Skocz do zawartości
Gmeru

Nowe promocje od stycznia 2008 w n trwające do 14 lutego

Rekomendowane odpowiedzi

[1][url="http://n.pl/promocja_hbo_w_prezencie"]http://n.pl/promocja_hbo_w_prezencie[/url]

[2][url="http://n.pl/promocja_miesiac_za_darmo"]http://n.pl/promocja_miesiac_za_darmo[/url]

[3]Promocja VOD miesiąc za darmo:

[quote]Promocja 'VOD Miesiąc za darmo' także trwać będzie do 14 lutego 2008 i tylko dla abonentów planujących dzierżawę nbox recordera. Aktywacja nbox HDTV recorder wynosi 99 zł zamiast 449 zł.

Istota tej promocji to:
- pierwszy miesiąc kalendarzowy - darmowy dostęp do wszystkich pakietów płatnych,
- kolejne 3 miesiące kalendarzowe - wszystkie pakiety tematyczne w cenie 48 zł zamiast 80 zł.

VOD - usługa wideo na żądanie

Umowa na 15 miesięcy:
- Przez pierwszy miesiąc kalendarzowy dostęp dwóch kolekcji VOD („Picture Box” oraz „nScreen”) całkowicie za darmo!
- 2 kolekcje VOD w promocyjnej cenie 40 zł zamiast 60 zł

Umowa na 24 miesiące:
- Przez pierwszy miesiąc kalendarzowy dostęp dwóch kolekcji VOD („Picture Box” oraz „nScreen”) całkowicie za darmo!
- Kolejne 11 miesięcy 2 kolekcje VOD w promocyjnej cenie 20 zł
- Kolejne miesiące w promocyjnej cenie 40 zł zamiast 60 zł[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale dno.Jest bład w promocji HBO 3 miesiace gratis!!!!
Otrzymują tylko te osoby co maja tylko i wylacznie 3 pakiety!!!
a jesli mam 4 pakiety i wiecej to niemoge skorzystać!!!

maja to nidlgo poprawic na stronie wlsanie sie dowiedzialem na info

jestem wsiekly!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczynało się tak fajnie a widać ze n zaczyna się powoli psuć.
Nie rozumiem po co na siłę wciskają ten vod do recordera. Ja rozumiem że prezesi jak najszybciej chcą osiągnąc zyskowość za te 40 zl można by było sobie wykupić 2 porządne pakiety. A tak buli się za coś czego sie czasem w ogóle nie ogląda..
Dla ludzi którzy dużo pracują i nie są maniakami telewizji,sympatykami amerykańskich produkcji, którzy czasem chcą se coś nagrać i później spokojnie obejrzeć VOD nie jest do niczego potrzebny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odmienne zdanie, mam vod tzn nscreen + na doczepkę picture box i uważam ze to dobry wybór. Teraz moze faktycznie tych seriali jest nieco mniej, ale do niektórych sie już tak przyzwyczaiłem ze przebieram nóżkami byle tylko do poniedziałku :) Natomisat the office jakoś mnie nie bierze :)

Autorus

[quote name='lopi' post='76820' date='02.01.2008, 10:19 ']Zaczynało się tak fajnie a widać ze n zaczyna się powoli psuć.
Nie rozumiem po co na siłę wciskają ten vod do recordera. Ja rozumiem że prezesi jak najszybciej chcą osiągnąc zyskowość za te 40 zl można by było sobie wykupić 2 porządne pakiety. A tak buli się za coś czego sie czasem w ogóle nie ogląda..
Dla ludzi którzy dużo pracują i nie są maniakami telewizji,sympatykami amerykańskich produkcji, którzy czasem chcą se coś nagrać i później spokojnie obejrzeć VOD nie jest do niczego potrzebny..[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lopi' post='76820' date='02.01.2008, 08:19 ']Zaczynało się tak fajnie a widać ze n zaczyna się powoli psuć.
Nie rozumiem po co na siłę wciskają ten vod do recordera. Ja rozumiem że prezesi jak najszybciej chcą osiągnąc zyskowość za te 40 zl można by było sobie wykupić 2 porządne pakiety. A tak buli się za coś czego sie czasem w ogóle nie ogląda..
Dla ludzi którzy dużo pracują i nie są maniakami telewizji,sympatykami amerykańskich produkcji, którzy czasem chcą se coś nagrać i później spokojnie obejrzeć VOD nie jest do niczego potrzebny..[/quote]

Przecież ciągle możesz wybrać dwa pakiety za 32,- zł/msc i aktywacja recordera 449,- zł.
Wolny kraj, wolny wybór.

