Skocz do zawartości
jurasek99

Mam to cudo :)

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwoch dni uzytkuje model 37'. Zanim go kupilem przez kilka miesiecy ogladalem najrozniejsze odbiorniki dostepne w MM czy inych sklepach RTV . Kusil mnie jednak tym pelnym HD w bardzo przyzwoitej cenie .

Zakupu dokonalem w Digitalo. Firma spisala sie na medal, a telewizor po prostu broni sie sam. Moje subiektywne wrazenia sa takie, ze zaden z dotychczas ogladnych odbiornikow nie mial takiej jakosci obrazu jak wlasnie Amoi.

A teraz troszke o wygladzie i bajerkach:

Potwierdzam ze ma super design, caly czarny w zwartej obudowie, jedynie gorna krawedz w drapanym alu.

1. Obraz - po wlaczeniu sygnalu HD ( z momputera DVI-HDMI) nawet wtykajac glowe w ekran nie mozna dostrzec jakichkolwiek pixeli. (ekran ma odswierzanie 8 ms wiec o jakimkolwiek smuzeniu nie ma mowy)
2. Obraz z normalnej TV (kablowka) rewelacyjny - nigdy w zadnym markecie nie widzialem obrazu chocby zblizonego jakoscia. Sharp sie chwali ze jest dostosowany do PAL-a i lepiej sobie radzi z takim sygnale od konkurencji. Moge powiedziec ze nic sobie tak nie radzi jak wlasnie AMOI
3.Sygnal z normalnego DVD (Samsung 950 HDMI-HDMI) Rewelacyjny
4. Dzwiek - wbudowane glosniki zapewniaja bardzo dobry dzwiek, a zastosowany profil Cinema - naprawde swietnioe sie spisuje przy filmach

Dodatki: Telewizor ten ma port USB !!! z ktorego potrafi czytac: zdjecia, filmy, MP3, WMA - ma wbudowane playery - czyta chyba wszystkie formaty wideo - poza klasy HD. Czyta Divix i to nawet z subtitlem choc nie wspiera formatu .txt

Dodatkowo posiada czytnik kart CF i MMC oraz SD - wiadomo chodzi o szybka prezentacje zdjec z aparatow cyfrowych. Oczywiscie sterowanie pokazem obracanie zdjec, slide show. Ma funkcje pokazu zdjec z podkladem muzycznym :rolleyes:

Bogactwo laczy: HDMI x 1, DVI x 1 Composit x1, Euro x 3, AV x 1, VGA + Audio na Jacku; Wyjscie optyczne na wzmacniacz, sluchawki

Tuner: 2 x tuner - 200 kanalow, PIP POP, zamrazanie obrazu, odzielne sterowanie glosem w sluchawkach, sleep do 200 min alarm wake-up.

Posiada ciekawa funkcje wylaczania ekranu - i np. po wlozeniu pendriva z piosenkami MP3 zamienia sie w odtwarzacz:))

Jedyna slabosc jaka dostrzeglem, to dosyc niska jakosc pokazywanych zdjec z kart CF. Prawdopodobnie jest to wina firmware. Nie jest wykorzystywana pelna rozdzielczosc ekranu. Mimo ze zdjecia sa dobrej jakosci, to co pokazuje jest takie sobie. - te same zdjecia pokazywane z komputera - sa krysztalowe !!!!

Tak wiec zakup oceniam jako fantastyczny - a relacje ceny do jakosci na doskonala.

Z czystem sercem zachecam do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jurasek99' date='10.04.2006, 22:36 ']Od dwoch dni uzytkuje model 37'. Zanim go kupilem przez kilka miesiecy ogladalem najrozniejsze odbiorniki dostepne w MM czy inych sklepach RTV . Kusil mnie jednak tym pelnym HD w bardzo przyzwoitej  cenie .

Zakupu dokonalem w Digitalo. Firma spisala sie na medal, a telewizor po prostu broni sie sam. Moje subiektywne wrazenia sa takie, ze zaden z dotychczas ogladnych odbiornikow nie mial takiej jakosci obrazu jak wlasnie Amoi.

A teraz troszke o wygladzie i bajerkach:

Potwierdzam ze ma super design, caly czarny w zwartej obudowie, jedynie gorna krawedz w drapanym alu.

