Skocz do zawartości
macnow

Zakupy w UK

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='MMP' post='94058' date='31.03.2008, 16:53 ']To trzeba będzie przestawi się na zakupy w Skandynawii - nie wiem na ile to wiarygodne ale przeglądając oferty ichnich sklepów z płytami BR widziałem, że wiele wydań ( min. Predator, czy Dzień Niepodległości ) posiada polskie podpisy.
Podkreślam jednak to, że nie wiem na ile prawdziwe są te opisy - jeśli jednak okaże się to prawdą to trzeba będzie obczaic tamten rynek.[/quote]
Powiedz nam lepiej jakie ceny tam widziałeś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ceny są niebardzo ( oscylują w granicach 120 PLN ) ale za to jest duży wybór tytułów...
A tak na marginesie: jaki sklep z płytami BR z uk polecicie??? (poza dvd.co.uk rzecz jasna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy za 120 zł i to prawdopodobnie bez polskiej wersji językowej? To koniec tematu. ;):)

A w UK najtańszy i [b]sprawdzony[/b] jest dvd.co.uk i dlatego wszyscy go polecają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale właśnie co poza dvd.co.uk?
jest kilka pozycji które chętnie bym łyknął ale nie wysyłają ich poza uk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mam pytanie o szybki sprawdzony sklep ale z grami w UK, poza dvd.co.uk i amazonem, bo tu wiekszosc tytulów nie wysyłają poza granice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Lukasz436' post='93874' date='30.03.2008, 18:41 ']No to lecimy wziołem pod Lupę zapowiedzi Blu-ray ze sklepu www.dvd.co.uk. I oto co wiemy. Te filmy bedą posiadały Polskie napisy i bedą dostępne na Polskim rynku:
Hitman (Blu-Ray) [2007]
6th Day (Blu-Ray)
Adventures Of Baron Munchausen (Blu-Ray)
Enchanted (Blu-Ray)
Alvin And The Chipmunks (Blu-Ray)
Death And Life Of Bobby Z (Blu-Ray)
Hidalgo (Blu-Ray)
I Am Legend (Blu-Ray) (nie potwierdzona data premiery w Polsce)
Devils Own (Blu-Ray)
I Robot (Blu-Ray)
Aliens Vs Predator - Requiem (Blu-Ray)
National Treasure - Book Of Secrets (Blu-Ray)
National Treasure (Blu-Ray)
Chronicles Of Narnia - The Lion The Witch And The Wardrobe (Blu-Ray)
Jumper (Blu-Ray)
Ciekawa lista-problem w tym,że Imperial nie wydał do tej pory ani jednego filmu na blu ray ze stajni FOX-a i w zapowiedziach nie ma śladu takowych.Jeśli planowe wersje dvd(np.AvP2)mają się ukazywać w jednym terminie a na BR kiedyś tam to mam te wydania w nosie.Tak naprawde nie ma, aż tak wielkiej różnicy pomiędzy dobrze wydanym dvd(np.Shooter czy DH4)aby czekać na łaske jednego czy drugiego dystrybutora.Niech później niech tylko nie biadolą,że w Polsce nowe formaty sprzedają się źle(tak na marginesie-dolar,funt,euro poleciały na twarz a u nas płyty ciągle po 119) :):)

Edytowane przez angola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem przed wczoraj Ratatuj wersje limitowaną z pixar short movies z ebaya z UK ale slysze ze cos poczta ma strajkować i teraz nie wiem czy mi go dostarczą, nie mówić o zamówionym laptopie :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='PeterMac' post='97611' date='18.04.2008, 16:17 ']zamówiłem przed wczoraj Ratatuj wersje limitowaną z pixar short movies[/quote]
Szkoda, że ten film nie ma polskich napisów - też chciałem go zamówić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety szkoda, ale bajeczka wymiata w reckach dostaje najwyższe noty za jakość obraz/dzwiek :P wiec sie skusiłem pomimo ze nie ma nawet PL napisów.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='PeterMac' post='97684' date='19.04.2008, 11:39 ']no niestety szkoda, ale bajeczka wymiata w reckach dostaje najwyższe noty za jakość obraz/dzwiek :P wiec sie skusiłem pomimo ze nie ma nawet PL napisów.[/quote]

A ja dołożyłem sobie PL lektora :P Jak dla mnie bajka bez dubbingu nie ma racji bytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='97686' date='19.04.2008, 12:51 ']A ja dołożyłem sobie PL lektora :P Jak dla mnie bajka bez dubbingu nie ma racji bytu.[/quote]
Dołożyłeś pewnie z DVD, tak?

