Skocz do zawartości
fasola123

Sharp 46x20E

Rekomendowane odpowiedzi

no to mam już wgrany nowy soft, znaczy firmware...

swoja drogą tu jest lista zmian:

E0709121 + M000104
Berichtigungen im OSD Menü
E0709141 + M000104
Behebung von Problemen im Zusammenhang mit dem Pin code
E07009251 + M000104
Bildanpassungen (Für Frankreich)
Behebung von Problemen mit der Bildformatanpassung
Behebung von Problemen mit Untertiteln
E0710171 + M000105
Behebung von Problemen mit Untertiteln
E0710241 + M000105
Behebung von Problemen mit den Skarteingängen
E0710251 + M000105
Bildverbesserungen im "Film Modus"
E0710291 + M000105
Ergänzende Bildverbesserungen im "Film Modus"

hmm części mozna sie domyśleć, ale zeby to znaleźć chodź po angielsku (swoją drogą dziwne ze tego nowego firmware nie ma na polskiej stronie sharpa (znowu niemcy to ci leprzejsi :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytałem na angielskim forum, ze użytkownicy sharpa 46x20E zaobserwowali na nim banding (nierównomierne wyświetlanie kolorów, czyli gdy kolor na całym ekranie powinin być jednolio niebieski, to przy bandingu jest pofalowany w poziomie).
mogę prosić posiadaczy tego modelu o ustosunkowanie sie? planuje zakup tego sharpa i chciałbym sie dowiedzieć jak to wygląda naprawde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Shinue on HDTV' post='72534' date='09.12.2007, 20:45 ']właśnie czytałem na angielskim forum, ze użytkownicy sharpa 46x20E zaobserwowali na nim banding (nierównomierne wyświetlanie kolorów, czyli gdy kolor na całym ekranie powinin być jednolio niebieski, to przy bandingu jest pofalowany w poziomie).
mogę prosić posiadaczy tego modelu o ustosunkowanie sie? planuje zakup tego sharpa i chciałbym sie dowiedzieć jak to wygląda naprawde?[/quote]

hmmm zadziwiające model juz jest ponad 2 miesiące na rynku, a tu nagle szukali, szukali i znaleźli... moim zdaniem to szukanie dziur w całym..
Na tym forum też sporo poszukiwaczy prawdy i takiego czegoś nie zauważyli?? ja tego nie widzę, ale może dlatego, ze tego nie szukam??? ale dzięki temu może żyje mi się zdrowiej??? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ulan' post='72543' date='09.12.2007, 21:00 ']hmmm zadziwiające model juz jest ponad 2 miesiące na rynku, a tu nagle szukali, szukali i znaleźli... moim zdaniem to szukanie dziur w całym..
Na tym forum też sporo poszukiwaczy prawdy i takiego czegoś nie zauważyli?? ja tego nie widzę, ale może dlatego, ze tego nie szukam??? ale dzięki temu może żyje mi się zdrowiej??? ;)[/quote]



Witam i podzielam stanowisko kolegi , jak nie ma się czego czepić to sie szuka dziury w całym i jest takie powiedzenie : pokarz mi człowieka a znajdę na niego paragraf : . Ja użytkuje 46x20 od miesiąca i nie mam się czego czepić , mam pospiętą N-kę i PS3 :gry i blue ray chodzi świetnie . Miałem wcześnie dwa samsungi i lg wiec jakieś zdanie mam już wyrobione .Co do buczenia to mój jest cichutki a za to rekorder n-ki pracuje jak sieczkarnia , ps3 cichutki , mam jednego martwiaczka ale muszę widoczny jest dopiero z odległości około 30cm i to też jak się dobrze przyjrzeć i w którym miejscu jest więc nie panikujmy . Mojm skromnym zdanien ten sharp jest dobrym sprzętem i warto go kupić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pom22' post='72601' date='10.12.2007, 08:36 ']Witam i podzielam stanowisko kolegi , jak nie ma się czego czepić to sie szuka dziury w całym i jest takie powiedzenie : pokarz mi człowieka a znajdę na niego paragraf : . Ja użytkuje 46x20 od miesiąca i nie mam się czego czepić , mam pospiętą N-kę i PS3 :gry i blue ray chodzi świetnie . Miałem wcześnie dwa samsungi i lg wiec jakieś zdanie mam już wyrobione .Co do buczenia to mój jest cichutki a za to rekorder n-ki pracuje jak sieczkarnia , ps3 cichutki , mam jednego martwiaczka ale muszę widoczny jest dopiero z odległości około 30cm i to też jak się dobrze przyjrzeć i w którym miejscu jest więc nie panikujmy . Mojm skromnym zdanien ten sharp jest dobrym sprzętem i warto go kupić .[/quote]
pom22 a ty czasem na forum innym o tematyce HD ( nie będę wymieniał nazwy bo nie wiem czy można :) ) nie jesteś pod tym samy loginem (pom22) ?? :)

