Skocz do zawartości
abcaa

Co teraz zrobicie z odtwarzaczami HD-DVD?

Rekomendowane odpowiedzi

Kosz?...............

Widzę że dyskusja rozgorzała na dobre. Moje pytanie nie było ubliżające nikomu z posiadaczy HD-DVD a tylko moja ciekawość do czego może służyć ten odtwarzacz , bo chyba tylko do odtwarzania filmów DVD /wstrzymano tłoczenie filmów HD-DVD też/
Rozpisywałem się wcześniej i przepowiedziałem t co się stało/a wyśmiewano się ze mnie/ Osobiście zakupiłem PS3 i Samsunga
P1400 oraz nagrywarkę LG. Szkoda tylko że nikt teraz nie będzie deptał Firmie Sony po piętach - ceny będą spadały wolniej.
A jeszcze jedno , nie unikniemy rozpowszechnienia BD to tak jak było z DVD.
Pozdrawiam Edytowane przez abcaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że odtwarzacze hd-dvd nie przestaną działać w momencie zaprzestania ich produkcji!
Dalej będą służyły dokładnie do tego samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stare indiańskie przysłowie mówi: ...plecy pionierów pełne są strzał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przerobię na podstawkę pod doniczki z wysuwaną popieniczką :) .
Z płyt zawsze można zrobić wisiory na lusterko w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='abcaa' post='87218' date='21.02.2008, 11:09 ']Kosz?[/quote]

Powiedz jaki masz model bo może kupię : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='87246' date='21.02.2008, 12:53 ']Powiedz jaki masz model bo może kupię : >[/quote]
Niech lepiej powie gdzie mieszka to sie wygrzebie z tego śmietnika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maxiuca' post='87249' date='21.02.2008, 13:58 ']Niech lepiej powie gdzie mieszka to sie wygrzebie z tego śmietnika :)[/quote]

He, he dokladnie. Ja tam wlasnie jestem w trakcie kolekcjonowania plytoteki. Ceny 15-19 dolcow, jakies 50-60 tytulow w sumie, ktore mnie interesuje.
Dodatkowo w moim KD Tosia najlepiej skaluje DVD (niestety nie jest to XE-1... moze to ten model ma wyladowac w koszu.. juz biegne rehehe) wiec ma przed soba dluga kariere (szczegolnie -mam nadzieje- po aplikacji reg free)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem toszkę za 500 zł z 5-ma filmami!!! Ma służyć głównie jako odtwarzacz do płyt dvd.Podłączałem do mojego projektora kilka odtwarzaczy i E1 najbardziej mi pasowała.Znajomy który się pozbył tego "złomu" przeszedł do obozu "niebieskich" i to on stracił :) .Licząc płytki po najniższej "alledrogiej "cenie realnie zapłaciłem 250 zł.Co za to kupię?Mantę? DivXów nie oglądam.Wykładanie kasy na niebieskie cuda,które za pół roku nie przeczytają połowy płyt (albo przeczytają sam film) jakoś do mnie nie przemawia.
Na przeczekanie tosia jest w sam raz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Znajomy który się pozbył tego "złomu" przeszedł do obozu "niebieskich" i to on stracił "

niezłe bzdury wypisujesz. Szczególnie w kontekscie ostatnich wydarzen. Ale rozumiem... Bedac posiadaczem sprzetu ktory zakonczył zywot po roku od czasu wprowadzenia na rynek - mozna sie zdrowo wkuć. Trzeba sie wiec czym pocieszyc - najlepiej pisząc takie głupoty jak wyżej

blue owner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='87277' date='21.02.2008, 17:43 ']"Znajomy który się pozbył tego "złomu" przeszedł do obozu "niebieskich" i to on stracił "

niezłe bzdury wypisujesz. Szczególnie w kontekscie ostatnich wydarzen. Ale rozumiem... Bedac posiadaczem sprzetu ktory zakonczył zywot po roku od czasu wprowadzenia na rynek - mozna sie zdrowo wkuć. Trzeba sie wiec czym pocieszyc - najlepiej pisząc takie głupoty jak wyżej

blue owner[/quote]

