Home News Informacje prasowe Krótkoogniskowy projektor BenQ W1210ST z bardzo niskim „input lag” – dla graczy
Krótkoogniskowy projektor BenQ W1210ST z bardzo niskim „input lag” – dla graczy

Krótkoogniskowy projektor BenQ W1210ST z bardzo niskim „input lag” – dla graczy

405
0

BenQ wprowadził na polski rynek nowy, krótkoogniskowy projektor dla graczy i miłośników do kina domowego – model W1210ST. Cechą charakterystyczną projektora jest bardzo niski input lag czyli reakcja na ruch myszki czy naciśnięcie klawisza.

Projektor ma podstawową rozdzielczość Full HD (1920×1080) i jasność 2200 ANSI lumenów oraz kontrast 15000:1. Dwa 10W głośniki umieszczono w komorze rezonansowej co w połączeniu z systemem CinemaMaster Audio+ pozwala uzyskać bardzo dobre efekty dźwiękowe i poczuć się przykładowo jak na polu walki, torze wyścigowym, stadionie lub w sali kinowej. Projektor wyposażono w obiektyw o krótkiej ogniskowej, który wyświetla obraz o przekątnej 254 cm (100 cali) z odległości 1,5 m od ekranu, max. przekątna obrazu to 762 cm (300 cali).

MHL – projekcja ze smartfonu i tabletu

Za pomocą kabla MHL bezpośrednio do projektora można podłączyć smartfon lub tablet i na dużym ekranie oglądać zdjęcia, filmy czy surfować po Internecie.

6-elementowe, 6-krotne koło koloru i kalibracja ISFccc®

Sześciosegmentowe (RGBRGB) i szybkie, 6-krotne koło kolorów pozwala uzyskać szeroką paletę barw. Kalibracja zgodnie ze standardem ISFccc® co pozwala zachować wierność barw zgodnie z zamysłem twórcy filmu czy gry.

Tryb Game i Bright Game

Po wybraniu trybu Game sportowego następuje dostrojenie barw do nasycenia i balansu tak by lepiej oddawać scenerię popularnych gier czy zieleń murawy stadionu. W trybie Bright Game poprawia się widoczność szczegółów w ciemnych partiach obrazu co znakomicie zwiększa szanse na zwycięstwo w grach typu CS:GO.

Uproszczona konfiguracja

W1210ST wyposażono w uproszczony konfigurator podstawowych parametrów projekcji, prowadzący użytkownika krok po kroku przy pierwszej instalacji projektora oraz przy zmianach konfiguracji.

Nasz profi test tego projektora znajdziecie tutaj.

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(405)

0 0 głos
Article Rating
Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x