Skocz do zawartości
abcaa

Co teraz zrobicie z odtwarzaczami HD-DVD?

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='demek' post='87330' date='21.02.2008, 20:51 ']nie wrog publiczny

idi.ota bo kupil HD DVD...[/quote]

Panowie jestesmy elitarnym klubem , [size=3]HD maniakami.[/size] Nie wazne kto co ma.
Wazne ze się tu spotykamy ,wymieniamy sie swoimi doświadczeniami, moze niedługo zrobimy spot :(

Autorus :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Do odtwarzania płyt DVD. Podobno jakością skalera dorównuje VP50 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i do tego kosztuje kilkakrotnie mniej.

Pozdrawiam,
Andrzej S. Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"mobor może przestaniesz w końcu obrażać ludzi na publicznym forum?
Poczytaj własne posty.
Właściwie o co Ci chodzi?
W/g Ciebie każdy posiadacz HD DVD to wróg publiczny?:


Nie przypominam sobie bym KOMUKOLWIEK przeczepił epitet powszechnie uważany za obrażliwy
bede wiec wdzieczny jesli nie bedziesz dopisywał jakichś własnych chorych urojen do tego co piszę...
to dotyczy takze ciebie [b]demek[/b] Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='andsie1' post='87347' date='21.02.2008, 21:19 ']Do odtwarzania płyt DVD. Podobno jakością skalera dorównuje VP50 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i do tego kosztuje kilkakrotnie mniej.[/quote]
Może uda mi się w tej kłótni czegoś dowiedzieć...
Andsie, który z playerów HD-DVD ma taki dobry procesor/skaler?
XE1? EP35? A może ktoś wie, które amerykańskie wersje mają ten sam układ.

andsie, tym razem pytanie bez zaczepki :rolleyes: po prostu szukam czegoś do odtwarzania DVD w logicznej cenie (A35 można za $190 dostać, ale pozostaje problem blokady regionalnej), bo z komputera efekt jest ładny, ale uciążliwy bo za każdym razem trzeba ustawiać opcje ffdshow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wlasnie tez taki pomysl wpadl zeby z usa sciagnac sobie, ktoras toske bo niedlugo wraca familia i mogla by cos za grosze przywiesc :rolleyes: dvd ogladac upscalowane a i pare filmow jest na hd dvd, ktore chcial bym miec w domu :)

Edytowane przez byczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='byczy' post='87457' date='22.02.2008, 12:56 ']mi wlasnie tez taki pomysl wpadl zeby z usa sciagnac sobie, ktoras toske bo niedlugo wraca familia i mogla by cos za grosze przywiesc :P dvd ogladac upscalowane a i pare filmow jest na hd dvd, ktore chcial bym miec w domu :)[/quote]
tylko że musisz mieć filmy DVD z USA, lepiej kupić na Amazonie w UK za 78 funtów Ep-30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie zobaczycie ze ten format nie umrze beda dalej wychodzic plyty HD DVD.Chwilowy szum ale wszystko wruci do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='hazi' post='87472' date='22.02.2008, 14:16 ']tylko że musisz mieć filmy DVD z USA, lepiej kupić na Amazonie w UK za 78 funtów Ep-30[/quote]
fakt, roznica nie wielka a zeczywiscie dvd beda smigac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='artsat_kris' post='87478' date='22.02.2008, 14:35 ']Ludzie zobaczycie ze ten format nie umrze beda dalej wychodzic plyty HD DVD.Chwilowy szum ale wszystko wruci do normy.[/quote]
Wycofanie się Toshiby to dla Ciebie chwilowy szum? :P Nie ma mowy o powrocie, a na pewno nie do tego co było.

