Home News 11 minut materiału z Darksiders 3
11 minut materiału z Darksiders 3

11 minut materiału z Darksiders 3

291
0

Wczoraj dowiedzieliśmy się, kiedy Darksiders 3 wejdzie do sprzedaży. Dzisiaj natomiast otrzymaliśmy 11-minutowy materiał z rozgrywką.

Darksiders 3 ukaże się 27 listopada 2018 na PC, PS4 oraz Xbox One. Deweloperem jest studio Gunfire, złożone w dużej mierze z weteranów Vigil Games, autorów poprzednich części Darksiders. Tak więc fani serii nie powinni się zbyt przejmować, że gra jest w rękach niedoświadczonych twórców. Jeśli nie mieliście jakimś trafem styczności z serią, to pokrótce przybliżając jej charakter: jest to gra akcji z walką typu hack’n’slash i perspektywą trzeciej osoby. Istnieją w niej elementy Metroidvanii, a także możliwość rozwoju postaci.

Darksiders 3

Portal IGN właśnie udostępnił 11-minutowy klip ukazujący gameplay. Można w nim zobaczyć w akcji system walki (także z większymi przeciwnikami), jak również interakcje ze sprzedawcą, a także korzystanie z pomocy poplecznika-insekta oraz eksplorację.

Jak wam się podoba gra? Wyczekujecie trzeciej części Darksiders?

(291)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.