Skocz do zawartości
jajo9

Jakość meczów Euro 2008 HD na: Polsat Sport HD, Eurosport HD oraz inne kanały HD

Rekomendowane odpowiedzi

o ile pierwsza polowka byla super o tyle druga to kaszana imo
na final ligi misiow wygladal lepiej

wiec gdzies jest problem

sadze, ze UK ma dosyl z innego satelity niz polsat, zapewne stad roznica


a drugiego meczu nie ma na BBC HD
wiec zostaje SD :)

Edytowane przez demek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale najgorsza jest porażająco kiepska jakość dźwięku na Polsat Sport HD. A pisali jakieś bzdury o DD5.1, tymczasem to brzmi jak mono na długich falach w radiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Salat' post='106000' date='07.06.2008, 19:38 ']Screeny z ORF 1 HD

[url="http://www.imagebam.com/image/d912cf7432829"]http://www.imagebam.com/image/d912cf7432829[/url]

[url="http://www.imagebam.com/image/bb51e07432827"]http://www.imagebam.com/image/bb51e07432827[/url]

[url="http://www.imagebam.com/image/26baee7432823"]http://www.imagebam.com/image/26baee7432823[/url]

[url="http://www.imagebam.com/image/da82477432824"]http://www.imagebam.com/image/da82477432824[/url][/quote]


No to widzę, że na ORD HD to samo co na Polsacie Sport HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, musze przyznac, ze nie jest tak zle na PS HD... Moja bardzo krytyczna opinia wziela sie po czesci z przyzwyczajenia do ogladania meczow w LM na n-ce czyli calkowicie w swietle sztucznym, zapewne dajacym wiekszy kontrast, itd. Tymczasem pierwsze mecze i czesc drugich na EURO beda rozgrywane jeszcze przy swietle dziennym. Stad wrazenie gorszego obrazu. Tak wiec nie jest tak zle choc do jakosci angielskich meczow w LM troche jednak brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pewno jest to hd a nie upscale z SD, bo różnica pomiędzy polsat a polsat sport HD kolosalna. Na publicznej w UK (ITV) porównywalna kaszana w SD jak na polsacie. Mimo wszystko to będzie poezja oglądnąć poraz pierwszy repre w HD. Faktycznie na eurosport HD jakoś meczyków z mistrzostw juniorów była lepsza. Więc ciekawe jak będzie wyglądać tam retransmisja w HD jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ORF1HD superobraz, ale...na początku drugiej połowy był tylko obraz kontrolny :P .
No to przełączyłem na zwykły ORF1 i musiałem sprawdzić w lustrze czy mam oczy na swoim miejscu, bo rozmaza była straszna :P .
Ale po kilku minutach obraz na ORF1HD powrócił, a ja w pełni ukontentowany patrzyłem na plecionki C. Ronaldo :P

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tesbor' post='105989' date='07.06.2008, 20:13 ']no to skad ta roznica - BBC HD i ORF 1 HD super obraz, a Polsat Sport HD kiepsko? Polsat dal d.py - przeskalowuje SD do HD?[/quote]

Czy ktos widzi - dla całościowego obrazu - sygnał z HD Suisse? Byłoby porównanie z 4 różnych HD..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ich naprawdę zdrowo porąbało!!!!!! tak cicho nadają audio, że po prostu tragedia!!1 mam podpięty tuner polsatu do ampa denona 4306, jak leci coś z innych platform na dekoderze kathrein to spokojnie wystarczy głośność na ok 32 dB, a teraz mam na ampie ok 23 dB i jest tak cicho, ze ledwo co słychać!!!!
kuźwa jak można tak źle nadawać???? z normalnego źródła nigdy nie daje tak głośno, bon leb urywa, a tu ledwo co słychać... i nadal brak czasu i wyniku!!!!!

ps. na ORF HD leci dźwięk DD 5.1 u nas zwykłe stereo, dalej Polsat dziaduje!!!!!!!!!!!!!!!!!


ps2. OOOOOOOOOOOO CUD!!!!! pojawił się czas i wynik :-) jeszcze niech dadzą DD 5.1 i będę szczęśliwy :-0 Edytowane przez ulan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 4 minuty wygra Kubica.
Niech chłopaki się doweiedzą przed pierwszym gwizdkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dominikjestem' post='106092' date='08.06.2008, 20:36 ']Za 4 minuty wygra Kubica.
Niech chłopaki się doweiedzą przed pierwszym gwizdkiem.[/quote]

Nie wiem jak Polsat Sport HD ale meczyk w SD w ZDF był zarąbistej jakości.
Dlaczego ogólnodostępny Polsat nie może tak nadawać?
I nie mówię o aspekcie 16:9 tylko o parametrach obrazu np. rozdzielczość SD czy kontrast i nasycenie kolorów.
Żenada ... dlaczego te akcje Polsatu rosną :) !!! :)