Wszędzie w promocjach są jekieś "minusy" :) .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem lekko zniesmaczony że podobno na Polsacie mają być napisy i oczywiście oryginalna ścieżka. Dlaczego nie u nas? Obrazu się nie czepiam bo wszędzie słaby. HBO włączyłem i początkiem lutego zadzwonię w celu aktywacji promocji, ale tak naprawdę to z uwagi na to że ma być HBO HD na wiosnę, no i HBO Digital się przyjrzymy. Z Cinemaxami rozstaję się bez żalu, nonstopkino HD trochę sobie na mnie poczeka, z taką rotacją tytułów to jeszcze jakiś czas będa się kręcić w kółko. Nscren też osłabiony strajkami, więc HBO na najbliższe miesiące to tak sobie wezmę na otarcie łez, eh marzy mi się żeby SG-1 puścili również w wersji HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,
za kilka dni konczy mi sie umowa z n'ka - co robic ? sa jakies atrakcyjne promocje na przedluzenie czy po prostu konczy sie umowa ?

mam wszystkie pakiety, zwyklego nboxa i nie mam voda ... nie ukrywam, ze chetnie wymienilbym na recordera ale vod mnie zupelnie nie interesuje ...

takze co robic chlopaki :rolleyes: ?

dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja umowa kończy się pod koniec lutego, byłem 2 w moim mieście który odebrał recordera. Celowo czekałem na styczeń nie biorąc oferty dla stałych klientów, ponieważ liczyłem no to że pojawi się coś z HBO. Pojawiło się, ale dla nowych, a co ze stałymi klientami? Pozostała stara oferta gdzie w warunkach promocji data wygaśnięcia to 31.12.07. Może czas na nową ofertę promocyjną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież promocja "HBO trzy miesiące gratis" jest też skierowana do stałych klientów?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słowo ostrzeżenia dla:
- pragnących podłączyć sobie "HBO na 3 m-ce gratis"
- korzystających już z innej promocji
- nie czytających warunków umowy
Podłączenie "HBO na 3-mce" przedłuża nam o 12-mcy umowę z nTV od momentu ZAKOŃCZENIA aktualnie trwającej umowy - nie od dnia PODŁĄCZENIA promocji HBO.
Przykład: biorąc w listopadzie 2007 "oglądaj wszystko za darmo" przedłużyłem umowę do listopada 2008. Teraz gdybym wziął HBO, przedłużyłbym umowę z nTV o kolejne 12m-cy, do listopada 2009...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tak jest to brawo za skrupulatnośc. To może być cenne dla wielu abonentów zeby nie być "nabitym w butelke". Sprawdze to z ciekawości mimo, ze jestem w szczesliwym polozeniu osoby ktora nie ma juz zobowiazan wobec N-ki i tak samo juz robie od ponad poltora roku z Polsatem i czuje sie bardzo bardzo swobodnie :)
UPDATE: Sprawdziłem. Treść regulaminu promocji nie pozostawia watpliwości. Faktycznie masz rację i umowa zostaje przedłużona o klejne 12 miesiecy liczone od dnia zakonczenia obecnie obowiazujacej umowy jezeli jest to mniej niz 15 miesiecy. No to niezly numer dla stosunkowo nowych abonentów.

Teraz juz wiem ze z opcja HBO trzeba czekac do HD czyli do wiosny bo podpisujac teraz zapewne HD tez bedzie wymagalo podpidania nowej umowy i podobnie brzmiacego regulaminu a po co przedluzac sobie umowe zamiast o 12 to o 15 czy 16 miesiecy skoro konkurtencja nie spi.

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie HBO 3 miesiące gratis, to może ją wziąśc każdy kto ma min. 3 pakiety w wzwyż , a nie jak napisał "Jacusmars" że jak ma 4 pakiety to już nie może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
n wprowadza nowe karnawałowe promocje

16 stycznia ITI Neovision - operator platformy n wprowadziła w sieci sprzedaży nowe promocje karnawałowe 'HBO w prezencie', 'Karnawałowe VOD', 'Karnawałowe Pakiety'. 15 stycznia kończą się promocje n, wprowadzone 1 stycznia - 'HBO 3 miesiące w prezencie', 'Miesiąc za darmo' i 'VOD Miesiąc za darmo'.
Najistotniejsze zmiany we wprowadzonych 16 stycznia promocjach n są:

- dostęp do trzech kanałów HBO przez 3 miesiące bez jakichkolwiek opłat.
- w promocji 'Karnawałowe VOD' przez pierwsze 3 miesiące 2 kolekcje VOD za darmo, a przez kolejne 9 miesięcy jedynie za 20 zł.
- w promocji 'Karnawałowe Pakiety' aktywacja nbox HDTV 0 zł oraz do 3 miesięcy bezpłatny dostęp do wszystkich płatnych pakietów.

Nowe promocje mają obowiązywać do 29 lutego 2008.

info z satkuriera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pachnie smakowicie. Jutro dowiemy się o szczegółach, gdzieś musi być jakiś "haczyk".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczegolnie VOD 3 gratis a reszta umowy 20 zl za oba pakiety brzmi naprawde niezle (zlosliwie mozna rzecz skomentowac tak, ze placimy mniej wiecej za wartosc jaka oferuje nadawca... nadal brak 5.1DD, nadal czesty brak napisow, nadal czesc oferty w 4:3... ale za 20 zl mozna o tych uchybieniach zapomniec) Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już szczegóły są.
Chyba rozwiążę umowę (niedługo się kończy) i wezmę czarnego w promocji 12 miesięcznej:
1 miesiąc za darmo pakiety i VOD
2,3,4 miesiąc wszystkie pakiety 48, VOD 20
5,6,7,8,9,10,11,12 miesiąc trzy pakiety 48 i VOD 40
Koszt operacji wymiany białego na czarnego = 431 PLN (ale mam w tej cenie VOD, a trzech pakietów nie liczę bo tak teraz mam). Do kosztów dodałem oczywiście aktywację 99 i odjąłem 1 miesiąc bez opłaty za pakiety. Cztery miesiące mam wszystkie pakiety. Obecnie koszt wymiany białego na czarnego to 350 bez promocji.
Czyli 81 przepłacam :)