Skąd ta złośliwość?Jakież to bzdury napisałem?Nie powiedziałem,że jestem wrogiem "niebieskich".Chciałem tylko zaznaczyć,że najwięcej tracą wyzbywajacy się sprzętu bo wojna przegrana i podałem przykład-to raz.Dwa-to moje zdanie,nikt nie musi się z nim zgadzać-blu-ray nie ma jeszcze skończonej specyfikacji.Jest to produkt w fazie beta i tyle.Mamy co pół roku kupować nowy sprzęt?Jeśli Cię czymś uraziłem to przepraszam. Nie sądzę jednak,żeby cokolwiek z tego co napisałem dawało Ci prawo do potraktowania mnie jak gówniarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='87277' date='21.02.2008, 15:43 ']niezłe bzdury wypisujesz. Szczególnie w kontekscie ostatnich wydarzen. Ale rozumiem... Bedac posiadaczem sprzetu ktory zakonczył zywot po roku od czasu wprowadzenia na rynek - mozna sie zdrowo wkuć. Trzeba sie wiec czym pocieszyc - najlepiej pisząc takie głupoty jak wyżej[/quote]
Ale jaki żywot zakończył? Przestały działać odtwarzacze czy płyty? Jest kupa filmów dostępnych na HD-DVD a do maja wyjdzie jeszcze mnóstwo. Oczywiście konieczny będzie zakup drugiego playera ale sprzedawanie na hurra odtwarzaczy i filmów to głupota.
Ale ja osobiście na tę głupotę liczę bo mam nadzieje, że będzie filmy HD-DVD można kupić w USA po kilka dolarów.

[quote name='mobor' post='87277' date='21.02.2008, 15:43 ']blue owner[/quote]
A nie "blu"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='87277' date='21.02.2008, 16:43 ']"Znajomy który się pozbył tego "złomu" przeszedł do obozu "niebieskich" i to on stracił "

niezłe bzdury wypisujesz. Szczególnie w kontekscie ostatnich wydarzen. Ale rozumiem... Bedac posiadaczem sprzetu ktory zakonczył zywot po roku od czasu wprowadzenia na rynek - mozna sie zdrowo wkuć. Trzeba sie wiec czym pocieszyc - najlepiej pisząc takie głupoty jak wyżej

blue owner[/quote]

Apfff kolega wlasnie nabyl pol darmo player z dobrym skalerem, napisal ze glownie do DVD, a ma dodatkowo za pol darmo HD kontent ktory ukazal sie / bedzie jeszcze sie objawial. Glupoty piszesz mobor az zal patrzec! Blue owner - noooo noooo padamy na kolana przed BLUE (chyba BLU jak juz ihihihi) OWNEREM. Zalosne. Widac zes kompletnie nie zrozumial wypowiedzi jw. To raz. Dwa - pochwaliles sie juz (bo ten post niczemu innemu chyba nie sluzyl) to dwa. Trzy zas - to watek dla ownerow czerwonego... patrz topic. Ty sie chyba nie zaliczasz, wiec o co jakby chodzi... ?
Przetlumacze Ci to zdanie, bo widac ze nie jarzysz: kolega zakupil "zloma" za pol darmo i jest happy bo ma taniutki solidny kawal playera (ktory dodatkowo, nawet jak HD zrodlo sie wyczerpie bedzie pieknie mu skalowal DVD) od kogos kto pozbyl sie czegos za co x raza wiecej zaplacil (ten od niebieskiego co po prostu na tym stracil, o wieeeelki BLUE OWNERZE pffff!)

BLU&HDDVD OWNER szczerze ubawiony tym tandetnym postem

ps. Zapomniales cos wspomniec o Denonie ze jest hajpadabest (straszne niedopatrzenie z Twojej strony!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie "Co teraz zrobicie z odtwarzaczami HD-DVD?" odpowiem także - dopiero zamierzam go kupić :) a może combo od LG.
Idę o zakład że twórca tematu takiego nie posiada.

Jak dla mnie to porażka, czerwoni przegrali a niebiescy nie dość że wprowadzają wkrótce Profil 2.0 to już pracują nad wersją 2.1, kupującym życzę powodzenia.

BTW

Czytając kolejne posty coraz częściej dochodzę do wniosku że pada tu coraz więcej wypowiedzi przypominających konkurencyjne forum, typu "mam super sprzęt za 20.000 pln i nawet nie masz co swojego porównywać do mojego i pamiętaj zapłaciłem za niego więcej więc jest na 100% lepszy" - fapfapfap

Edytowane przez apatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]Na pytanie "Co teraz zrobicie z odtwarzaczami HD-DVD?" odpowiem także - dopiero zamierzam go kupić[/quote]

Witam w klubie. Nadszedł czas , żeby wreszcie przytulić własną XE1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='apatch' post='87289' date='21.02.2008, 19:05 ']Na pytanie "Co teraz zrobicie z odtwarzaczami HD-DVD?" odpowiem także - dopiero zamierzam go kupić :) a może combo od LG.
Idę o zakład że twórca tematu takiego nie posiada.

Jak dla mnie to porażka, czerwoni przegrali a niebiescy nie dość że wprowadzają wkrótce Profil 2.0 to już pracują nad wersją 2.1, kupującym życzę powodzenia.

BTW

Czytając kolejne posty coraz częściej dochodzę do wniosku że pada tu coraz więcej wypowiedzi przypominających konkurencyjne forum, typu "mam super sprzęt za 20.000 pln i nawet nie masz co swojego porównywać do mojego i pamiętaj zapłaciłem za niego więcej więc jest na 100% lepszy" - fapfapfap[/quote]
100% popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Blue owner - noooo noooo padamy na kolana przed BLUE (chyba BLU jak juz ihihihi) OWNEREM. Zalosne"

widzisz ein, sam jesteś żałosny... I to do kwadratu !!
Sadzisz ze nie znam pisowni anglojezycznej wyrażenia NIEBIESKI i określenia formatu HD ?