Mój sharp 42x20e też jest cichy, nie ma żadnego buczenia , kolorki są zawiste, komplet złączy wej/wyj., martwiaczka też mam 1 (ale jest w samym dolnym prawym rogu ekranu i go wogule nie widać, a pozatym świeci na taki jakiś kolor pokroju nibieski zielony, że go widać z bliżiutenka tylko na czerwonym kolorze ).
Wersja slim jest naprawde cieńka :) tak jak i czern jest czarna, smużenia też żadnego nie zauważyłem. Ale banding rzeczywiście jest (u mie widoczny na kolorze szarym) ale z drugiej strony nie widać go podczas normalnego urzytkowania. Tutaj daje pare zdjęć tego tv z sygnałem SD (na to zdjęcie z TVP1 nie warto patrzeć bo taki słaby sygnał mam tz. za silny i taki jest jak widać:) ) i HD (720p) --->


[url="http://s009.wyslijto.pl/index.php?file_id=08233010256574943697"]100_____.rar[/url]



Ale mnie gnębi pewna sprawa,przy połączeniu kablem VGA-VGA z PC ( żródło w TV - EXT7 ) jak dam ostrość, jasność i kontrast na max. lub prawie na max. to mam takie cieniutkie ukośne przerywane kreseczki na całym ekranie latające (wyglądają jak jakieś zakłucenia), CZY INNI PRZY TAKIM POŁĄCZENIU I USTAWIENIACH TEŻ TAK MAJĄ ??
Dodam że tylko na połączeniu z kompem mam tkie coś.
Czy to zakłucenia jakieś czy co?? wina kabla VGA-VGA ??
Na jednym z powyższych zdjęc jest właśnie zdjęcie z tymi kreseczkami i bandingiem.
please spróbujcie czy też to u was jest , (najlepiej to widać na czarnym kolorze)

A tak ogólnie to TV polecam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ulan' post='72543' date='09.12.2007, 23:00 ']hmmm zadziwiające model juz jest ponad 2 miesiące na rynku, a tu nagle szukali, szukali i znaleźli... moim zdaniem to szukanie dziur w całym..
Na tym forum też sporo poszukiwaczy prawdy i takiego czegoś nie zauważyli?? ja tego nie widzę, ale może dlatego, ze tego nie szukam??? ale dzięki temu może żyje mi się zdrowiej??? :)[/quote]
Yhy masz racje :) ja też bym niezauważył jakbym nie szukał, ale to jak napisałem nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu, chyba że ogląda się normalnie plansze testowe :)

Mnie tylko jakieś wkurzają zakłucenia na żródle w tv (EXT7) :) tak jak wyżej napisałem

Edytowane przez MaC24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='MaC24' post='72759' date='10.12.2007, 21:06 ']Yhy masz racje ;) ja też bym niezauważył jakbym nie szukał, ale to jak napisałem nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu, chyba że ogląda się normalnie plansze testowe ;)

Mnie tylko jakieś wkurzają zakłucenia na żródle w tv (EXT7) <_< tak jak wyżej napisałem[/quote]

hmm kupiłeś ta wypasiony lcd i żal ci zainwestować w kartę graficzną z dvi??? podłączanie tego tv do VGA to jedna wielka pomyłka, to tak jakby mieć ferrari i jeździć tylko na jedynce!!!! ja mam podłączony lcd do kompa kablem dvi- hdmi i obraz jest super, z kompa hd dvd i BD leci, ze aż miło, zadnych problemów z konfiguracja - sama przyjemność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ulan' post='72777' date='10.12.2007, 23:48 ']hmm kupiłeś ta wypasiony lcd i żal ci zainwestować w kartę graficzną z dvi??? podłączanie tego tv do VGA to jedna wielka pomyłka, to tak jakby mieć ferrari i jeździć tylko na jedynce!!!! ja mam podłączony lcd do kompa kablem dvi- hdmi i obraz jest super, z kompa hd dvd i BD leci, ze aż miło, zadnych problemów z konfiguracja - sama przyjemność...[/quote]
Karte już mam z DVI, i kabel oczywiście że kupie, za tydzień jest już u mnie HDMI :) ale nie chce żeby to była jakaś wada tv, a jak wada tv to moge go wymienić (bo dopiero tydzień go mam , a z tego co wiem to w ciągu 2 tygodni jak się coś dzieje nie tak to dostaje nowy)
Przetestowałem go, ten tv od stóp do głów ;) piksel po pikselu na różnych planszach testowych czy nie ma martwiaków i innych takich nie przyjemnych rzeczy i tylko to mnie zmartwiło o czym pisałem wcześniej. No i ten pikselik ale 1 na 2000000 to chyba nie ma co płakać i to na dodatek w takim miejscu <_<;)

