Skocz do zawartości
jajo9

Jakość meczów Euro 2008 HD na: Polsat Sport HD, Eurosport HD oraz inne kanały HD

Rekomendowane odpowiedzi

Gmeru,
gdzieś napisałem, że na PS HD widziałem kiedyś rano bardzo słabą powtórkę.
Może to zwałka przez producenta materiału i dostarczył do przekazu jakiś jeden mecz w "NIBY HD" ?
Na ESHD jest opóźnienie i może trafiłeś na właśnie ten materiał.
Wydaje mi się to prawdopodobne ale to wypadek przy pracy.
Ale na marginesi gratulacje dla nas obu za czujność typu HD-Fan.

Oczywiście w potokach deszczu jakość relacji musi spaść.
Ale to inny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzialem tylko fragment Portugalia-Turcja na EHD (PS kto wymyslil powtorki o 23 30?) i jakosc nie odbiegala od LM na Nsport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oglądam Austria Polska na ZDF, a dźwięk leci na kinie domowym z Polskiego Radia świetni komentatorzy :P super, tylko 40 sekund opóźnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='106574' date='12.06.2008, 14:27 ']Widzialem tylko fragment Portugalia-Turcja na EHD (PS kto wymyslil powtorki o 23 30?) i jakosc nie odbiegala od LM na Nsport.[/quote]

Potwierdzam. Z innych pozycji również jestem zadowolony. Bardzo porządny obraz na ES HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to HD czy SD i tak wszystko zalezy od tego w jakim czasie zrobisz stop klatke.
Jak narazie chyba najlepszym obrazem moze sie poszczycic HD Suisse. Najlepiej byloby dorwac stream/dosyl zrodlowy i wtedy zobaczyc jak nadaja.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja podzielam zdanie Gmeru. Jakość na Eurosport HD wyraźnie niższa niż LM na N-sport. Zbliżenia z kamer przy murawie są Ok, ale ujęcia ogólne z góry na całe boisko - jakby operator źle ustawił ostrość ??!! Nie wiem co to może być bitrate, 720p ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj obejrzałem sobie Szwecja-Hiszpania z ORF HD (+ komentarz z Polsatu) i ogląda się przyjemnie. Faktycznie trochę brakuje bitrate'u, ale i tak jest lepiej niż jakiekolwiek SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 19.25 na ORF1HD mecz Lecha z Austrią w jakości HD jak mniemam :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...