Skocz do zawartości
wyciu

Eurosport HD już nadaje!

Rekomendowane odpowiedzi

Eurosport HD jest OK! Bardzo pozytywnie mnie zaskakuje.
Generalnie sport swietnie sie prezentuje i mamy mozliwosc ogladania innych dyscyplin sportowych w HD niz pilka nozna.

Co do Tour de France i widokow z lotu ptaka to jak cos z Discovery HD he he!

korty - mowiac szczerze to tak jak nigdy wczesniej dzieki HD ogladalem tenis Roland... i dla mnie byla to rewelacja! Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eurosport HD to dla mnie teraz ulubiony program (nie nadaja duzo, ale ja tez nie mam duzo czasu). Juz nie moge sie doczekac olimpiady albo innych duzych transmisji. Zaskakuja mnie jakoscia, mecze (szczegolnie finaly w ME) byly jak dla mnie wysokiej jakosci. Trzymam za nich kciuki zeby wykupili wszystko co mozna.
Czasami sobie "pstrykam" i porownuje SD z HD i lapie sie na tym, ze juz tylko programy HD na duzym ekranie sie dla mnie licza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jaka turystyczna promocja Francji ma miejsce przy okazji TdF. Mogę godzinami na to patrzeć.
Przeszkadzają trochę spoceni faceci w za ciasnych kolorowych ubrankach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIe zapominajcie jescze o Ms w Beach Soccerze, ktore tez teraz leca live HD. W tej chwili w zasadzie ogladam tylko DISC HD i EUROSPORT HD. Eurosport zaskoczyl mnie bardzo pozytywnie. Szkoda tylko, ze zadko zdarza sie aby cala transmisja byla realizowana z kamer HD. Zawsze 2-3 kamery sa SD i to bardzo rzuca sie w oczy. Jesli chodzi o TDF to jakosc ujec z motocykli/helikoptera troszeczke mnie zawodzi, ale moze trudno zrobic to lepiej (duza predkosc itp). Widac wyraznie roznice kiedy jest koncowka etapu i ostatnie metry sa pokazywane z kamer stacjonarnych. Gdyba calosc tak wygladala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. W porównaniu do Giro di Italia widać, że Włosi nie umieją robić TV. A Francuzom (przy niewielkiej pomocy innych nacji) już tak.

Gdy przypominam sobie dawne relacje z TdF, a nawet inne współczesne wyścigi, to zawsze był problem z relacjami z motocykli. Na szczęście realizator chyba został uczulony, żeby uważać na te zacinki i gdy tylko rwie się obraz przełącza relację na kamerę z helikoptera.

Miodne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj lekkoatletyka w HD O_o bomba jakość!! Szacun bo ten kanał ma już tyle HD, że reszta kanałów sportowych razem wziętych chyba tyle niema.

edit: Skoki narciarskie w HD!!!!!!!!!!!!!!!! teraz lecą mega Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro tyle transmisji w HD maja w sezonie wakacyjnym, kiedy u konkurencji same powtorki to co bedzie pozniej...Zarowno jakosc jak i zawartosc programowa wysuwaja EROSPORT HD na czolo polskich kanalow HD. Codziennie zagladam na ten kanal i zawsze spotka mnie mila niespodzianka np ostatnio golf w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
letnie grand prix w skokach wygladalo kozacko wiec w zimie jesli by sie udalo pokazac wszystko w HD to naprawde bylby czad.... ciekaw jestem jak beda wygladaly relacje z zawodow plywackich z olimpiady bo co mi sie zdaje ze wtedy wyjdzie jaka wlasciwie jest jakosc przekazywanego materialu mam nadzieje ze nei bedzie to jakas pikseloza jak to przewaznie bywa....... Edytowane przez byczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to już leci Olimpiada.
Patrzę na mecz kobiet i jest ok, ale obraz taki lekko [b]przymglony[/b].
U was tak samo?
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedno powiem: TRAGEDIA. Tak beznadziejnego "HD" to ja dawno nie widziałem. Jeśli tak będzie wyglądać cała olimpiada to dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widze znaczka Full HD w prawym dolnym rogu... na powtorce meczu ktora obecnie leci wiec to nie jest chyba w najlepszej jakosci :) a z tego co zauwazylem to jest roznica miedzy tym co pokazuja z i bez znaczka :)

Edytowane przez byczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak oglądałem to był znaczek "full HD". Ale to był full dramat. Pytanie tylko gdzie kto zawala? Chińczycy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na powtorce co teraz leci tez jest taka mgla dziwna hehehe moze to ten smog chinski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='byczy' post='112263' date='06.08.2008, 17:24 ']na powtorce co teraz leci tez jest taka mgla dziwna hehehe moze to ten smog chinski :D[/quote]
Mgła którą widać, jest po prostu smogiem. Zagazują olimpijczyków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten smog to jakiś dramat. Cieszę się, że mieszkam w PL ; ) Przecież tam niema słońca O_o jak na jakimś księżycu czy gdzieś. Romantyczne zachody słońca? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdy jest wejście smoka to i dym z paszczy bucha. Czysta fizyka. Chińczycy właśnie dostają jej okrutną lekcję. Nie można wciąż lekceważyć natury w imię dobrobytu socjalistycznej ojczyzny.
Smog to aktualnie ich najmniejsze zmartwienie. Nawet partyjni się teraz modlą by podczas tej imprezy nie było coraz częstszych burz piaskowych w Pekinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Radwańskiej na trening o 11.00 musieli włączyć oświetlenie na korcie - tak było ciemno.

Najlepszy cytat o igrzyskach " wygra ten, kto nie zemdleje podczas zawodów" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj czy najlepszy to bym się kłócił. Mnie się podoba ten: " W ramach protestu przeciwko sytuacji w Tybecie polscy sportowcy nie zdobędą żadnego medalu" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy Eurosport HD dostepny w CYFRZE posiada sciezke AC3 z DD5.1 (polska albo angielska)? Wedlug wykazow sat takie sciezki sa nadawane, ale w N ich przy tym kanale nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikm' post='112260' date='06.08.2008, 18:06 ']Jak oglądałem to był znaczek "full HD". Ale to był full dramat. Pytanie tylko gdzie kto zawala? Chińczycy?[/quote]

Odnośnie znaczka Full HD to centrala paryska Eurosport uparła się aby ten znaczek się pojawiał, a sygnał jest w 1080i to jasne , z ciekawosci dziś zapytałem o to w Eurosport Polska i tak mi odpowiedzieli. Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zatem jak nazwać 1080i?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='112783' date='11.08.2008, 13:09 ']Czy Eurosport HD dostepny w CYFRZE posiada sciezke AC3 z DD5.1 (polska albo angielska)? Wedlug wykazow sat takie sciezki sa nadawane, ale w N ich przy tym kanale nie ma...[/quote]


TAK, w wersji angielskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj na Eurosporcie mozna bylo obejrzec 3 godzinna gale K1 w HD. Fajnie, ze Eurosport caly czas i to w bardzo szybkim tempie poszerza oferte swoich programow w wyskoiej rozdzielczosci.

PS swoja droga strasznie efektowny ten sport (nie ma tam takich "macanek" jak np w boksie :-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co oznacza znaczek "Native HD" który to widnieje obecnie na ekranie podczas zawodów Bilardu artystycznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie , że chodzi o to iż nie jest to upscal z SD tylko "czyste" HD 1080i. Może w ten sposób zamienią FULL HD na Native HD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...