Edytowane przez DaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[i][i][quote name='maxiuca' post='87445' date='22.02.2008, 12:10 ']Może uda mi się w tej kłótni czegoś dowiedzieć...
Andsie, który z playerów HD-DVD ma taki dobry procesor/skaler?
XE1? EP35? A może ktoś wie, które amerykańskie wersje mają ten sam układ.

andsie, tym razem pytanie bez zaczepki ;) po prostu szukam czegoś do odtwarzania DVD w logicznej cenie (A35 można za $190 dostać, ale pozostaje problem blokady regionalnej), bo z komputera efekt jest ładny, ale uciążliwy bo za każdym razem trzeba ustawiać opcje ffdshow.[/quote][/i][/i]
Z tym pytaniem to do BoDexa. On w tej sprawie toczył ze mną wojnę słowna i przekonywał, że skaler zainstalowany w XE1 dorównuje VP50. Prawdopodobnie robił porównanie i posiada stosowna wiedzę w tym temacie.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='andsie1' post='87563' date='22.02.2008, 22:26 '][i][i][/i][/i]
Z tym pytaniem to do BoDexa. On w tej sprawie toczył ze mną wojnę słowna i przekonywał, że skaler zainstalowany w XE1 dorównuje VP50. Prawdopodobnie robił porównanie i posiada stosowna wiedzę w tym temacie.

Pozdrawiam,
Andrzej S.[/quote]


WYMIEKAM. Czy ktos na hdtvpolska (pmcomp / gmeru) zrobi test VP50? IMHO przetnie to przynajmniej na forum do niczego nie prowadzace przepychanki miedzy teoretykami (bez obrazy - nikt po prostu kompleksowo tego jak na razie ze zrodlami HD i wbudowanymi w inszy sprzet skalerami u nas nie przetestowal)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ein' post='87639' date='23.02.2008, 12:27 ']WYMIEKAM. Czy ktos na hdtvpolska (pmcomp / gmeru) zrobi test VP50? IMHO przetnie to przynajmniej na forum do niczego nie prowadzace przepychanki miedzy teoretykami (bez obrazy - nikt po prostu kompleksowo tego jak na razie ze zrodlami HD i wbudowanymi w inszy sprzet skalerami u nas nie przetestowal)[/quote]
Nie zrobi, bo Gustaw wycofał się i nie chce udostępnić urządzenia do testu... Znaczy niby chce ale, uwaga, tylko pmcompowi i Gmerowi. Tylko oni już mieli (z innego źródła) już VP50 na testach i z tego co wiem to nie byli zachwyceni, więc olali nawet opisywanie tego urządzenia.
Niestety tak to jest z mitycznymi urządzeniami, które służą prawdopodobnie głównie do poprawiania samopoczucia ich właścicielom. Analogia do kondycjonera sieciowego jakoś mi się nasuwa sama. A szkoda, bo o ile w przypadku kondycjonera to była wyraźna ściema i bzdura tak procesor VP50Pro z pewnością ma wiele niezaprzeczalnych unikalnych funkcji i zalet. Ale prawdopodobnie jedną z nich nie jest poprawianie obrazu HD z nośników Blu-ray/HD-DVD i tego wystraszył się Gustaw, bo to głównie chcieliśmy sprawdzić. Aha i właśnie żeby uniknąć posądzenia o stronniczość wyniki pracy procesora miały być zarejestrowane na karcie Blackmagic HDMI i umieszczone na forum bez komentarza (taką formułę uzgodniłem z Gmerem). No ale Gustawa nie interesowały szczegóły tylko uznał, że skoro chce się dowiedzieć jakie funkcje są wykorzystywane w torze HD (czego się nie dowiedziałem oczywiście) to znaczy że będę w trakcie testu nieobiektywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ein' post='87639' date='23.02.2008, 12:27 ']WYMIEKAM. Czy ktos na hdtvpolska (pmcomp / gmeru) zrobi test VP50?[/quote]


Proszę , jak masz ochotę, to poczytaj opinie [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=4188"]TUTAJ[/url]


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja zrobię ze swoim HD-E1? Jeśli nikt mi tu na forum nie pomoże, co może by przyczyną freezów Toshiby na filmach HD i SD( blokuje się kompletnie, niezależnie od wybranej rozdzielczości i połaczenia, upgrade softu jest bezproblemowy ale nawet na 2.8 są freezy :) ) to może nakręcę film. Coś w stylu Smasz My Wii albo dokonam samospalenia Toshi i zapodam na Youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział promocji SONY mógłby Ci sfinansować ten pokaz ! :)

A co z GWARANCJĄ ??? Nie masz ?