Pozdro

PS. odpowiadam ... dlatego, że gawiedź polska na wsi ma to w doopie :(:);) i cieszy się, że ma cokolwiek.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dominikjestem' post='106092' date='08.06.2008, 20:36 ']Za 4 minuty wygra Kubica.
Niech chłopaki się doweiedzą przed pierwszym gwizdkiem.[/quote]

Delikatny komentarz na Premiere był, że jest przed nami mecz Polska - Niemcy ... :);) .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chorwacjii nie ogladalem wiec nie wiem jak jakosc
polska niemcy lepiej niz druga polowka wczoraj ale gorzej niz pierwsza
jakosc strasznie nierowna z roznych kamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego tak piszecie, ale wg mnie jakość Polsatu Sport HD na meczu Polaków była świetna, nawet jak przełączałem na chwilę na Eurosport HD, gdzie rozpoczęli powtórkę Portugalia - Turcja, to na Polsacie Sport HD jest 2 razy lepiej niż na Eurosporcie HD. Jak dla mnie lux.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podzielam opinię, że jakość PS HD jest świetna.
Czeka nas więc prawie miesiąc super widowiska sportowego w HD.
DD 5.1 zapowiedziano. Pewnie mecenasi Solorza zacieraja rączki bo niedotrzymanie przez UEFA umowy ws. audio będzie kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeciez brak DD5.1 to wina POlsatu a nie UEFA. Dodanie polskiego komentarza do oryginalnej sciezki DD5.1 jest za trudne technicznie (dla polskich nadawacow). Edytowane przez kamcyk26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD nie mam ale z tym dźwiekiem to dziwna sprawa... Jakies trzaski... cykania w glosnikach - lipa straszna. Nie wiadomo czy nie jest to sprężyna POLSATU moze wozy do HD to i mają ale lepszy sprzęt do audio to juz nie bardzo hehehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w porównaniu ze zwykłym Polsatem obraz dużo lepszy (współczuję tym którzy oglądają w otwartym Polsacie), na szczęście jest już wynik i czas bo też mnie to denerwowało, do szczęścia brakuje teraz lepszego dźwięku. Jak przełączę na Polsat to mi łeb rozsadza a na PS HD lipa, komentarza Świerczewskiego w ogóle nie było słychać (chociaż może to i dobrze ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='106155' date='09.06.2008, 08:37 ']Podzielam opinię, że jakość PS HD jest świetna.
Czeka nas więc prawie miesiąc super widowiska sportowego w HD.
DD 5.1 zapowiedziano. Pewnie mecenasi Solorza zacieraja rączki bo niedotrzymanie przez UEFA umowy ws. audio będzie kosztować.[/quote]
hmm jakbyś poczytał wcześniejsze wpisy to byś wiedział, ze np. ORF HD (austiacka tv) jakoś może nadawać dźwięk w DD 5.1, wiec to raczej my klienci tej stacji powinniśmy ich zaskarżyć co najwyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BBC HD
rumunia - francja

tak jednym slowie

kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mistrz świata ( Włochy) pobiera lekcję nowoczesnego footballu od Holendrów.
Do przerwy 2:0 dla Holendrów.
Wyżyny sportu na naszych oczach w HD.
Jest 3:0.
To nie sensacja.
To Holandia tak zagrała, że czapki z głów.
Włosi, stali i się przyglądali jak się piłkę obsługuje.
Najlepszy football mecz od lat jaki widziałem.
I do tego w HD. Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='106257' date='09.06.2008, 20:54 ']Mistrz świata ( Włochy) pobiera lekcję nowoczesnego footballu od Holendrów.
Do przerwy 2:0 dla Holendrów.
Wyżyny sportu na naszych oczach w HD.
Jest 3:0.
To nie sensacja.
To Holandia tak zagrała, że czapki z głów.
Włosi, stali i się przyglądali jak się piłkę obsługuje.
Najlepszy football mecz od lat jaki widziałem.
I do tego w HD.[/quote]

pomaranczowi im pokazali jak sie kontry robi
wrazenia na mnie zadnego nie zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż Włosi mogliby trochę się odmłodzić :(

Jakość obrazu na ORF1HD wciąż doskonała.

pzdr

Zajrzałem po meczu na Polsat Sport i widziałem to rozbuchane studio, bizantyjska oprawa z basenem na pierwszym planie. Po co?
Na ORF1HD i jak pamiętam , na ogół, u Niemców po meczu jest dziennikarz+jakiś fachman od piłki...i to wystarczy.
Nikt się nie przepycha do odpowiedzi, jest czas na pogłębioną analizę i o to chodzi-:
A u nas , czy to TVP1-2 czy Polsat jest zdecydowany przerost formy nad treścią.

Edytowane przez 2man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale Holand nie grał z żadnej kontry.
Grali tak jak Polacy w 74 Monachium. Bez najmniejszego szacuna dla mistrzów świata.
Tak właśnie Dejna, Lato i (ten z trójmiasta) Andrzej ( z nosem takim dużym) Szarmach pogonili resztę świata.
W 1974-tym.

Na rok przed Monachium wiadomo było, że nie ma na świecie szybszego skrzydłowego niz Lato Grzesio (płuca ze stali). Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...