1. Obraz - po wlaczeniu sygnalu HD ( z momputera DVI-HDMI) nawet wtykajac glowe w ekran nie mozna dostrzec jakichkolwiek pixeli. (ekran ma odswierzanie 8 ms wiec o jakimkolwiek smuzeniu nie ma mowy)
2. Obraz z normalnej TV (kablowka) rewelacyjny - nigdy w zadnym markecie nie widzialem obrazu chocby zblizonego jakoscia. Sharp sie chwali ze jest dostosowany do PAL-a i lepiej sobie radzi z takim sygnale od konkurencji. Moge powiedziec ze nic sobie tak nie radzi jak wlasnie AMOI
3.Sygnal z normalnego DVD (Samsung 950 HDMI-HDMI) Rewelacyjny
4. Dzwiek - wbudowane glosniki zapewniaja bardzo dobry dzwiek, a zastosowany profil Cinema - naprawde swietnioe sie spisuje przy filmach

Dodatki: Telewizor ten ma port USB !!! z ktorego potrafi czytac: zdjecia, filmy, MP3, WMA - ma wbudowane playery - czyta chyba wszystkie formaty wideo - poza klasy HD. Czyta Divix i to nawet z subtitlem choc nie wspiera formatu .txt

Dodatkowo posiada czytnik kart CF i MMC oraz SD - wiadomo chodzi o szybka prezentacje zdjec z aparatow cyfrowych. Oczywiscie sterowanie pokazem obracanie zdjec, slide show. Ma funkcje pokazu zdjec z podkladem muzycznym :rolleyes:

Bogactwo laczy: HDMI x 1, DVI x 1 Composit x1, Euro x 3, AV x 1, VGA + Audio na Jacku; Wyjscie optyczne na wzmacniacz, sluchawki

Tuner: 2 x tuner - 200 kanalow, PIP POP, zamrazanie obrazu, odzielne sterowanie glosem w sluchawkach, sleep do 200 min alarm wake-up.

Posiada ciekawa funkcje wylaczania ekranu - i np. po wlozeniu pendriva z piosenkami MP3 zamienia sie w odtwarzacz:))

Jedyna slabosc jaka dostrzeglem, to dosyc niska jakosc pokazywanych zdjec z kart CF. Prawdopodobnie jest to wina firmware. Nie jest wykorzystywana pelna rozdzielczosc ekranu. Mimo ze zdjecia sa dobrej jakosci, to co pokazuje jest takie sobie. - te same zdjecia pokazywane z komputera - sa krysztalowe !!!!

Tak wiec zakup oceniam jako fantastyczny - a relacje ceny do jakosci na doskonala.

Z czystem sercem zachecam do zakupu.
[right][post="3580"][/post][/right][/quote]


Gratuluję zakupu. Zawsze fajnie się czyta opinię osoby zadowolonej z nowego nabytku. Sam przymierzam się do tego modelu i każda kolejna pozytywna recenzja utwierdza mnie w słuszności podjętej decyzji :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jurasek99 cieszymy sie razem z Tobą!! Fajnie ze tak dużo napisales napewno to wiele mówi bo opinii na temat akurat tego modelu nam potrzeba ze wzgledu na superowosc ; ) tego TV (cena+mozliwosci).

Oczywiscie w zlaczach jeszcze chyba bakuje wymienionego componentu.

Dla mnie zarąbistą sprawą jest to ze TELEWIZOR czyta DIVxy itp. CZADZIk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jeszcze tak sobie dodadzą DivX HD przez USB z external HDD to koniec świata. Na razie jednak ta opcja jest dla Standard Definition.
Ale jest !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lukandelic' date='11.04.2006, 14:57 ']1920x1080 przy 37calach? Jaki to ma sens?
to chyba troche za maly ekran do takiej rozdzielczosci.
[right][post="3593"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]


Taaaak?

A jaki sens ma w monitorach komputerowych 23" rozdziałka 1920x1200?
To chyba jeszcze mniejszy ekran do takiej rozdzielczości niz 37".

Masz pośrednio rację, że cale i rozdziałka wpływają bezpośrednio na odległość optymalnego odbioru ale nie na siebie nawzajem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej na optymalną odległość oglądania wpływają zarówno przekątna jak i rozdzielczość ekranu.

Dlaczego w monitorach np 23" matryca natywna 1920x1200 jest ok?

Bo przed monitorem siadamy w odległości najwyżej 0,5m a najczęściej w odległości 30cm.