Widać jak upośledzone i mało analityczne jest twoje rozumowanie !

>>>> Znajomy który się pozbył tego "złomu" przeszedł do obozu "[b]niebieskich[/b]" i to on stracił <<<<<<<<

Mój podpis odniósł się włąsnie do tego sformułowania. Chyba nie muszę teraz tłumaczyć dlaczego BLUE a nie BLU... a przynajmniej mam nadzieję

BTW - dlaczego piszesz w osobie mnogiej ?Nie przypominam sobie byś miał prawo wypowiadać się w imieniu wszystkich uzytkowników forum... Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dość smutnie wygląda zakładka "Discontinued Products" na stronie online Toshiby:

[url="http://www.home-entertainment.toshiba.co.uk/consumer/products.nsf/weolproducts?openview&count=500&section=eolprods&restricttocategory=%3C!--hddvd--%3E"]http://www.home-entertainment.toshiba.co.u...33;--hddvd--%3E[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='87306' date='21.02.2008, 18:23 ']"Blue owner - noooo noooo padamy na kolana przed BLUE (chyba BLU jak juz ihihihi) OWNEREM. Zalosne"

widzisz ein, sam jesteś żałosny... I to do kwadratu !!
Sadzisz ze nie znam pisowni anglojezycznej wyrażenia NIEBIESKI i określenia formatu HD ?

Widać jak upośledzone i mało analityczne jest twoje rozumowanie !

>>>> Znajomy który się pozbył tego "złomu" przeszedł do obozu "[b]niebieskich[/b]" i to on stracił <<<<<<<<

Mój podpis odniósł się włąsnie do tego sformułowania. Chyba nie muszę teraz tłumaczyć dlaczego BLUE a nie BLU... a przynajmniej mam nadzieję

BTW - dlaczego piszesz w osobie mnogiej ?Nie przypominam sobie byś miał prawo wypowiadać się w imieniu wszystkich uzytkowników forum...[/quote]

mobor może przestaniesz w końcu obrażać ludzi na publicznym forum?
Poczytaj własne posty.
Właściwie o co Ci chodzi?
W/g Ciebie każdy posiadacz HD DVD to wróg publiczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wrog publiczny

idi.ota bo kupil HD DVD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mobor' post='87306' date='21.02.2008, 19:23 ']"Blue owner - noooo noooo padamy na kolana przed BLUE (chyba BLU jak juz ihihihi) OWNEREM. Zalosne"

widzisz ein, sam jesteś żałosny... I to do kwadratu !!
Sadzisz ze nie znam pisowni anglojezycznej wyrażenia NIEBIESKI i określenia formatu HD ?

Widać jak upośledzone i mało analityczne jest twoje rozumowanie !

>>>> Znajomy który się pozbył tego "złomu" przeszedł do obozu "[b]niebieskich[/b]" i to on stracił <<<<<<<<

Mój podpis odniósł się włąsnie do tego sformułowania. Chyba nie muszę teraz tłumaczyć dlaczego BLUE a nie BLU... a przynajmniej mam nadzieję

BTW - dlaczego piszesz w osobie mnogiej ?Nie przypominam sobie byś miał prawo wypowiadać się w imieniu wszystkich uzytkowników forum...[/quote]

Niby nie kopie sie lezacego wiec powiem tylko tyle, ze nadal nic a nic nie rozumiesz. Ale to mnie jakos kompletnie nie dziwi. Juz sie pochwaliles, poburaczkowales, nic nie zrozumiales wielki BLUE OWNERZE! (dodajmy ze nieuposledzony i na wskros analityczny... rehehe... bosz co za tandeta! Kultury takoz jw za grosz :lol:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam tak:
gry na BD powinny koszrtową po 250 9+ 150 zł.
Czyli po ok. 200 USD za grę. Brutto.
W 1978 r. tyle zapłaciłem za gitarę 6-cio strunową i elektryczną p.t.:
"Stratokaster American Standard" w Berlinie import USA.
Teraz w MM to jakaś jedna gra wychodzi za tę kasę.
Bo nawet wtedy podruba strat "made in china" stał za 100 USD.
Ot wspomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam tak:
gry na BD powinny koszrtową po 250 9+ 150 zł.
Czyli po ok. 200 USD za grę. Brutto.
W 1978 r. tyle zapłaciłem za gitarę 6-cio strunową i elektryczną p.t.:
"Stratokaster American Standard" w Berlinie import USA.
Teraz w MM to jakaś jedna gra wychodzi za tę kasę.
Bo nawet wtedy podruba strat "made in china" stał za 100 USD.
Ot wspomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...