Home News Sieć Vectra obniża ceny po dużej awarii telewizji! Kto zapłaci niższy rachunek?
Sieć Vectra obniża ceny po dużej awarii telewizji! Kto zapłaci niższy rachunek?

Sieć Vectra obniża ceny po dużej awarii telewizji! Kto zapłaci niższy rachunek?

3.59K
0

W ubiegły czwartek wielu abonentów zamieszkujących Elbląg zmagało się z wielkimi problemami z odbiorem usług sieci Vectra. Nastąpiła awaria, przez którą klienci nie mieli dostępu do usług telewizji kablowej i internetu. Po fakcie Vectra zobowiązała się do obniżenia rachunków abonentom z dotkniętego problemami regionu.

Awaria w telewizji Vectra – operator obniża klientom kwoty na fakturach

Problemy odbiorców usług Vectra rozpoczęły się w ubiegłą środę i potrwały niemal do końca dnia w czwartek. Klienci z Elbląga nie byli w stanie korzystać z internetu i telewizji kablowej, ponieważ dostęp do nich został wstrzymany. Sytuacja wróciła do normy dopiero po upływie około 24 godzin. 

Biuro prasowe Vectra poinformowało, że powodem wystąpienia problemów były prace modernizacyjne. Jednocześnie zapewniło, że osoby poszkodowane otrzymają rekompensatę w postaci zniżki w kolejnych miesiącach. Nie zdradzono, o jakich kwotach mowa. Wiadomo natomiast, że klienci nie będą zobowiązani do kontaktu z operatorem. Niższa kwota na rachunku zostanie uwzględniona automatycznie.

 „Najbliższe faktury zostaną skorygowane o kwoty wynikające z niedostępności usług. Konkretne kwoty wynikają z obowiązujących regulaminów i będą zależne od rodzaju oraz wariantów usług, z których korzysta klient” – poinformowała koordynatorka ds. PR w Vectrze Justyna Grzelak.

Telewizja Vectra – nowa aplikacja TV Smart GO! Kanały na żywo i VoD. Jak zacząć korzystać i oglądać?

Sieć Vectra, oferująca między innymi usługi telewizji, aktywowała nową aplikację z dostępem do swoich usług online. Nowość nazywa się TV Smart GO i jest dostępna dla wszystkich klientów operatora bez dodatkowych opłat. Podobnie jak w przypadku TV Online i TV Smart – aplikacji, które funkcjonowały do tej pory – można z niej korzystać na wielu urządzeniach.

Sieć Vectra wprowadza zupełnie nową usługę z dostępem do telewizji online i VoD! Co nowego w TV Smart GO?

magicLinks_2_1

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/vectra-internet-telewizja-awaria-rekompensata


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(3586)

1 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x