-----------------------------------------------------------------------------------

Przed TV siadamy zazwyczaj w odległości między 2m a 3m.

Przy przekątnej 37" i natywnej 1920x1080 żeby zobaczyć wszystkie szczegóły obrazu należało by usiąść w odległości 1,5m od TV.

Prawie miesiąc testowałem AMOI 37" i uważam że jak najbardziej full HD ma tutaj sens.

W przypadku telewizorów LCD siadanie blisko ekranu to czysta przyjemność bo można się "zatopić" w obrazie - efekt jak w kinie.

Nie da się tego osiągnąć w Plazmach bo te migoczą i od bliskiego oglądania będą oczy boleć. W DLP też jest to nie możliwe.

Reasumując imperatyw dalekiego siadania od ekranów o przekątnych rzędu 37" - 50" to efekt wad poszczególnych technologii co nie dotyczy LCD. Tu wręcz zaleca się bliskie siadanie.

Oczywiście jak ktoś chce może oglądać TV z większych odległości. AMOI 37" całkiem wygodnie ogląda się z 3m. Jednakże należy pamiętać że im dalej siadamy od optymalnej odległości tym więcej szczegółów obrazu tracimy.

Odległości wynikają z [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=785"] tabeli z A/V[/url] wielokrotnie przezemnie przwoływanej. Edytowane przez Lizarazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMHO dopasowywanie odległości oglądania do kupowanego właśnie sprzętu to kompletna pomyłka. Sprzęt powinno się dopasować do konkretnych warunków lokalowych a nie odwrotnie!
A w jaki sposób usiaść w 3-4 osoby w odległości 1,5m? A co z dźwiękiem?
Pomieszczenie super odpowiadające warunkom dla 37" full HD jakie przychodzi mi do głowy, to typowy kibelek 2x1,5m. Montujemy sobie panel na drzwiach, głośniczki dookoła, wykładamy wszystko gąbką. Jeszcze tylko miękka deska sedesowa i HD jazda ! :-)

Pzdr
KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' date='11.04.2006, 12:55 ']Taaaak?

A jaki sens ma w monitorach komputerowych 23" rozdziałka 1920x1200?

[right][post="3597"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
takie monitory sa dla pracy gdzie przydaje sie wiekszy obszar roboczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pełne poparcie dla KrzyHo.
Koncepcja grupowego oglądania tak jak słuchania osłabiła na tyle komunizm, że upadł. Nie wspomnę o sexsie.

Widzę to tak:

Na HD Party rozdajemy lornetki ( jak w teatrze , bo tam jest źródło problemu - będzie osobny temat) i skupiwszy się w odległości 20 - 30 m przez te lornety (lorneta - dwie sety) mamy gwarantowane doznanie HD.
Ten przykład lizarazu z monitorem PC daje do myślenia.
Mam 19" i nie zmieniłem odległości od czasu 14" ( pamiętacie, że były 14" . A jak !).
A kiedyś 21" TV top nazywał sie JOWISZ ( na amerykańskim kineskopie PÓłKOLOR) to żeby sąsiedzi się zmieścili to chyba z 4 metrów się oglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lukandelic' date='11.04.2006, 12:27 ']1920x1080 przy 37calach? Jaki to ma sens?
to chyba troche za maly ekran do takiej rozdzielczosci.
[right][post="3593"][/post][/right][/quote]

Do kompa jak znalazł : ) Dla mnie to juz wystarczy : ) Bardzo by mi sie to przydalo. A co do innych spraw to troche masz racji ale skoro jest FULL HD to ja biore FULL HD : ) Zawsze to full hehe..masz lepiej na sumieniu :rolleyes: Pozatym AMOI sa tylko FULL wiec po co brac inne 37? Daja to biore :D W sumie Philips 37 tez jest FULL HD. Jestem za takim traktowaniem klienta przez producentow.

