, niestabilny soft - dobre, usmiałem sie po pachy
Od dobrych paru lat mam 7000 i niestabilny to on jest tylko wtedy jak za dużo browaru wypiję
pozdro jur[/quote]

A kolega to ma coś z oczami? To trzeba iść do lekarza! Od oczu! czy gdziekolwiek napisałem NIESTABILNE ??????
Ale sie chociaż uśmiałeś, przepona popracowała. Śmiech to zdrowie.
Polecam słowniczek i wyjaśnienie słowa NIEKOMPATYBILNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TOmeKK' post='93167' date='26.03.2008, 13:29 ']Za 449 € można już kupić w niemieckim sklepie - gość ma 3 sztuki.

Ale ja mam inny problem.

Fajnie, że to jest wielkości długopisu, jak widać na filmie na YT.

Ale to ma tylko 1 kieszeń - na Dreamcypt - co w tym jest kodowane? - jakieś kanały - fikołki-? tylko?

Nie ma CI.
Czyli tylko zabawa z alternatywnymi softami, non stop. Czyli non stop niestabilna praca.

Czy nie lepszy jest jakiś tuner ze stabilnym softem - ale z kieszeniami - wtedy wszystkie opcje są otwarte, a soft stabilny.

Pozdr.[/quote]
hehehe sorry chodziło mi o ten post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to ja napisałem, nie mam dreama, ale z kathreinem miało być tak pięknie. Mam nadzieję, że z 800 nie powtórzy, ostatnio WSZYSTKIE produkty mają jakieś bugi, założenie, że to ominie dreama jest ryzykowne. Brak CI jest dla mnie wadą. 8000 miał mieć chyba ich aż 4.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TOmeKK' post='93331' date='27.03.2008, 17:35 ']Tak to ja napisałem, nie mam dreama, ale z kathreinem miało być tak pięknie. Mam nadzieję, że z 800 nie powtórzy, ostatnio WSZYSTKIE produkty mają jakieś bugi, założenie, że to ominie dreama jest ryzykowne. Brak CI jest dla mnie wadą. 8000 miał mieć chyba ich aż 4.

Pozdr.[/quote]
Dm 800 jest tylko namiastką dm8000, według mnie ze względu na E2 nie bedzie miał sobie równych pod wzgledem supportu, jak wyjdzie 8000 to bedzie dopiero prawdziwy tunek z jajami, a co do kathi to chyba nikt nie obiecywał E2 na ten tunek, zresztą producent nie udostepnił chyba do tej pory kodu źródłowego.......... Edytowane przez vonjur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejne foty DM800HD:

[img]http://vip666.vi.funpic.de/upload/images/pliki/L1000535.jpg[/img]

[img]http://vip666.vi.funpic.de/upload/images/pliki/L1000538.jpg[/img]

[img]http://vip666.vi.funpic.de/upload/images/pliki/L1000542.jpg[/img]

[img]http://vip666.vi.funpic.de/upload/images/pliki/Unbenannt.jpg[/img]

Thx @Vip666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne developerzy którzy cały czas udoskonalają image dla tego/tych boxów :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejna zabawka do zakupu....

Jak tylko będzie w sprzedaży na pewno się na nią skuszę :) maluch ten będzie chyba na otarcie łez do momentu, aż IPBox dźwignie się na nogi :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...