Home News Pierwsza listwa głośnikowa Amazon: Nebula Soundbar Fire TV Edition
Pierwsza listwa głośnikowa Amazon: Nebula Soundbar Fire TV Edition

Pierwsza listwa głośnikowa Amazon: Nebula Soundbar Fire TV Edition

394
0

Firma Amazon ogłosiła na targach IFA szereg nowych produktów, a jednym z nich była także pierwsza w swoim portfolio listwa głośnikowa. Nazywa się Nebula Soundbar Fire TV Edition i wejdzie do sprzedaży w listopadzie.

Soundbar Nebula Soundbar Fire TV Edition powstał we współpracy z firmą Anker. Urządzenie zapewnia dźwięk 2.1-kanałowy z dwoma driverami odpowiadającymi za wysokie i średnie tony w stereo oraz dodatkowym głośnikiem niskotonowym. Urządzenie można sparować z dodatkowymi głośnikami Amazon Echo, chociaż nie obsługuje Dolby Atmos.

Amazon

Zaletą dedykowanego soundbara Amazon jest integracja z systemem Fire TV oraz asystentki Alexa. Sprzęt posiada mikrofon bliskiego zasięgu oraz osobny pilot do komend głosowych dla Alexy.

Urządzenie wyposażono w wejścia HDMI, AUX i USB. Jest ono także zgodne z Bluetooth i przepuszcza sygnał 4K/60p z HDR, HDR10+ i Dolby Vision.

Cena i dostępność

Nebula Soundbar Fire TV Edition ma wejść do sprzedaży 21 listopada, a początkowo będzie dostępny w USA, Kanadzie, UK i Niemczech. Jego sugerowana cena detaliczna to 179 funtów (około 864 złotych).


ZOBACZ TAKŻE: Amazon wydaje pierwszy OLED TV: Dolby Vision, Dolby Atmos


Źródło: TechRadar

(394)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.