Skocz do zawartości
BoDeX

Prawie wszystkomający PIONEER BDP-LX71

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img][color="#333333"]Pioneer zapwiedział wprowadzenie na rynek europejski, nowego odtwarzacza Blu-ray Disc model BDP-LX71.[/color]

[color="#333333"] [/color]

[color="#333333"]Pioneer BDP-LX71 wyposażony będzie w wewnętrzny dekoder Dolby True HD i DTS HD w wersji 7.1.
Jako przetworniki pracować będą cztery procesory Wolfson Professional Audio.
[/color][color="#333333"]Blu-ray Disc wyposażony będzie w wyjścia HDMI v 1.3a, zdolne do przekazania dźwięku HD Bitstream oraz „12 bit Deep Color ”
również z częstotliwością 24 klatek na sekundę, aluminiowy panel przedni i pozłacane gniazda przyłączeniowe.[/color]

[color="#333333"] [/color][color="#333333"]Pod koniec roku pojawić się mają cztery całkowicie nowe konstrukcje odtwarzaczy Blu-ray Disc.

Pzdr.


BoDeX ®[/color]


[center][img]http://cache.gizmodo.com/assets/resources/2006/06/pioneer_logo.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Zjadacz Chleba Mode On*
Po co komu teraz takie cudo, skoro PS3 dekoduje już DTS HD MA i HR? ;)

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś wszyscy jadą na SIGMIE rev. C , ciekawe niby skąd miałby być przyrost jakości ?

Dawmac - chyba masz LX70 , jak oceniasz porównanie do PS3 na płytach HD ( ew. DVD )


Pzdr.



BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ta piękna cena za ten klocek ;)
[url="http://www.avland.co.uk/pioneer/bdplx71/bdplx71.htm"]http://www.avland.co.uk/pioneer/bdplx71/bdplx71.htm[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='mariende' post='101555' date='14.05.2008, 13:36 ']i ta piękna cena za ten klocek :)
[url="http://www.avland.co.uk/pioneer/bdplx71/bdplx71.htm"]http://www.avland.co.uk/pioneer/bdplx71/bdplx71.htm[/url][/quote]
Może jestem ślepy, ale...
Gdzie Ty tam widzisz cenę?

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[url="http://www.avland.co.uk/blu-ray/blu-ray-players.htm#brdp"]http://www.avland.co.uk/blu-ray/blu-ray-players.htm#brdp[/url]

cena jest tutaj. hdmi 1.3 i profil 1.1. to chyba nie wszystkomający :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzi "oczami wyobraźni" :blink: , bo jeśli STARY LX70 na Allegro kosztuje 6 000 pln. (!!!) , to nowość tańsza nie będzie ...

Kolejna niedoróbka, która na starcie nie dokoduje wszystkiego do analogu 7.1 - a z ceną to przesadzili na maxa !


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

999 Funciaków co przy dzisiejszym kursie daje nam jakieś 4273 PLN :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po co wypuszczać coś takiego, skoro nikt tego nie kupi?
Pfff, i jeszcze ta cena. :blink:
Chyba że jakiś naiwniak/totalny mega laik w Tesco/Media Markt...

Jak widać, każdy producent bywa bezmyślny.

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A Pioneery na USA co maja kosztowc do 800 $ nie dekoduja na pokladzie DTS HD MA i kolko sie zamyka. Tylko skad wiadomo, ze Pioneer nie wypuszcza HD dzwieku po analogu - to wciaz dla mnie zagadka, BoDeX zna odpowiedz :blink: Moze i nie wypuszcza, ale i tak idzie przez HDMI, wiec bedzie import z USA :lol:

Edytowane przez crazy-j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='crazy-j' post='101655' date='14.05.2008, 19:52 ']Pioneer nie wypuszcza HD dzwieku po analogu - to wciaz dla mnie zagadka, BoDeX zna odpowiedz ;)[/quote]


Zna tak jak i TY - przecież jest napisane .... :)

Po HDMI to i SAMSUNG za 700 pn potrafi :) A nawet jest zbudowany na tym samym układzie SIGMY , więc widzicie jak
PIONEER łoji swoich fanów !



Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX']Po HDMI to i SAMSUNG za 700 pn potrafi :)[/quote]

Już nawet za [url="http://www.allegro.pl/item364607206_odtwarzacz_plyt_blu_ray_ful_hd_hdmi_bd_p1400_.html"]699[/url] ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='101674' date='14.05.2008, 20:52 ']A nawet jest zbudowany na tym samym układzie SIGMY , więc widzicie jak
PIONEER łoji swoich fanów ![/quote]
Hehe, dobrze powiedziane... :)

Renomy za dużo sobie pozwalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie PIONEER pluł nam w twarz, ni dzieci nam ogłupiał .... ( na melodię wszystkim znaną ) :)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja z chęcią nabęde ten sprzęt. Jeśli kogoś na niego zwyczajnie nie stać to niech nie próbuje tego tłumaczyć w tak głupi sposób
że PS3 jest równie dobre a cena za duża. Zapewniam was że nabywców znajdzie a wy korzystajcie sobie z PS3 lub samsunga jak wam coś nie pasuje.
Ethan takiego sprzętu w Tesco nie znajdziesz. Za to PS3 i samsunga tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A możesz wytłumaczyć mi w czym jest przewaga tego Pioneera nad powiedzmy Panasem 30 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
A możesz mi powiedzieć w czym jest przewaga BMW nad Fiat'em... Edytowane przez asoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się rozwodził, BMW oczywiście jest lepsze w osiągach i niezawodności. Pioneer pod tym względem nie jest lepszy od Panasa.

BMW ma jeszcze jedno: nazwę. Czy to przypadkiem nie magia nazwy Pioneer przemawia przez Ciebie. Jeśli o mnie chodzi to Pioneer mi nie imponuje, poziom zaczyna się do Denona i Marantza (i też uważam, że nie warte zakupu, bo niby co mogą lepszego zaproponowac od standardowego plejera podłączonego przez HDMI ?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='asoz' post='104870' date='31.05.2008, 22:11 ']Ja z chęcią nabęde ten sprzęt.
[b]Jeśli kogoś na niego zwyczajnie nie stać to niech nie próbuje tego tłumaczyć w tak głupi sposób
[/b]że PS3 jest równie dobre a cena za duża. Zapewniam was że nabywców znajdzie a wy korzystajcie sobie z PS3
lub samsunga jak wam coś nie pasuje.
Ethan takiego sprzętu w Tesco nie znajdziesz. Za to PS3 i samsunga tak...[/quote]


Z reguły nie mam nic do takich wypowiedzi - omijam ... ale dzisiaj wypowiem się krótko ... SŁOMĘ Z BUTÓW PROSZĘ WYCIĄGNĄC !

Lubię wszystko, ale ze smakiem - zarozumiałych snobów z dziwnego powodu jakoś nie trawię .



.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Marantz to jeszcze jedna półka wyżej ale boże..... od kiedy panasonic i Pioneer to ta sama półka....
Co do mojej słomy... dostosowałem się do waszego poziomu.... jeśli ktoś twierdzi że kupowanie Pioneera jest bez sensu bo PS3
które jest marną zabaweczką dla dzieci które grają w gierki przesyła coś tam coś tam to wg. mnie ma nie pokoleji w głowie...
Ja też powinienem wasze głupie wypowiedzi ominąc ale pomyślałem że tym razem też się wypowiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo cierpliwy :)
Nie twierdzę, że to ta sama półka. W ogóle nie wierzę w żadne półki, tylko w lepsze i gorsze produkty. Uważam, że w tym wypadku Pioneer nie pokaże nic lepszego niż Panas i to wszystko.
Jesli masz argumenty, że będzie inaczej to je podaj. Inaczej to tylko bla, bla, bla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mimi wszytko to Pioneer cieszy się opinią produktu wyższej klasy a nie panasonic. Z jakiegoś powodu tak musi być nie sądzisz...
Wiem zaraz powiesz że magia nazwy..... na nazwę też trzeba zapracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie ślepe testy i wszystko będzie jak na dłoni - za złudę "super marki" trzeba płacić .... i niech płacą ... :)


ps. A taki GOLDMUND za setki tysięcy także "stoi" na SIMGIE ... ale marka zobowiązuje ... i kasiorka także ! :)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Jakoś takiej jak to nazwałeś złudnej "super marki" panasonic nigdy się nie dorobił.... i nie dorobi...
Zapomniałem, argumenty.... wszystkie testy prócz tych w których istotną role odgrywała cena są po mojej stronie. Edytowane przez asoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPUJESZ MARKĘ, CZY JAKOŚĆ ?

Masz szansę porównań - sklepy netowe dopuszczają zwroty !

Porównaj, a potem wygłaszaj swoje TEORIE - tak ?

Dziękuję ! :)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...