Ale w ten sposób nici z dźwięku HD, a z takim wyjściem to już wolę zamówić od razu egzemplarz DVD. :P

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ethan' post='97710' date='19.04.2008, 14:50 ']Dołożyłeś pewnie z DVD, tak? Ale w ten sposób nici z dźwięku HD, a z takim wyjściem to już wolę zamówić od razu egzemplarz DVD. :P[/quote]

"Znalazłem" na sieci wersję divx z dzwiękiem AC3 (5.1)
Przecież polski dubbing bardzo często uwzględnia dzwięk przestrzenny. Wiele pozycji (bajek) zostało tak wydanych.

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Fantom' post='97712' date='19.04.2008, 17:05 ']"Znalazłem" na sieci wersję divx z dzwiękiem AC3 (5.1)
Przecież polski dubbing bardzo często uwzględnia dzwięk przestrzenny. Wiele pozycji (bajek) zostało tak wydanych.[/quote]
A czy ja coś powiedziałem o dźwięku przestrzennym?

Powiedziałem tylko, że jeśli podkładasz obraz z nośnika BD i dźwięk z DVD, to nie jest to już teoretycznie "FullHD", przynajmniej dla mnie. Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dostałem Ratatujke Ltd. :)

[url="http://img254.imageshack.us/my.php?image=14s5lciy7.jpg"][img]http://img254.imageshack.us/img254/681/14s5lciy7.th.jpg[/img][/url]

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='PeterMac' post='98301' date='23.04.2008, 02:58 ']ok dostałem Ratatujke Ltd. :)

[url="http://img254.imageshack.us/my.php?image=14s5lciy7.jpg"][img]http://img254.imageshack.us/img254/681/14s5lciy7.th.jpg[/img][/url][/quote]
Miodzio...

Szkoda, że bez polskich napisów. :)

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filmy za 120 zł i to prawdopodobnie bez polskiej wersji językowej? To koniec tematu. :D:D

A w UK najtańszy i sprawdzony jest dvd.co.uk i dlatego wszyscy go polecają.

Ja większość filmów kupuje na ebayu bo jest najtanszy . Czasem się uda kupić nawet o 5 funtów taniej. Zaznaczę jeszcze że mieszkam w UK.

Edytowane przez Benjamin8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja większość filmów kupuje na ebayu bo jest najtanszy . Czasem się uda kupić nawet o 5 funtów taniej. Zaznaczę jeszcze że mieszkam w UK.

Hmm, sproboj amazon.co i koniecznie play.com z Jersey. Kupilem od nich Bd-P1400 za 130 funciakow, generalnie cena kreci sie kolo dwustu...Maja duzy wybor plyt i na wszystkie produkty wysylka gratis.

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem na miescie (Manchester) patrze a tu sklep ZAVI , myslalem ze totalnie zbankrutowali, ale jednak cos sie ostalo. Wszystkie plyty BD po 12.99. Fakt ze nie bylo nowosci , ale zawsze jest co wybrac. Ja jednak poczekam troszke na ceny ponizej dychy. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Za namową kolegi mieszkającego w Anglii, dokonałem zakupu w sklepie internetowym http://www.thehut.com , nie wiem czy sklep jest powszechnie znany.

Kupowałem u nich koncert Jethro Tull na BD za 6,43 + 0,99 wysyłka :). Ponieważ na stronie podawali, że płyta płytę dostarczają w czasie około miesiąca, nastawiłem się na dłuższe czekanie, ale gdzieś około tygodnia od złożenia zamówienia, przyszedł mail, że płyta wysłana. Czas oczekiwania 7 dni, nie wiem czy to norma, opakowanie bardzo staranne (koperta bąbelkowa + dodatkowa koperta w środku,płyta oryginalnie zafoliowana).

Ceny w sklepie czasami lepsze od dvd.co.uk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja regularnie kupuję na www.thehut.com - filmy BR, DVD, gry X360, PS3, a ostatnio nawet PC (OF Dragon Rising za 82 PLN - u nas cena oficjalna 129 PLN !)

sklep sprawdzony, częste zmiany promocji, czas dostawy 5-7 dni od dnia wysyłki, jak na razie zero problemów - to ta sama sieć co zavvi i hmv

generalnie polecam www.hotukdeals.com - dział entertainment

Edytowane przez seba74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupuję w tym sklepie www.thehut.com :) i jestem zadowolony chociaż szkoda że coraz mniej BD z polskimi napisami :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...