Home News Duże zmiany dla abonentów Vectra! Kluczowa aktualizacja dekodera – weź udział w testach!
Duże zmiany dla abonentów Vectra! Kluczowa aktualizacja dekodera – weź udział w testach!

Duże zmiany dla abonentów Vectra! Kluczowa aktualizacja dekodera – weź udział w testach!

1.75K
0

Sieć telewizji kablowej Vectra rozpoczęła proces testów nowego oprogramowania na swoje dekodery. Wedle aktualnych informacji, zmiany dotyczą modelu TV Smart 4K Box. Co ciekawe, na razie operator zaprasza chętnych klientów do sprawdzenia nowej wersji software’u, obejmującej m.in. odświeżony EPG. Kiedy będzie można pobrać nową aplikację na swój dekoder?

Telewizja kablowa Vectra – aktualizacja oprogramowania dekodera. Nowe EPG i inne zmiany

Najnowsze oprogramowanie dedykowane dekoderom TV Smart 4K Box od Vectra może dotrzeć do pierwszych klientów operatora już w przyszłym tygodniu. Tak wynika z informacji pozyskanych przez serwis Wirtualnemedia.pl. W pierwszej kolejności nowy software mogą przetestować chętni abonenci – Vectra zaprasza do tego poprzez swoje kanały społecznościowe. Po mailowym zgłoszeniu i przekazaniu numeru seryjnego posiadanego modelu, operator dostarcza przedpremierowo na dekoder nową wersję aplikacji.

telewizja kablowa vectra dekoder TV Smart 4K Box
fot. Vectra

Co zmieni się po aktualizacji dekoderów 4K Vectra? Najnowsza wersja oprogramowania przebudowuje EPG (elektroniczny przewodnik po programach), który teraz ma być bardziej intuicyjny. Ma również pozwalać na odtwarzanie programów po ich emisji. Abonencie mają też dostać możliwość przejrzenia ramówek na kolejne dni. Zmienić ma się nawigacja, a EPG ma być dostępne z poziomu menu głównego dekodera.

Na dodatek teraz po uruchomieniu urządzenia, włączać ma się od razu dany kanał telewizji. Do tej pory posiadacze dekoderów TV Smart 4K Box musieli najpierw wybrać odpowiednią opcję. W menu głównym przycisk “back” ma odpowiadać za włączenie ostatnio oglądanego kanału, a naciśnięcie go podczas oglądania spowoduje przełączenie na poprzedni kanał.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/vectra-siec-kablowa-oprogramowanie-dekoder-test-tv-smart-4k-box-epg


Telewizja – przeczytaj więcej:

(1751)

5 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x