Home News Informacje prasowe ISE 2017: ViewSonic zapowiada nowości, które zaprezentuje na ISE 2017
ISE 2017: ViewSonic zapowiada nowości, które zaprezentuje na ISE 2017

ISE 2017: ViewSonic zapowiada nowości, które zaprezentuje na ISE 2017

178
0

ViewSonic Corporation, światowy dostawca produktów i rozwiązań wizualnych, zapowiada nowości, które zaprezentuje podczas ISE 2017. Producent konsekwentnie realizuje politykę dostarczania rozwiązań, które są przyjazne dla użytkowników i intuicyjne w obsłudze. W tym celu ViewSonic podejmuje współpracę z najbardziej dynamicznymi partnerami w branży z zakresu sprzętu i oprogramowania.

Monitor interaktywny ViewBoard

sprawdzi się zarówno w sektorze biznesowym jak i edukacyjnym. ViewBoard dostępny jest w rozmiarach 75″ i 86″ oraz posiada wbudowany komputer. Urządzenie oferuje aż 20 punktów dotyku, co pozwala na równoczesne korzystanie  niego przez wiele osób jednocześnie. Jest to wszechstronne narzędzie do przechowywania, tworzenia i udostępniania treści zarówno w klasie jak i w sali konferencyjnej. Ponadto ViewSonic rozpoczyna współpracę z dostawcą oprogramowania Tamashare, firmą Tamaplace. Dzięki implementacji oprogramowania tej firmy w ViewBoard użytkownicy zyskają możliwość realizowania wideokonferencji, burzy mózgów, czy szkoleń równocześnie w wielu salach oddalonych nawet o tysiące kilometrów. Jest to wirtualna platforma współpracy, która może połączyć współpracowników zarówno w jednym pomieszczeniu, jak i w odległych miastach. Dzięki temu ludzie, mogą się komunikować na duże odległości udostępniając treści ze swoich urządzeń innym oddziałom na świecie w czasie rzeczywistym.

Seria inteligentnych wyświetlaczy CDM

Kolejną nowością, którą zaprezentuje ViewSonic będzie seria CDM dedykowana do zastosowań digital signage. Nowe modele, oparte na systemie operacyjnym Android, będą dostępne w wielkościach 43″, 49″ i 55″. Seria CDM zdobyła już opinię łatwych w obsłudze monitorów dotykowych, które z powodzeniem działają zarówno w środowisku handlu detalicznego jak i w zastosowaniach korporacyjnych. ViewSonic Smart Signage ma na celu dostarczenie użytkownikom łatwego sposobu na promowanie firmy i prezentowanie informacji handlowych w recepcjach hotelowych, restauracjach czy ośrodkach sportowych. Na ISE 2017 odbędzie się inauguracja współpracy ViewSonic z dostawcą nowoczesnego oprogramowania Enplug do digital signage. System zarządzania treścią Enplug jest dostępny w chmurze. Daje to użytkownikowi możliwość zarządzania wyświetlanymi treściami z dowolnego miejsca na świecie, także z urządzenia mobilnego. Na system składa się zestaw aplikacji, które pomogą uatrakcyjnić przekaz o wiadomości z mediów społecznościowych, dane pogodowe czy inne treści, które okażą się interesujące w danych lokalizacjach np. punktach handlowych, hotelach, lotniskach czy dworcach. Łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwalające na tworzenie skutecznej komunikacji w połączeniu z wysokiej klasy monitorem to definicja sukcesu w digital signage.

Projektory Pro8530HDL, LS820, LS830

Podczas ISE 2017 będą prezentowane projektory Pro8530HDL, LS820, LS830. Pierwszy z wymienionych, przedstawiciel serii Pro8, został specjalnie zaprojektowany do dużych auli czy sal koncertowych, gdzie zarządzanie urządzeniem, jego konfiguracja oraz konserwacja może okazać się wyzwaniem dla instalatorów. Konstrukcja i cechy Pro8 zostały specjalnie opracowane i dostosowane do niestandardowych warunków. Odwiedzający ISE będą również mieli okazję obejrzeć projektor laserowy dedykowany do kina domowego oraz model bliźniaczy przystosowany do zastosowań profesjonalnych – LS820 i LS830. Oba modele należą do urządzeń ultra-short throw i oferują charakterystyczną dla tej technologii wysoką wydajność, dużą jasność i znakomitą jakość wyświetlanego obrazu.

ViewSonic_Pro8530HDL_Left

ISE 2017 odbędzie się w centrum wystawowym RAI w Amsterdamie w dniach 7 – 10 lutego 2017.
ViewSonic zaprezentuje swoją ofertę na stoisku nr 11-A132

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(178)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).