Home News Nowy zwiastun Anthem z The Game Awards
Nowy zwiastun Anthem z The Game Awards

Nowy zwiastun Anthem z The Game Awards

52
0

The Game Awards było okazją do zaprezentowania zwiastunów wielu gier, tak zupełnie nowych, jak i tych zapowiedzianych już od jakiegoś czasu. EA zaprezentowało nowy trailer Anthem, którego premiera nastąpi już 22 lutego 2019.

Anthem to sieciowa strzelanina TPP z elementami RPG, będąca jednocześnie konkurencją dla takich tytułów jak The Division czy Destiny. Jest to zarazem najnowszy projekt studia BioWare Edmonton, które nie brało udziału w pracach nad Mass Effect: Andromeda by móc stworzyć nową markę jaką jest Anthem.

Najnowszy zwiastun skupia się na elementach fabularnych oraz pokazaniu świata przedstawionego. Nie znajdziemy w nim z kolei fragmentów rozgrywki, lecz stylowy filmik opracowany na silniku gry.

Interesujące jest to, jak Anthem będzie chciało się wyróżnić w odniesieniu do Division i Destiny i czy uda się wprowadzić nową jakość do gatunku, który tradycyjnie mocno boryka się z fabułą – elementem z której BioWare słynie.

W ten weekend ruszają zamknięte testy alfa, dostępne na Xbox One, PS4 oraz PC. Będziecie brali w nich udział?

(52)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.