Jak chcesz to mogę Ci udostępnić swój napęd - rozwinięcie tematu na priv. :lol:


Upgrade robiłeś z sieci , czy z płyty ? Instalowałeś wcześniej region free ?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja poszła się kochać razem z bagażem na lotnisku w Województwie Londyńskim :lol::)
Upgrade'y robiłem z sieci, najnowszy 2.8 z płyty. Region Free nie robiłem bo nie wiedziałem, że można( a można jeszcze?).Po każdym update to samo. Pomierzyłem temperaturę wewnątrz i nic się specjalnie nie przegrzewa więc może faktycznie to napęd.
Ale skończmy ten offtop w temacie z prawie samym offtopem. Reszta na PW. :P

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[i][quote name='maxiuca' post='87664' date='23.02.2008, 15:12 ']Nie zrobi, bo Gustaw wycofał się i nie chce udostępnić urządzenia do testu... Znaczy niby chce ale, uwaga, tylko pmcompowi i Gmerowi. Tylko oni już mieli (z innego źródła) już VP50 na testach i z tego co wiem to nie byli zachwyceni, więc olali nawet opisywanie tego urządzenia.[/quote][/i]
Chyba VP30, który nie był przygotowany do współpracy z sygnałem HD (inny chip ) a to jest wielka różnica. Ja Tobie też bym nie udostępnił tego urządzenia. Zauważyłem, że VP50 i Kuro krytykujesz choć nie miałeś z nimi do czynienia. VP50 nie wiedziałeś na oczy chyba, że na obrazku a Kuro w sklepie. To co piszesz na ich temat to tylko Twoje pobożne życzenia.

Jeżeli chodzi o poprawę sygnału odtwarzaczy HD to będziesz wiedział jak odpowiesz na postawione Ci pytanie.

[u][b]VP50Pro posiada chip ABT2010[/b][/u]
The ABT2010 is Anchor Bay's second-generation video processing chip ideally suited for deinterlacing and format conversion applications in digital displays, DVD, HD-DVD, Blu-Ray player/recorders, and AV receivers. The chip features all of the processing power of Anchor Bay's Video Reference Series™ (VRST) technologies, including Anchor Bay's proprietary Precision Deinterlacing™ that provides five-field motion adaptive and edge adaptive processing for an artifact-free viewing experience; 10-bit Precision Video Scaling II™ that can independently scale an image horizontally and vertically to achieve outstanding picture quality for today's high-definition video displays; MPEG noise reduction; picture enhancement; and Progressive Re-Processing (PReP™) technology, a breakthrough processing method that reverts the progressive video signal output from source equipment to its original interlaced format, and then converts the interlaced signal to progressive format using Precision Deinterlacing. The ABT2010 supports HDMI 1.3 with 12-bit output resolutions.

[u][b]VP50 posiada chip ABT1018[/b][/u]
The ABT1018 is Anchor Bay Technologies' second generation video scaling chip that is targeted at Blu-Ray & HD-DVD player/recorder, HDTV set-top box, and AV receiver applications requiring up-conversion from 480p, 576p,720p, 1080i to high-definition formats including 1080p. The ABT1018 features Anchor Bay's proprietary 10-bit Precision Video Scaling™ engine that can independently scale an image horizontally and vertically to achieve an outstanding picture quality for today's high resolution video displays.

[u][b]VP30 posiada chip ABT102[/b][/u]
The Anchor Bay Technologies ABT102 is a video deinterlacer that converts 480i/576i input signal formats to 480p/576p. The ABT102 applies source-adaptive, motion-adaptive and edge-adaptive techniques based on robust detection of input signal types to produce an outstanding progressive signal.
Anchor Bay Technologies' second generation deinterlacing chip is targeted at DVD Player, AV Receiver and DTV applications requiring up-conversion from 480i/576i to 480p/576p. The ABT102 features Anchor Bay's arbitrary cadence detection that can detect non-standard cadences and compensate to minimaze artifacts to achieve an outstanding picture quality for today's high resolution video displays.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andsie1
To co przytaczasz to tylko marketingowa papka i nic ponadto.