BTW, a co z tą nową ustawą o ochronie konsumenta? Na stronie n'ki podają: abo przez 3 miesiące 0 zł, przez 3 miesiące VOD 0 zł, następne 9 miesięcy VOD 20 zł. Czy to nie jest już oferta handlowa?
Dopiero w regulaminie wyjaśniają, że chodzi w tym przypadku o umowy 24 miesięczne.
adamm

Edytowane przez adammm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko fajnie, ale jesli idzie o to HBO za darmo to zmienila sie tylko chyba nazwa promocji, bo dalej po uplywie 3 miesiecy od aktywacji "HBO za darmo" umowa jest przedluzana o kolejne 12 miesiecy, a nie latwiej byloby dac to HBO wszystkim na 3 miechy gratis i potem jak ktos chce to placi, ale jednoczesnie przedluza umowe ? Tymczasem oni licza chyba na tych co nie czytaja regulaminow i najpierw aktywuja a potem placza ze placic trzeba. Takim pozostaje tez nadzieja zmiany regulaminu umowy, a co za tym idzie mozliwosc jej wczesniejszego wypowiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Dzisiaj podpisałem umowę na 24 miesiące z nbox HDTV i przez pierwsze 3 miesiące mam pełny pakiet programowy n-ki za darmo. Przed upływem pełnych 3 miesięcy trwania umowy należy zrezygnować dzwoniąc na infolinię z HBO, bo jak nie to będziemy płacić przez pozostały okres za pakiet HBO. Po upływie tych 3 mieisięcy, przez następne 3 miesiące za pełyn pakiet programowy bez HBO będę płacił 48zł i znowy należy (w moim przypadku tak będzie) wybrać trzy pakiety tematyczne za kwotę 48zł. Pozostał okres umowy po wybraniu trzech pakietów tematycznych koszuje 48zł. Jak zostałem poinformowany pakiety tematyczne można dowolnie w trakcie umowy wymieniać miedzy sobą z wcześniejszym miesięcznym powiadomieniem.

P.S. Cała ta pisanina tak tytułem wtrącenia się w rozmowę o promocjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta n'ki "Karnawałowe pakiety" i "Karnawałowe VOD" jest ważna do końca lutego:D

Ważną informacją jest to, iż te trzy miesiące za darmo to nie miesiące liczone od zawarcia umowy, lecz miesiące kalendarzowe:D

Oczywiście w umowie na 15 miesięcy są tylko dwa kalendarzowe miesiące za darmo, a z nbox recorderem kolekcje VOD kosztuja po 3 bezpłatnych od razu 40 zł:)

Nie rozumiem za bardzo stwierdzenia, że HBO przedłuża umowe. Nie ma żadnego aneksu, wiec też umowa z n'ką nie jest przedłużana, ale obowiązuje 3miesięczne wypowiedzenie. Czyli biorąc "HBO 3 miesiące za darmo" przynamniej za trzy następne bedzie trzeba zapłacić. Chyba, że jest jakiś "myk" o którym nie wiem.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='szaket' post='85108' date='11.02.2008, 19:45 ']Oferta n'ki "Karnawałowe pakiety" i "Karnawałowe VOD" jest ważna do końca lutego:D

Ważną informacją jest to, iż te trzy miesiące za darmo to nie miesiące liczone od zawarcia umowy, lecz miesiące kalendarzowe:D

Oczywiście w umowie na 15 miesięcy są tylko dwa kalendarzowe miesiące za darmo, a z nbox recorderem kolekcje VOD kosztuja po 3 bezpłatnych od razu 40 zł:)

Nie rozumiem za bardzo stwierdzenia, że HBO przedłuża umowe. Nie ma żadnego aneksu, wiec też umowa z n'ką nie jest przedłużana, ale obowiązuje 3miesięczne wypowiedzenie. Czyli biorąc "HBO 3 miesiące za darmo" przynamniej za trzy następne bedzie trzeba zapłacić. Chyba, że jest jakiś "myk" o którym nie wiem.:)[/quote]


Z tego co udało mi się zrozumieć z tych wyjątkowo zawile napisanych "warunków" wynika chyba, że jeśli zrezygnujesz w okresie tych pierwszych 3 bezpłatnych miesięcy to wtedy wyłączają sygnał z końcem tego trzeciego miesiąca. Dopiero jeśli nie zrezygnujesz w tym okresie, to obowiązują zasady trzymiesięcznego wypowiedzenia. Tak mi jakoś wyszło z analizy warunków promocji, tych w pdfie, ale oczywiście mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...