Skocz do zawartości
mjasinsk

Samsung CES ho ho ho dobre i złe wieści :) BD-P 1500 i BD-P5500

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Dobra wiadomość to wiadomo dlaczego: staniał model BD-P 1400 :rolleyes:)) Bo jest już następca BD-P 1500 ( w mojej opinii dużo ładniejszy bo bardzo prosty wygląd) Od maja w sprzedaży a na pokładzie wszystko włącznie z profilem 1.1 i wszystkimi formatami audio za street price 399USD.

Zła wiadomość dla oczekujących na model BD-P 5000 - nie warto kupować. Możliwe ze przyczyna jego braku na pólkach jest to że byłby na rynku tylko do maja:))) A dlaczego??? bo dobra wiadomość jest taka, że będzie od maja w sprzedaży model BD-P 5500 który będzie miał wygląd i funkcjonalność w pełni zgodną z modelem 1500 tyle ze będzie dwuformatowy. Street price 599USD.


[b][center]Model BD-P 1500[/center][/b]

[center][img]http://img137.imageshack.us/img137/3291/bdp1500smalldg4.jpg[/img][/center]

[b][center]Model BD-P 5500[/center][/b]

[center][img]http://img510.imageshack.us/img510/1482/bdup55004smalldy9.jpg[/img][/center] Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mjasinsk' post='77773' date='07.01.2008, 00:08 ']Dobra wiadomość to wiadomo dlaczego staniał BDP 1400 :angry:)) Bo jest już następca BDP 1500 ( w mojej opinii dużo ładniejszy bo bardzo prosty wygląd) Od maja w sprzedaży a na pokladzie wszytsko włącznie z profilem 1.1 i wszystkimi formatami audio za street price 399USD.

Zła wiadomość dla oczekujacych na model 5000 - NIe warto kupować. MOzliwe ze przyczyna jego braku na pólkach jest to że byłby na rynku tylko do maja:))) A dlaczego??? bo dobra wiadomośc jest taka , ze bedzie od maja w sprzedaży model 5500 ktory bedzie mial wyglad i funkcjonalnosc w pelni zgodna z modelem 1500 tyle ze bedzie dwuformatowy. Street price 599USD[/quote]

Taaaa, w ten sposób można czekać do usranej śmierci :rolleyes: .

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak ale widac ze cos nie halo mieli z tym 5000 skoro juz za 4 miesiace bedzie 5500 i bedzie mial bebechy 1500 modelu a ten jest nazwany modelem czwartej generacji.
Jednak warto poczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i w kółko Macieju , i w kółko Macieju , i w kółko Macieju :rolleyes:

Toć od pradziejów widomo, że nowe wrogiem starego ....

Gdyby tak jeszcze doszperać się ew. różnic pomiędzy 5000 , a 5500 , to byłoby już całkiem fajnie :angry:

Mnie osobiście bardzo ciekawi czy Tośka pokaże nowego FLAGOWCA ze wszystkim co potrzebne ....


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tośka liże rany.... Na dzisiejszej konferencji prezentowali tylko LCD panele i powiedzieli, że HD DVD już kilka razy miało umierać....

A to zapowiedź o BDP 5500:

"Samsung says the BD-UP5500 will also feature 7.1 PCM, DTS-HD High Resolution and Master audio, plus Dolby TrueHD Bistream output via HDMI 1.3.

The deck's ethernet connection will enable firmware upgrades and web-enabled features with compatible HD DVD discs. (Company reps tell us the deck will not be BD-Live compliant, meaning it will not support web-enabled features on certain Blu-ray discs.)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='BoDeX' post='77786' date='07.01.2008, 00:34 ']Mnie osobiście bardzo ciekawi czy Tośka pokaże nowego FLAGOWCA ze wszystkim co potrzebne ....[/quote]

A czego Ci w XE-1 barkuje ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rolleyes: W XE-1 bARkuje :angry: mi :

- wyjścia 7.1 i pełnego dekodowania wszystkich formatów ...
- kilku funkcjonalnych [beeep]erelek ...

Żal mi sprzedawać Denona A1SR , który całkowicie mi wystarcza, a róznica pomiędzy ceną zakupu, a ew. sprzedaży lekko gotuje mi krew ... !!! :angry:

Myślę , że miałeś podobnie z TAG-iem , a i 905-ka (zamiast procesora) także trochę jeży Ci wlos na głowie ! :angry:

Ot to tyle ....


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam do końca wystawy, ale na dzień dzisiejszy konkluzja jest taka, kupuje samsunga 1400 i tyle, w sumie jest tani a będzie jeszcze bardziej. A jak wejdzie ten nowy to go po prostu sprzedam i tyle, razem z tośką :angry: Nie będę czekał nastepnych 6 miechów, tyle to na pewno nie dam rady :angry:

Autorus

Tylko zeby ten nowy nie miał jakichs poślizgów załamujących :angry:


[quote name='pmcomp' post='77782' date='07.01.2008, 02:27 ']Taaaa, w ten sposób można czekać do usranej śmierci :rolleyes: .

Pozdro[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się chyba wstrzymam jeszcze parę tygodni - skoro czekałem tyle, zaczekam jeszcze trochę, tym bardziej że według zapowiedzi czeka nas zalew HD w tym roku :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaje....ście ! Dalej wiem, że nic nie wiem w sprawie kupna playera HD ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.engadgethd.com/photos/hands-on-with-samsungs-bd-up5500-hd-dvd-blu-ray-combo-player/568736/"]Fotki 5500[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest zasadnicza różnica między 5000 i 5500.
Ten drugi nie ma dekoderów audio - wyjście tylko stero (2 zdjęcie w linku Gmeru). Pełne audio tylko po HDMI 1.3.
A ja nie zamierzam wyrzucać swojego Denona 2307 z pięknym wejściem 7.1 i biec zaraz po następny żeby za 1/2 roku była nowa specyfikacja HDMI - HDCP ileś tam :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że nie widać całej lewej strony - może ktoś ma inne fotki ?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zasadnicza roznica jest taka, ze niema REONA na pokladzie a podobno ma wszystkie dekodery audio podobnie model 1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...