Home News Bang & Olufsen pracuje nad soundbarem
Bang & Olufsen pracuje nad soundbarem

Bang & Olufsen pracuje nad soundbarem

1.31K
5

Firma Bang & Olufsen potwierdziła plany wydania soundbaru. Producent sprzętu audio-wideo wzmacnia również relacje z  LG.

Steve Devonshire, kierownik ds. szkoleń w Bang & Olufsen potwierdził intencje firmy w wywiadzie z OurSecretLab. Firma obecnie pracuje nad soundbarem, integrującym się z telewizorami firm trzecich. W przypadku LG partnerstwo idzie o krok dalej, gdyż w modelu C9 będziemy mogli korzystając z pilota B&O kontrolować również telewizor.

Bang & Olufsen
telewizor Bang & Olufsen BeoVision Harmony

B&O ma również uzyskać dostęp do 88-calowego LG Z9, telewizora 8K. Może być to związane z próbą stworzenia kolejnego odbiornika o własnym brandingu (jak BeoVision Harmony) bazującego na OLED-zie LG.

Wywiad sugerował, że B&O może wydać w przyszłości więcej modeli soundbarów. Pierwszy z nich miałby być dość urządzeniem o prostej funkcjonalności, a bardziej zaawansowane soundbary miały by nadejść w późniejszym czasie.


ZOBACZ TAKŻE: LG OLED TV przyjazne dla oczu, otrzymują certyfikat


Źródło: flatpanels

(1313)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

5
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o