Ale skoro już podałeś te informacje to:
Jeśli wierzyć temu co piszą [url="http://www.audiovideo-gallery.com/dvd/toshiba-hd-a20-hd-dvd-player.html"]tutaj[/url] oraz w paru innych miejscach to Toshiba HD-A20 ma na pokładzie ten sam chip (ABT1018) który wg tego co podajesz jest sercem tak zachwalanego przez ciebie VP 50.

Według tego co piszą [url="http://www.engadgethd.com/2007/04/11/toshiba-begins-shipping-hd-a20-hd-dvd-player/"]tutaj[/url] to HD-A20 w dniu premiery kosztował 499$. Z kolei BoDeX pisał [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=4188&view=findpost&p=35375"]w tym miejscu[/url] że cena VP50 to niemal 12 000 PLN.
A zatem, czy ktoś (producent nie ty) tu przypadkiem nie próbuje robić manewrów w stylu "przemysłu" audiofilskiego i sprzedawać tombaku jako złota?
Nie twierdzę że VP 50 to zły skaler, wydaje mi się jednak że cena tego towaru jest wzięta z sufitu i nijak się ma do rzeczywistej wartości produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest marketingowa papka i nic nie mas to wspólnego z reklamą. To są dane techniczne poszczególnych chip-ów i ich możliwości. Nie namawia Cię do kupna takiego urządzenia. Znam wiele innych przykładów cena, możliwość i jakość i co z tego. Takich przykładów można mnożyć i każde z nich będzie lepsze/gorsze np. audio lub samochody. To co sie podoba jednemu nie musi drugiemu i każdy z nich posiada swoje kryteria jakości.

Pozdrawiam,
Andrzej S. Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie przepraszam za cytowanie posta zaraz pod nim. Jest tu kilka wątków i chciałbym się do nich odnieść po kolei a wydaje mi się że najlepiej można to zrobić cytując odpowiednie fragmenty.

[quote name='andsie1' post='87730' date='23.02.2008, 22:14 '][...]To są dane techniczne poszczególnych chip-ów i ich możliwości.[...][/quote]

Andrzeju, na rany Chrystusa nie nazywaj tego czegoś danymi technicznymi.
Zlepek wydumanych nazw typu:
Video Reference Series™ (VRST)
Precision Deinterlacing™
Precision Video Scaling II™
Progressive Re-Processing (PReP™)
jest tylko i wyłącznie zlepkiem wymyślnych nazw i o niczym konkretnym nie informuje. Widać w tym rękę działu marketingu - oni się lubują w wymyślaniu "mądrze" brzmiących nazw opatrzonych znaczkiem ™, praktyka pokazuje że za tą fasadą najczęściej kryją się całkiem zwyczajne technologie.
Jeśli wziąć te opisy i odcedzić z nich cały marketingowy bełkot to dowiemy się niewiele ponadto że te chipy potrafią robić deinterlacing i skalować do 1080p.

[quote name='andsie1' post='87730' date='23.02.2008, 22:14 '][...]Nie namawia Cię do kupna takiego urządzenia. [...][/quote]
Naprawdę nic do ciebie nie mam, ja czegoś takiego nawet nie sugerowałem. Co więcej, obawiając się że mógłbyś to odebrać w ten sposób celowo napisałem : [i]"(producent nie ty)"[/i]

