Home News Projektor 4K Optoma UHL55 otrzymuje Netflix, Spotify
Projektor 4K Optoma UHL55 otrzymuje Netflix, Spotify

Projektor 4K Optoma UHL55 otrzymuje Netflix, Spotify

485
1

UHL, projektor 4K LED firmy Optoma to model, który wszedł do sprzedaży w zeszłym roku. Sprzęt na premierę pozwalał na korzystanie z usług takich, jak Amazon Alexa i Asystent Google. Tymczasem teraz najnowsza aktualizacja wprowadza szereg aplikacji multimedialnych, w tym Netflix i Spotify.

Najnowsza aktualizacja oprogramowania dla projektora Optoma UHL55 dodaje wiele aplikacji do mediów, w tym YouTube, Netflix, Spotify, Tidal, Deezer, Amazon Prime Video. Ponadto dzięki nowej funkcji TapCast możemy strumieniować na podłączony ekran zawartość wideo lub fotografie z urządzenia mobilnego.

Optoma

UHL55 dzięki swoim małym rozmiarom i wadze jest wygodnym rozwiązaniem do kina domowego. Sprzęt wyposażony jest w zintegrowane głośniki i dwa porty USB (do odtwarzania mediów). Ponadto urządzenie obsługuje HDR, dźwięk Dolby 5.1, HDMI 2.0 z HDCP 2.2, a także posiada łączność Wi-Fi i Bluetooth.


ZOBACZ TAKŻE: Optoma – wkrótce zadebiutują flagowe projektory 4K


Jeśli chodzi o parametry wyświetlanego obrazu, to możemy liczyć tutaj na 118% pokrycie przestrzeni Rec.709, jak też żywotność do 30 000 godzin.

Źródło: Stereonet, What Hi-Fi

(485)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(1)

  1. Coś więcej na temat tego projektora?Można spodziewać się w niedalekiej przyszłości testów?