Home News Netflix: to najpopularniejsze filmy i seriale w historii serwisu. Idealne seanse na majówkę!
Netflix: to najpopularniejsze filmy i seriale w historii serwisu. Idealne seanse na majówkę!

Netflix: to najpopularniejsze filmy i seriale w historii serwisu. Idealne seanse na majówkę!

8.82K
0

Co najlepiej obejrzeć w majówkę? To zestawienie na pewno pomoże niezdecydowanym wybrać hitowe produkcje, które były rozchwytywane na premierę! Jak wygląda top 10 wszech czasów na Netflix? Jakie filmy i seriale warto oglądać?

Jakie filmy i seriale są w Top 10 wszech czasów na platformie Netflix? Sprawdzamy!

Co oglądało się najlepiej w serwisie Netflix? Poniżej prezentujemy 10 najpopularniejszych produkcji w okresie 28 dni od premiery. Zestawienie jest podzielone na 4 kategorie: anglojęzyczne i nieanglojęzyczne filmy oraz anglojęzyczne i nieanglojęzyczne seriale. Być może któryś z tych tytułów szczególnie Was zainteresuje i wybierzecie go do obejrzenia w majówkę! Taki seans na pewno nie będzie chybionym pomysłem.

netflix seriale najlepsze do usunięcia co zniknie obejrzeć big mouth human resources

Top 10 – anglojęzyczne filmy

W tym podsumowaniu na fotelu lidera zasiada tytuł “Czernowa nota” wyprzedzając drugie “Nie patrz w górę” o nieco ponad 4 miliony godzin oglądania! Pierwszą trójkę zamyka “Nie otwieraj oczu”, który również był minimalnie lepiej oglądany od głośnego hitu “Glass Onion: Film z serii “Na noże”!

Top 10 – nieanglojęzyczne filmy

To zestawienie otwiera film “Troll” z 2022 roku, wyprzedzając młodsze o rok “Krwawe niebo”  oraz horror “Platforma”. Można zauważyć, że żadna z tych produkcji nie zbliżyła się nawet do ostatniego miejsca w kategorii anglojęzycznych tytułów.

Top 10 – anglojęzyczne seriale

Fotel lidera zajmuje w tej kategorii czwarty sezon “Stranger Things”, które wyprzedziło zeszłoroczny hit “Wednesday”! Podium zamyka “Dahmer-Potwór: Historia Jeffreya Dahmera” z dużą stratą do pierwszej dwójki.

Top 10 – nieanglojęzyczne seriale

W tym zestawieniu króluje produkcja “Squid Game”, której pierwszy sezon był najchętniej oglądanym tytułem w ciągu pierwszych 28 dni na platformie. Drugie i trzecie miejsce zajął serial “Dom z papieru” – odpowiednio 5 i 4 sezonem, lecz możemy zobaczyć gigantyczną przepaść pomiędzy wynikami tych części, a liderem zestawienia.

Źródło: https://top10.netflix.com/


Filmy, seriale, VoD i serwisy streamingowe – przeczytaj więcej:

(8821)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x