[quote name='andsie1' post='87730' date='23.02.2008, 22:14 '][...] Znam wiele innych przykładów cena, możliwość i jakość i co z tego. Takich przykładów można mnożyć i każde z nich będzie lepsze/gorsze np. audio lub samochody. To co sie podoba jednemu nie musi drugiemu i każdy z nich posiada swoje kryteria jakości.[/quote]
Jest tu jeden niuans który ci chyba umknął. Między HD-A20 i VP-50 zieje przepaść jeśli chodzi o cenę. Problem w tym że jeśli chodzi o możliwości i jakość skalowania tudzież deinterlacingu obrazu to oba są identyczne bo opierają się na tym samym chip'ie.
Tu nie ma miejsca na porównania typu jakość/cena. Jak napisałem wcześniej jakość jest ta sama tylko cena jakby mocno różna.
Oczywiście możesz napisać że VP-50 oferuje wiele dodatkowych możliwości, no ale przecież HD-A20 też ma sporo takich funkcji (chociażby potrafi odtwarzać HD-DVD). Jak więc wytłumaczysz zasadność tej różnicy w cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[i][quote name='Pizzojad' post='87741' date='23.02.2008, 23:08 ']Jak więc wytłumaczysz zasadność tej różnicy w cenie?[/quote][/i]
No właśnie, jak?.
Identyczne panele w różnych TV świecą inaczej i cena każdego nich jest inna. Dziwne, prawda!. Takich przykładów można mnożyć.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

PS.
Nie wzywaj imienia Pana, Boga twego, nadaremnie, bo to nie religia. Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='andsie1' post='87706' date='23.02.2008, 20:08 ']VP50 nie wiedziałeś na oczy chyba, że na obrazku[/quote]
Napisał Andrzej, który wypisuje kilkusetstronicowe pochwały o poprawie sygnału HD nie posiadając żadnego odtwarzacza HD (ani Blu-ray ani HD-DVD) i opierając swoje teorie na efektach obróbki SD-DVD i sygnału Cyfry+...

[quote name='andsie1' post='87706' date='23.02.2008, 20:08 ']Zauważyłem, że VP50 i Kuro krytykujesz choć nie miałeś z nimi do czynienia.[/quote]
Andrzej wyluzuj sie, bo nic przecież nie pisze na temat Twojego super Kuro. W ogóle nie komentowałem Kuro ani innego wyświetlacza bo mnie one nie interesują. Od tego skalowanego SD z Cyfry zupełnie Ci już odbiło, wszędzie widzisz wrogów Twoich cennych zabawek. Zachowujesz się gorzej nie krzyżowiec.
A krytykuje wiele innych bzdur i marketingowych wynaturzeń czego jakoś nie zauważasz... Odwiedź jakiegoś psychiatrę, bo jest z Tobą źle. Jesteś w ogóle w stanie rozmawiać o czymkolwiek innym niż Kuro i VP50??

[quote name='andsie1' post='87706' date='23.02.2008, 20:08 ']Chyba VP30, który nie był przygotowany do współpracy z sygnałem HD (inny chip ) a to jest wielka różnica.[/quote]
Był testowany na SD i na SD wrażenia nie zrobił.

[quote name='andsie1' post='87706' date='23.02.2008, 20:08 ']Ja Tobie też bym nie udostępnił tego urządzenia.[/quote]
Bo ośmieliłbym się go skrytykować i przetestować go w sposób rzetelny i naukowy a nie jak nie mające pojęcia o technologii a/v pismaki z czasopism typu audio-video? Bo chciałem umieścić zrzuty ekranowe, żeby każdy mógł zobaczyć jaki wpływ ma ingerencja procesora zarówno w SD jaki w HD?

Dla mnie powód wycofania się Gustawa jest oczywisty: VP50Pro po prostu nic ciekawego z sygnałem HD nie jest w stanie zrobić i Gustaw boi się, że to wyjdzie na jaw. Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='87825' date='24.02.2008, 18:32 ']Dla mnie powód wycofania się Gustawa jest oczywisty: VP50Pro po prostu nic ciekawego z sygnałem HD nie jest w stanie zrobić i Gustaw boi się, że to wyjdzie na jaw.[/quote]

Maxiuca. Gdybyś uważnie czytał forum a nie tylko motał się jak rozkapryszony nastolatek z pianą na ustach to może byś znalazł wypowiedź użytkownika VP50Pro o tym, że duży przyrost jakości jest przy skalowaniu SD. W wypadku HD 1080p ten przyrost już nie jest tak znaczny. Dodatkowo, jak zwykle przeinaczasz fakty. Wycofałem się z testu procesora u Maxiuca a nie na forum hdtvpolska.pl, więc gdzie jest niby ten mój "strach, że coś wyjdzie na jaw" ? To taki mały szczegół, który oczywiście tylko przypadkowo uszedł Twojej uwadze.

