Home News Informacje prasowe Nowa linia urządzeń Samsung Bespoke współpracujących z aplikacją SmartThings zaprezentowana!
Nowa linia urządzeń Samsung Bespoke współpracujących z aplikacją SmartThings zaprezentowana!

Nowa linia urządzeń Samsung Bespoke współpracujących z aplikacją SmartThings zaprezentowana!

3.91K
0

Samsung zaprezentował najnowsze personalizowane produkty gospodarstwa domowego z linii Bespoke – lodówki oraz piekarnik, których zalety rozwiniemy poniżej. Urządzenia i usługi dla domu Samsung zaprojektowano tak, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania dopasowujące się do stylu życia użytkowników. Dzięki rozszerzonemu portfolio lodówek Bespoke, powiększonemu do 32 cali ekranowi w modelu Bespoke Multidoor™ z Family Hub™+ i zaawansowanej funkcji AI Pro Cooking w piekarniku Bespoke AI™, która optymalizuje i ułatwia proces gotowania, kuchnia staje się inteligentniejsza, bardziej wszechstronna i interaktywna, niż kiedykolwiek wcześniej. Urządzenie to na razie nie będą dostępne w Polsce ani w Europie.

Bespoke Multidoor ™ z Family Hub™+ z większym wyświetlaczem i lepszą łącznością

Nowa lodówka Bespoke Multidoor™ z Family Hub™+ posiada wyjątkowe funkcje Family Hub™ i czterodrzwiowy design Bespoke, łącząc w sobie wielofunkcyjność centrum komunikacji i rozrywki z imponującym, dużym wyświetlaczem.

New-Bespoke-Kitchen-Lineup2

Dynamiczne funkcje Family Hub™+ w lodówce Bespoke Multidoor™ wyświetlane są na bezramowym 32-calowym ekranie FHD, który jest niemal dwa razy większy niż w poprzednich modelach Bespoke Multidoor™. Ponadto nowy, większy pulpit wykorzystuje atuty powiększonego ekranu, umożliwiając użytkownikom wygodne korzystanie z możliwości aplikacji SmartThings [1], a także monitorowanie i kontrolowanie innych połączonych urządzeń gospodarstwa domowego.

Lodówka Bespoke Multidoor™ z Family Hub™+ zostanie wprowadzona na rynek Ameryki Północnej i Korei w pierwszej połowie 2023 r. Aktualizacja oprogramowania Family Hub dostępna będzie w Korei Południowej, Stanach Zjednoczonych, regionie wschodniej i zachodniej Azji, Ameryce Łacińskiej i Europie, a także na innych rynkach, na których w 2023 r. sprzedawane będą lodówki Family Hub™. Na razie nie ma planów, aby wprowadzić lodówkę Bespoke Multidoor™ z Family Hub™+ w Polsce.

Linia Bespoke i nowe modele lodówek Side-by-Side z górnym zamrażalnikiem

Lodówka Bespoke Side-by-Side posiada płaski, minimalistyczny design z personalizowanym panelem, dostępnym zarówno w wykończeniu ze szkła, jak i stali nierdzewnej. Użytkownicy mogą wybierać spośród wielu kolorów paneli [3] i wykończenia, aby dopasować lodówkę do wystroju swojego wnętrza. Smukłą konstrukcję uzupełnia funkcja Auto Open Door [4] z ukrytym uchwytem zapewniającym atrakcyjny wygląd i łatwe otwieranie za pomocą dotknięcia drzwi.

New-Bespoke-Kitchen-Lineup3

Wnętrze lodówki Bespoke Side-by-Side wyposażone zostało w najnowsze technologie przechowywania żywności i chłodzenia. Strefa napojów Beverage Center™ zapewnia łatwy dostęp do dozownika wody i automatycznie uzupełnianego wodą dzbanka z koszyczkiem. Jednocześnie kostkarka Dual Auto Ice Maker jest zawsze gotowa, aby schłodzić napoje zarówno lodem w kostkach, jak i w mniejszych Ice Bites™.

Podobnie jak lodówka Bespoke Side-by-Side, lodówka z górnym zamrażalnikiem Bespoke jest dostępna w stylowych kolorach, które doskonale komponują się z nowoczesnymi kuchennymi wnętrzami. Komora zero Optimal Fresh Zone+ i aktywny filtr w lodówce Bespoke utrzymują świeżość żywności przez długi czas, eliminując aż do 99,99% bakterii [6]. Użytkownicy lodówki Bespoke Side-by-Side oraz lodówki Bespoke z górnym zamrażalnikiem mogą również oszczędzać energię dzięki trybowi AI Energy (w aplikacji SmartThings Energy). Tryb AI Energy optymalizuje pracę kompresora i częstotliwość cyklu odszraniania z uwzględnieniem sposobu użytkowania urządzenia i warunków otoczenia [7], pomagając tym samym oszczędzać pieniądze i zmniejszać ślad węglowy.

