Skocz do zawartości
wyciu

Eurosport HD już nadaje!

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='Gmeru' post='103724' date='24.05.2008, 22:22 ']Spodziewałem się, że wszystko co pokazuję będzie w HD bo czemu miałoby nie być? Boks, kolarstwo, itd .... tego się spodziewałem. To, że jutro będzie fajny tenis to okej (się okaże.... ) ale co z resztą? Kolejny kanał za wcześnie wprowadzony bo marketing musi działać?[/quote]

Ja sie nie zgadzam. Nawet jesli na tym kanale tylko Tenis , Tdf i Olimpiada oraz Euro maja byc w HD (tylko ?) to i tak warto ten kanal uruchomic. Od czegos trzeba zaczac. A HD bedzie z pewnoscia wiecej...

A z ocenami jakosci czekam na dzisiejszy Roland garros.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno teraz jest jakaś pierwsza relacja w HD na Eurosporcie (nie mam jak sprawdzić)
Zaczyna sie jakis wyscic w Monako i komentator "Witamy państwa na naszej pierwszej relacji w HD....Heavy Duty" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłem Eurosport HD na ence i co? Oprócz obrazu, który nie jest HD nie ma dźwięku. Na szczęście n-ka zostawiła wersję SD. Można porównać oba kanały i ten "HD" jest lepszy, ale brakuje mu bardzo dużo do właściwej jakości. W momencie jak to piszę zaczęła się relacja z wyścigu Porsche w Monaco i wygląda to już lepiej, ale gdzie jest dźwięk?

Mazoku chyba nie sądzisz, że taka stacja jak eurosport uruchamia kanał HD nie mając materiału. Kręcą go już od dawna, dla przykładu na niemieckim RTL widziałem wczoraj relację z WRC w 16/9 co prawda w sd, ale wyglądało to lepiej niż teraz obraz "HD" na eurosporcie i pewnie był to downscal z kręconego już HD.


No nic trzeba poczekać, na pewno będzie lepiej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem ładnie te Porszawki wyglądają ale u mnie brak dźwięku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byleby nie było gorzej. Taki upskal już jest znośny, no i 16:9. Myśle, że powoli wszystko idzie w dobrym "wysokorozdzielczym" kierunku.

Z tego wszystkiego to najważniejsze, że w Monako pada. Dawaj Robert, dawaj!!! :( Obstawiam, że Massa i Hamilton pocałują się z bandą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='m12' post='103759' date='25.05.2008, 09:55 ']Calkiem ładnie te Porszawki wyglądają ale u mnie brak dźwięku :([/quote]

U mnie też nie ma. Ole obrazik jest całkiem całkie, szczególnie po przełączeniu na ES SD gdzie płakać się chce.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na czym Wy to ogladacie,ze nie ma dzwieku?U mnie na fredzie 8900 wszystko jest ok,oprocz tego ze nie jest to w DD.Obraz OK,dzwiek tez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='michal218' post='103763' date='25.05.2008, 10:18 ']Na czym Wy to ogladacie,ze nie ma dzwieku?U mnie na fredzie 8900 wszystko jest ok,oprocz tego ze nie jest to w DD.Obraz OK,dzwiek tez...[/quote]

n.
Zapewne n ma jakieś kłopoty techniczne.
Ooooo, właśnie jest już dxwięk.
Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest dzwiek ale bez DD. Przy okazji nSport tez jest bez DD wczesniej tez tak bylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt już jest , pewnie standardowy okres przejściowy na n-ce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwiek jest (na N) ale jakosc ma kaszaniasta. Nie mowie tu o braku DD5.1, ale ze jest duzo gorzej niz na Eurosport SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakim cudem,skoro w Cyfrze jest normalnie,czyli HD-w miare przyzwoicie,a SD-mega syf.Przeciez to idzie z tego samego zrodla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to logo na dole "Full HD" mogli by sobie darować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to już wiadomo o co chodzi. Jak coś leci w HD to jest logo Full HD. Ale szkoda, że jak leci syf to na górze jest logo HD przy Eurosport ale cóż... logo na stałe mają....szkoda bo jak komuś się pokazuje to on myśli, że to to "fajne" HD...

Obraz aktualnie podczas relacji z tenisa w końcu bardzo fajny :( W porównaniu do SD to niebo i ziemia na kanale 62 (n). Normalny format obrazu i zero makrobloków. Dość sporo szczegółów : ) ) )) (46" ZF )

ps. Myślę, że warto mówić podczas oceny jakości na czym oglądamy obraz... jak ktoś mi powie, że jest super boski obraz a ma 32" to trochę nieteges.... albo bardzo zły a ma słaby model to tak samo.... sorry ale wiele zależy także od samego TV w ocenie jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Teraz na tenisie to jest miodzio HD :( Dźwięk jakiś taki inny, w samym tv jakby taki "przestrzenny" :) Pewnie dodadzą możliwość zmiany jak w wersji sd.

Gmeru u mnie 42'' plazma + n.

Samo logo eurosportu mogłoby mieć trochę przeźroczystości, aby nie było takie agresywne. To samo tyczy się wersji sd.

Edytowane przez airjack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obraz ok-jvc 37(wprawdzie model tylko serii A),fred 8900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: ZAŁAMKA CO POWIEDZIAŁ KOMENTATOR:

On: Dzisiaj jesteśmy dumni, gdyż obraz leci w PEŁNEJ rozdzielczości.... khm chyba na platformie Cyfra+.... i do tego trzeba dopłacić te parę złotych..... masz już może taki telewizor (text do komentatorki) ?
Ona: Nie jeszcze nie....
On: To może jakaś premia?

Ale lol :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obraz wymiata (37" HD ready). W dodatku na poczatek A Ivanovic...Wyglada ladniej dla oka niz NHL , ktore leci na Nsport (no ale tam tylko faceci :-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też słyszałem ten tekst normalnie duży lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
32" LG - jakość bardzo dobra.

Ciekawi mnie ten dźwięk, jest taki jak by hmm przestrzenny

Co do tekstu komentatora, to wydaje mi się ze chcą sie pochwalić...ale za bardzo nie wiedzą o co chodzi...

Pamiętam także w newsie na SK, że Eurosport SD miał przejść na 16:9 a nadaje dalej w 4:3, czy mi sie coś pokreciło? Edytowane przez iSiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się podoba, szczególnie że zaczęli od Pań :(

[img]http://arek.enetia.pl/sdtvforum/eusphd1.jpg[/img]

[img]http://arek.enetia.pl/sdtvforum/eusphd2.jpg[/img]

[img]http://arek.enetia.pl/sdtvforum/eusphd3.jpg[/img]

[img]http://arek.enetia.pl/sdtvforum/eusphd4.jpg[/img]

[img]http://arek.enetia.pl/sdtvforum/eusphd5.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ArekK zrobisz porównanie z SD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
U mnie z kolei (C+) przy polskiej sciezce dzwiekowej graja tylko tyly (wlaczony na amplitunerze tryb ProLogicII), na angielskiej jest wszystko w porzadku.
Na kanale Eurosport HD International mam do wyboru sciezke DD5.1, ale dzwiek przerywa co niecala minute i amplituner przechodzi w tryb stereo, po kilku sekundach wraca do DD5.1 i tak w kolko.

edit: DD5.1 obecnie juz nie przerywa, ale polska sciezka nadal skaszaniona u mnie. Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...