Miałeś wątpliwości, brakowało testu, zaproponowałem test.
Nie udaję, Maxiuca, że zjadłem wszystkie rozumy. Na niektóre Twoje pytania nie potrafiłem odpowiedzieć i dlatego zaproponowałem - będzie sprzęt to przetestuj. Co usłyszałem w zamian ? Prymitywne i zaczepne tekściki na poziomie szkoły podstawowej czego kontynuacją jest w.w. cytat.

Maxiuca. Napiszę jasno bo widzę, że nadajemy na różnych częstotliwościach i niektóre sprawy do Ciebie nie docierają.
Otóż obecnie nasz spór ma charakter personalny, czy tego chcesz czy nie chcesz. Nie każdemu musi odpowiadać Twój styl bycia, zachowanie i sposób formułowania myśli. Nie jestem też jedyną osobą, której ten Twój styl bycia, szczególnie jako moderatora, nie odpowiada (patrz wątki w zakładce o działaniu forum). Dlatego przyjmij do wiadomości, że nie każdy chce się z Tobą "klepać po plecach" bo zwyczajnie uważa, że mu nie wypada. Mam nadzieję, że tym razem zrozumiesz o co mi chodzi, bo chyba już jaśniej napisać nie potrafię.

A teraz okaż swoją "moc i władzę" i usuń, wytnij kawałek, albo przenieś mój post. To takie dla Ciebie charakterystyczne. Takie z "klasą".
To mój ostatni post do Ciebie więc wal śmiało. Teraz możesz jeszcze bardziej zaszaleć. W końcu jesteś upss.. moderatorem tego forum, co raczej stanowi pewne kuriozum i element czarnego humoru.

żegnam .... ale również pozdrawiam bo ciągle mam nadzieję, że zaczniesz zachowywać się normalnie.
Gustaw Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że niektórzy żyją z sprzedaży audio-video voodoo ale każdy powinien mieć umiar też w tym co mówi.Moderator Maxiuca nie jest fanboyem niczego i stara się do spraw podchodzić najbardziej obiektywnie jak się da co nie jest proste bo każdy ma jakieś swoje poglądy ale nie piszę tu żeby bronić kogokolwiek.Tylko w sprzęcie RTV nie istnieje coś takiego jak magia, o ile jeszcze w audio możemy podyskutować o akustyce pomieszczeń tak w video z filmu jakości You Tube nie zrobimy HD a z HD nie wyciśniemy nic ponad to.Oczywiście możemy się pobawić ustawieniami ale piksel pozostanie dalej takim samym pikselem.Jeśli panowie twierdzą inaczej i chcą udowodnić że są naprawdę Coperfieldem Video to proszę o udostępnienie tego do testów dla HDTVPOLSKA.Com jesteśmy w stanie testować sprzęt całą ekipą.I naprawdę jeśli mówią państwo prawdę to nie powinniście się obawiać opinii pozostałych ludzi.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[i][quote name='maxiuca' post='87825' date='24.02.2008, 18:32 ']Napisał Andrzej, który wypisuje kilkusetstronicowe pochwały o poprawie sygnału HD nie posiadając żadnego odtwarzacza HD (ani Blu-ray ani HD-DVD) i opierając swoje teorie na efektach obróbki SD-DVD i sygnału Cyfry+...

Dla mnie powód wycofania się Gustawa jest oczywisty: VP50Pro po prostu nic ciekawego z sygnałem HD nie jest w stanie zrobić i Gustaw boi się, że to wyjdzie na jaw.[/quote][/i]
I ta jakość jest tak dobra, że na dzień dzisiejszy nie mam zamiaru kupować odtwarzacza HD.
Mam do Ciebie prośbę, wypowiadaj się na tematy na których się znasz. Odnoszę wrażenie, że za wszelką cenę chcesz udowodnić swoją mądrość i wiedzę i to na wszystkie tematy.
Dyskusja z Tobą na temat VP50 to tak jak rozmowa z daltonistą o kolorach.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

Ps.
Jak widzę nie jestem jedyną osobą z którą drzesz koty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...