Lodówka Bespoke Side-by-Side dostępna będzie w Stanach Zjednoczonych w pierwszym kwartale 2023 r., lodówka z górnym zamrażalnikiem Bespoke dostępna będzie od marca 2023 r. w Tajlandii, a następnie na całym świecie. [9]

Gotuj zdrowo jak mistrz kuchni z piekarnikiem Bespoke AI™

Piekarnik Bespoke AI™ [10], ułatwia przygotowywanie pysznych potraw, które dopasowane są do preferencji żywieniowych użytkowników.

New-Bespoke-Kitchen-Lineup_3

Kamera AI Pro Cooking monitoruje proces przygotowania dania, aby optymalizować ustawienia gotowania. Jeżeli piekarnik zostanie ustawiony na przygotowywanie rozpoznanej potrawy z zastosowaniem trybu pracy, temperatury i czasu zalecanego przez urządzenie, system AI Pro Cooking będzie wysyłać powiadomienia z ostrzeżeniem, aby zapobiec przypaleniu potrawy. [11]

Niezależnie od tego czy użytkownik chce wypróbować nowy przepis, czy ulepszyć codzienne domowe posiłki, piekarnik Bespoke AI™ sprawi, że gotowanie będzie po prostu wygodniejsze. Atutem piekarnika Bespoke AI™ jest także wygodny mechanizm otwierania Auto Open Door, który zastępuje tradycyjny uchwyt, nadając urządzeniu minimalistyczny wygląd. Piekarnik Bespoke AI™ jest obecnie dostępny w Europie w pięciu eleganckich i nowoczesnych wariantach wzorniczych i w trzecim kwartale 2023 r. zostanie również wprowadzony na rynek Ameryki Północnej. Bespoke AI Pro Cooking obecnie w Polsce dostępny tylko w wersji czarne szkło.

Najnowsze urządzenia gospodarstwa domowego z linii Bespoke od Samsung przenoszą inteligentną kuchnię w nowy wymiar, zapewniając bardziej spersonalizowane doświadczenia kulinarne i ułatwiając gospodarstwom domowym oszczędzanie energii.

samsung-logo-2016

[1] Więcej o zaletach i możliwościach aplikacji SmartThings: SmartThings | Aplikacje mobilne | Samsung Polska. Dostępne w urządzeniach z systemami Android i iOS. Szczegóły na stronie. Wymagana sieć Wi-Fi i konto Samsung.
[2] Samsung TV Plus dla lodówki Bespoke Multidoor™ z Family Hub™+ obecnie dostępna jest wyłącznie na rynku koreańskim i amerykańskim.
[3] Opcje kolorów mogą się różnić w zależności od regionu.
[4] Drzwi otwierają się automatycznie o około 25 mm. Jeżeli nie zostaną otwarte, zamkną się automatycznie po 2 sekundach (chyba, że uniemożliwiają to warunki otoczenia).
[5] Pojemnik na dodatki aromatyzujące należy napełnić owocami lub ziołami przed włożeniem dzbanka do lodówki.
[6] Badania Intertek, globalnego dostawcy usług badania jakości i certyfikacji produktów, potwierdziły eliminowanie 99,99% bakterii Staphylococcus Aureus i Escherichia Coli.
[7] Funkcja dostępna w określonych modelach sprzedawanych od maja 2023 r. po aktualizacji przez sieć Wi-Fi. Wyniki badania opierają się na porównaniu charakterystyki pracy urządzenia w temperaturze otoczenia fabrycznego przy włączonym trybie AI Energy i wyłączonym trybie AI Energy. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków i sposobu użytkowania.
[8] Dostępność lodówki z górnym zamrażalnikiem Bespoke nie uwzględnia rynku amerykańskiego.
[9] Funkcje mogą się różnić w zależności od regionu.
[10] Funkcje mogą się różnić w zależności od regionu.
[11] Modele przeznaczone na rynek UE przekazują użytkownikowi ostrzeżenie w celu zapobiegania nadmiernemu spieczeniu i dla zidentyfikowanych potraw mogą wysyłać powiadomienia o ewentualnym przypaleniu.
[12] Dostępne w urządzeniach z systemami Android i iOS. Szczegóły na stronie.Wymagana sieć Wi-Fi i konto Samsung.
[13] Dostępne tylko w przypadku korzystania z menu Przepisu Klienta (Customer Recipe). Rodzaj i ilość niektórych składników mogą nie zostać rozpoznane.
[14] Metoda wykrywania przypalenia z użyciem termosondy nie wchodzi w zakres weryfikacji.
[15] Model europejski rozpoznaje nawet 106 potraw.

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Przeczytaj więcej na temat produktów firmy Samsung:

(3906)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x