Home News Informacje prasowe Samsung rozdaje rabaty na zakup telewizora! Wystarczy się po to zgłosić
Samsung rozdaje rabaty na zakup telewizora! Wystarczy się po to zgłosić

Samsung rozdaje rabaty na zakup telewizora! Wystarczy się po to zgłosić

559
0

Firma Samsung ogłosiła właśnie konkurs, w którym każdy wygrywa rabat na zakup telewizora! Walka toczy się również o nagrodę główną – voucher. Jakie trzeba spełnić wymagania i jak wziąć udział w tej akcji?

Samsung ogłasza konkurs! Jak wygrać voucher i rabat na telewizory?

Wielkimi krokami zbliża się polska premiera nowych telewizorów Samsung z funkcjami korzystającymi ze sztucznej inteligencji. Jeśli chcesz doświadczyć jako pierwszy, co kryją w sobie najnowsze osiągnięcia technologiczne w świecie obrazu i dźwięku, weź udział w wyjątkowym konkursie Samsung z niesamowitymi nagrodami!

W ramach konkursu wystarczy dokonać rejestracji, a następnie odpowiedzieć na otwarte pytanie dotyczące możliwości sztucznej inteligencji. Każde zgłoszenie to 250 zł na zakup nowego telewizora Samsung AI TV. Ponadto, można wygrać też voucher o wartości 1000 zł do wydania na zakupy w sklepie samsung.pl. Konkurs trwa do 21 kwietnia 2024 roku.

Najnowszy konkurs Samsung: „Beyond the Screen: AI w Twoim zasięgu” to doskonała okazja dla wszystkich użytkowników, którzy chcieliby jako pierwsi poznać możliwości najnowszych telewizorów Samsung. W 2024 roku telewizory dostarczą jeszcze więcej rozrywki w doskonałej jakości, dzięki nowym rozwiązaniom opartym na technologii sztucznej inteligencji. Przykładowo, najwyższy flagowy model Excellence Line Neo QLED 8K QN900D został wyposażony w Procesor AI NQ8 Gen3, który optymalizuje zarówno obraz, jak i dźwięk, aby zapewnić wrażenia jak najwyższej jakości niezależnie od tego, czy oglądamy treści VOD, czy sport na żywo. W ofercie znajdą się też telewizory Samsung OLED oraz Neo QLED, w których także wykorzystuje się sztuczną inteligencje do upscalingu obrazu i dźwięku.

fot. materiały prasowe

Wygraj voucher o wartości 1000 zł

Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez Samsung Polska należy dokonać rejestracji na stronie: https://www.samsung.com/pl/unboxanddiscover/. Następnie, trzeba odpowiedzieć na następujące pytanie konkursowe: „W jaki sposób wykorzystasz możliwości AI, aby czerpać jeszcze większą przyjemność z oglądania TV?”. Zamieszczenie zadania konkursowego oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej konkursu jest równoznaczne z dokonaniem prawidłowego zgłoszenia. Konkurs trwa do 21 kwietnia do godz. 23:59.

Warto zastanowić się nad odpowiedzą, gdyż najciekawsze z nich zostaną nagrodzone naprawdę wyjątkowymi nagrodami. 10 uczestników konkursu otrzyma vouchery o wartości 1000 zł na zakup dowolnego urządzenia w sklepie samsung.pl

fot. materiały prasowe

Dodatkowo, po każdej rejestracji można otrzymać 250 zł na zakup nowego telewizora Samsung z technologią sztucznej inteligencji. Do wyboru są modele z serii Excellence Line Neo QLED 8K, Neo QLED 4K czy OLED.

Szczegółowe informacje o nowej ofercie telewizorów Samsung zostaną przedstawione już 24 kwietnia o godz. 18.00 podczas wyjątkowego wydarzenia „Unbox & Discover”.

Regulamin konkursu można znaleźć tutaj.

fot. materiały prasowe

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Przeczytaj więcej na temat produktów firmy Samsung:

(559)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x