[quote name='KrzyHo' date='11.04.2006, 15:53 ']IMHO dopasowywanie odległości oglądania do kupowanego właśnie sprzętu to kompletna pomyłka. Sprzęt powinno się dopasować do konkretnych warunków lokalowych a nie odwrotnie!
A w jaki sposób usiaść w 3-4 osoby w odległości 1,5m? A co z dźwiękiem?
Pomieszczenie super odpowiadające warunkom dla 37" full HD jakie przychodzi mi do głowy, to typowy kibelek 2x1,5m. Montujemy sobie panel na drzwiach, głośniczki dookoła, wykładamy wszystko gąbką. Jeszcze tylko miękka deska sedesowa i HD jazda ! :-)

Pzdr
KrzyHo
[right][post="3602"][/post][/right][/quote]

hahahahaah ;) T pojechales ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='KrzyHo' date='11.04.2006, 14:53 ']IMHO dopasowywanie odległości oglądania do kupowanego właśnie sprzętu to kompletna pomyłka. Sprzęt powinno się dopasować do konkretnych warunków lokalowych a nie odwrotnie!
A w jaki sposób usiaść w 3-4 osoby w odległości 1,5m? A co z dźwiękiem?
Pomieszczenie super odpowiadające warunkom dla 37" full HD jakie przychodzi mi do głowy, to typowy kibelek 2x1,5m. Montujemy sobie panel na drzwiach, głośniczki dookoła, wykładamy wszystko gąbką. Jeszcze tylko miękka deska sedesowa i HD jazda ! :-)

Pzdr
KrzyHo
[right][post="3602"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]


Masz rację, że powinno się dopasowywać kupowany sprzęt do odległości, z której będziemy go oglądać - a nie odwrotnie. Jednakże, w większości przypadków, przeszkodę stanowią środki finansowe. Zamiast kupować 37 cali FullHD i reorganizować salon tak, aby mieć fotel 1,5m od ekranu, lepiej byłoby zostawić meble w spokoju i zaopatrzyć się w coś pokroju 65 cali. Tylko nie każdy ma na to kasę, a różnica cen w przypadku wspomnianych przekątnych, jest ogromna. I tym sposobem ludzie decydują się na mniejsze wyświetlacze ( na które mogą sobie pozwolić) i kombinują z fotelem, tak, aby móc nacieszyć się sygnałem HD. Tak przynajmniej będzie w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarusek99
Opisz twój "kibelek".
Wydaje mi się , że szanowni forumowicze powoli wchodzą w ślepy zaułek.
Skromnie powiem , że człowiek zajęty oglądaniem szczegółów na ekranie swojego full hd może nie zdążyć zarejestrować fabuły filmu. No chyba żeby film oglądać kilka razy- 1projekcja -szczegóły, 2projekcja-kolory, 3projekcja-ostrość itd.
Ale czy oto chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy szanowni forumowicze ...

Widzę, że za każdym razem, kiedy poruszany jest problem, w jakiej odległości oglądamy HD mieszane są dwie kompletnie oddzielne kwestie:

[color="red"]1) Z jakiej odległości oglądać obraz full HD na ekranie, full HD, aby ujrzeć jego wszystkie walory[/color]

[color="green"]2) jak wygodnie oglądać TV[/color]

[color="red"][size=7]Proszę was bardzo nie mieszajcie tych dwóch kwestii !!![/size][/color]

[color="green"]Ad 2)[/color] Wiadomo, że TV najwygodniej ogląda się (ze względu na ilość osób, układ mebli w salonie, nagłośnienie itd.) z odległości mieszczącej się w przedziale 2 do 3m.

To jest poza dyskusją !!!

[color="red"]Ad 1)[/color]

Krzycho ty masz TV 3LCD z natywną 1280x720 42" lub, 50” więc dla ciebie optimum oglądania HD znajduje się w zależności od przekątnej właśnie między 2 a 3m.

W dodatku przy 3LCD nie zaleca się siadania bliżej ten sam problem, co w DLP.

Jeżeli przy 37" ekranie LCD full HD i sygnale full HD (1080i lub, 1080p) usiądziesz dalej niż 1,5m zaczniesz tracić szczegóły obrazu.
[color="red"]
Nie oznacza to, że jak przyjdą znajomi to należy ich usadzi w odległości 1,5m !!![/color]

Zwracam tylko uwagę: [color="red"]"jak chcesz się podelektować full HD w topowej jakości usiądź bliżej, bo inaczej możesz wiele stracić z tego, za co tak dużo zapłaciłeś."[/color]

Jak pisałem siadanie blisko tak dużego ekranu to czysta przyjemność można się zatopić w obrazie i delektować się wszystkimi jego szczegółami.

Kto tego nie doświadczył niech żałuje !!!

