Home News 11 minut materiału z Darksiders 3
11 minut materiału z Darksiders 3

11 minut materiału z Darksiders 3

291
0

Wczoraj dowiedzieliśmy się, kiedy Darksiders 3 wejdzie do sprzedaży. Dzisiaj natomiast otrzymaliśmy 11-minutowy materiał z rozgrywką.

Darksiders 3 ukaże się 27 listopada 2018 na PC, PS4 oraz Xbox One. Deweloperem jest studio Gunfire, złożone w dużej mierze z weteranów Vigil Games, autorów poprzednich części Darksiders. Tak więc fani serii nie powinni się zbyt przejmować, że gra jest w rękach niedoświadczonych twórców. Jeśli nie mieliście jakimś trafem styczności z serią, to pokrótce przybliżając jej charakter: jest to gra akcji z walką typu hack’n’slash i perspektywą trzeciej osoby. Istnieją w niej elementy Metroidvanii, a także możliwość rozwoju postaci.

Darksiders 3

Portal IGN właśnie udostępnił 11-minutowy klip ukazujący gameplay. Można w nim zobaczyć w akcji system walki (także z większymi przeciwnikami), jak również interakcje ze sprzedawcą, a także korzystanie z pomocy poplecznika-insekta oraz eksplorację.

Jak wam się podoba gra? Wyczekujecie trzeciej części Darksiders?

(291)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.