Jeżeli usiądziesz w odległości 1,5m od ekranu o przekątnej 37" nie dojdzie do zjawiska, które ma miejsce, gdy w kinie usiądziesz w pierwszym rzędzie, kiedy to musisz machać głową żeby ogarnąć cały ekran.

37" cali nie jest aż tak duże. Nie musisz oglądając TV z 1,5m koncentrować się na detalach. Bez żadnej specjalnej uwagi po prostu dostrzegasz więcej szczegółów obrazu niż normalnie i oto właśnie chodzi w HDTV o ten efekt obrazu ostrzejszego niż w rzeczywistości.

Reasumując gości sadzajcie w odległości 3m od ekranu i tak padną z zachwytu :D

Ale jak chcecie na kimś zrobić prawdzie wrażenie posadźcie go bliżej.

To wszystko

[size=7]Najlepszego posta zanotował [color="red"]badej[/size] !!![/color]

Dokładnie w samo sedno problemu !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMHO dopasować ekran do posiadanego pomieszczenia można na 2 sposoby tak, żeby w normalnym punkcie odbioru cieszyć się wszystkimi szczegółami. Albo kupujemy full HD i dopasowaną do odległości przekątną (wg tabelki AV), albo dopasowujemy rozdzielczość do posiadanej odległości od ekranu.
Dla mnie oprócz obrazu, którym wszyscy tutaj są słusznie zafascynowani liczy się jeszcze dźwięk i nie ma możliwości, żeby oglądając ze znajomymi mieć głośniki w jednym miejscu a jak chcę sobie walnąć pełne HD, to przestawiam wszystko i siadam 1,5m od telewizora. Przecież to nawet stereo się nie uzyska (no chyba, że głośniki z telewizora).
Reasumując, jestem jak najbardziej za full HD, ale dopasowanym do pomieszczenia. Ponieważ w tej chwili nie stać mnie na wywalenie 20 tys na telewizor full HD w rozmiarze, który pozwalałby mi na oglądanie wszystkich szczegółów z odległości 3,5 m (czyli jakieś 50-60"), to zadowalam się 720p 42". Uważam, że wchodzenie w wysoką rozdziałkę za cenę przekątnej jest błędem.

Pzdr
KrzyHo

PS
Co do 3LCD, to IMO w plaźmie i w LCD znacznie bardziej widać jest siatkę pomiędzy pikslami Edytowane przez KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siatkę widać w plazmach i to jest jedna z istotnych wad tej technologii.

Jak zauważył autor tematu przy LCD 37" full HD nawet jak włożysz nos w ekran to siatki nie zobaczysz :D

Potwierdzam tą obserwację również sprawdzałem to empirycznie.

Żeby full HD oglądać z 3,5m powinieneś mieć ekran w przedziale 80"-100" :(

Takie rozwiązanie jest obecnie osiągalne finansowo tylko w przypadku projektorów. Jest jeden model SONY VPL-VW100 za 10k$. Rozdzielczość natywna 1920x1080 obsługuje tryb 1080p. Takim ustrojstwem można rzucać obraz 100" full HD.

Wtedy dopiero wyraźnie widać (jak opisują recenzenci z USA) różnicę między 1080p a 720p.

Jak ktoś ma duży portfel, duży dom, duży salon i dużą wolną ścianę polecam takie właśnie rozwiązanie.
Idealne do oglądania filmów. Wtedy faktycznie mamy w domu małe kino :)

Dodam tylko, że co 2`200 h należy wymieniać lampę która kosztuje 1k$ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale zeszliśmy ostro z tematu :D

Generalnie rzecz biorąc AMOI LC37AF1E to kawał bardzo dobrego sprzętu !!!

Gratuluję jego nabywcy trafnego wyboru i życzę dużo szczęcia na nowej drodze Full HD życia :(

Ps. ten telewizor prezentuje siębardzo dobrze oglądany nawet z 3m.
Dywagacje na temat optymalnych odległości to już problematyka hardcore HD :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też gratuluję nabytku, bo z recenzji widać, że to super sprzęcior.
Ja natomiast poczekam ze swoim 720p aż te 80" będzie dostępne cenowo.
Trzeba też pamiętać, że SDTV mamy w PALu i takie 80" z 3 metrów to musiałaby być katastrofa oglądając na przykład Cyfrę+ :-) Nieprawdaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Mam pytanie do Juraseka99
Do jakiej kablówki podłączałes ten telewizor (do Aster czy do UPC?), bo ja własnie przymierzam sie do tego LCD-ka ale mam kablówke Aster i czy bedzie ona wystarczajaca czy raczej zrezygnowac z kablówki i zamontować Cyfrę+.

Palacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Lizarazu' date='11.04.2006, 23:35 ']No ale zeszliśmy ostro z tematu :D

Generalnie rzecz biorąc AMOI LC37AF1E to kawał bardzo dobrego sprzętu !!!

Gratuluję jego nabywcy trafnego wyboru i życzę dużo szczęcia na nowej drodze Full HD życia :(

Ps. ten telewizor prezentuje siębardzo dobrze oglądany nawet  z 3m.
Dywagacje na temat optymalnych odległości to już problematyka hardcore HD :)

Pozdrawiam
[right][post="3652"][/post][/right][/quote]

Straszne rzeczy sie tutaj naczytalem, ja sie ciesze wspanialym obrazem, a dyskusja zeszla na jakies bocznice zacierajace moje wrazenia.
Przeciez oczywistym jest ze jesli mam pelne HD to nie tylko po to zeby sie emocjonowac wielkoscia pixela. To oznacza ze w momencie podania sygnalu full HD bede dysponowal wielka precyzja detali, ostrych krawedzi czy znacznie poszerzonej dynamiki kolorow bo po prostu na wiekszej ilosci pikseli bedzie ona odwzorowana. Minely kolejne dwa dni uzytkowania a pozytywne wrazenia tylko rosna, bo codziennie powikszam kolekcje filmow HD ktore wprawiaja nie tylko mnie w zachwyt.

Widac z tej dyskusji, ze wkrotce AMOI stanie sie numerem 1 w Polsce:)) - na co sobie calkowicie zasluzyl:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko:

Jak można codziennie zwiększać kolekcję filmów HD ?

Bardzo mnie ten temat nurtuje gdyż nie posiadam żadnego a chciałbym bardzo ...

Pechowo żaden ze znajomych nie bawi się w HD ...

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Piopio' date='12.04.2006, 11:59 ']Mam pytanko:

Jak można codziennie zwiększać kolekcję filmów HD ?

Bardzo mnie ten temat nurtuje gdyż nie posiadam żadnego a chciałbym bardzo ...

Pechowo żaden ze znajomych nie bawi się w HD ...

pzdr
[right][post="3660"][/post][/right][/quote]

To chyba nie jest dobry temat na takie pytania :D Tutaj masz info: [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=76"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=76[/url] chcesz codziennie? Tylko binarka i szybkie lacze. A jezeli nie zalezy Ci na czasie to sklep/inne źródła chyba kazdy zna ; ) /

Jak mowie tutaj jednak nie dyskutujmy na ten temat.

Co do AMOIa to tylko czekać aż Chinczycy wrzucą kolejną ciekawą firme ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem gdzieś, że Amoi ma panel samsunga 800:1, 8 ms (chociaż z rozmiaru 37 bardziej by pasowało do Sharpa)

Poniżej link do singapurskiej strony amoi (po ang), broszura, instrukcja, itp

[url="http://www.amoi.com.sg/product/products_detail_features.asp#"]amoi[/url]

pozdr. Edytowane przez TOmeKK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMOI to AMOI :) oni sami produkują matryce LCD w ilości około 300 tys. sztuk rocznie.

Wiem że ciężko jest uwierzyć że nieznany dotąd koncern jest wstanie wypuścić produkt przebijający wszystko co stare koncerny mają do zaoferowania.

Całe szczęście dla nas konsumentów właśnie tak jest :)

Zwracam uwagę że nie ma Samsungów 37" full HD !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='palacz' date='12.04.2006, 08:16 ']Witam
Mam pytanie do Juraseka99
Do jakiej kablówki podłączałes ten telewizor (do Aster czy do UPC?), bo ja własnie przymierzam sie do tego LCD-ka ale mam kablówke Aster i czy bedzie ona wystarczajaca czy raczej zrezygnowac z kablówki i zamontować Cyfrę+.

Palacz
[right][post="3656"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Witam - jestem z Poznania i moja kablowka jest firma ICPNet a wiec chyba ani Aster ani UPC, ale moze sie myle Edytowane przez jurasek99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...