Zaraz jeszcze dam fotek pare :) może komuś się przydadzą :)

Edytowane przez MaC24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='MaC24' post='72782' date='10.12.2007, 21:54 ']Karte już mam z DVI, i kabel oczywiście że kupie, za tydzień jest już u mnie HDMI :) ale nie chce żeby to była jakaś wada tv, a jak wada tv to moge go wymienić (bo dopiero tydzień go mam , a z tego co wiem to w ciągu 2 tygodni jak się coś dzieje nie tak to dostaje nowy)
Przetestowałem go, ten tv od stóp do głów :) piksel po pikselu na różnych planszach testowych czy nie ma martwiaków i innych takich nie przyjemnych rzeczy i tylko to mnie zmartwiło o czym pisałem wcześniej. No i ten pikselik ale 1 na 2000000 to chyba nie ma co płakać i to na dodatek w takim miejscu ;);)[/quote]
hmm ja się nie odważyłem na szukanie martwego jednego piksela, bo i tak mi by nie wymienili tego lcd z tego akurat powodu, a mnie sama świadomość doprowadzałby do szału, więc po co się denerwować????, może gdybym przyuważył przed zakupem to bym nie kupił, a jak już kupiłem, to i tak by go nie wymienili z powodu jednego martwego piksela... wole żyć zdrowo w nieświadomości <_<
co do vga to nawet przez głowę mi nie przebiega myśl by go tak podłączać (pomijając już to, ze nie mam w pececie vga....).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ulan' post='72786' date='11.12.2007, 00:04 ']hmm ja się nie odważyłem na szukanie martwego jednego piksela, bo i tak mi by nie wymienili tego lcd z tego akurat powodu, a mnie sama świadomość doprowadzałby do szału, więc po co się denerwować????, może gdybym przyuważył przed zakupem to bym nie kupił, a jak już kupiłem, to i tak by go nie wymienili z powodu jednego martwego piksela... wole żyć zdrowo w nieświadomości <_<
co do vga to nawet przez głowę mi nie przebiega myśl by go tak podłączać (pomijając już to, ze nie mam w pececie vga....).[/quote]
Ja wyłożyłem tyle kasy na ten tv to musiałem sprawdzić czy dokonałem dobrego wyboru, 1 a nawet 2-ma martwymi pikselem nie ma co się przejmować chyba że jest na środku ekranu ;) ja jak rok temu zobaczyłem w MM na kilku tv lcd LG ( nie twierdze że lg jest kiepską firmą poprostu każda firma ma gorsze modele i lepsze) po kilkanascie martwich pikseli i to bez dokładnego przyglądania się to musiałem tym bardziej sprawdzić tak mi to w pamięci utkwiło ;)

Zdjęcia ---->

[url="http://s009.wyslijto.pl/index.php?file_id=35802242391970933455"]fotki sharp 42x20e.rar[/url]


niektóre są nieostre ale nie moge opanować tego aparatu bez wyłączonego flasha a z włączonym to by się w ekranie odbijało

A właśnie ulan a jak kupie kabel HDMI-HDMI i przejściówke do tego DVI-HDMI i podłącze do kompa przez tą przejściówkę kablem HDMi to będzie OK, ty masz tak właśnie podł. czy kablem DVI-HDMI??

Edit:
Dziś znalazłem przejściówkę od karty graficznej i podłączyłem kompa przez Component (użyłem 3xcinchy takie lepsze bo nie mam kabla component) i nie ma tych zakłóceń wogule :) czyli tak jak na innych żródłach tv, dvd, sat.
Więc co jest ten kabel VGA jakiś słaby i przez to te zakłucenia ?? przez kabel? wy też tak macie na żródle (EXT7) w tv czyli przez kabel VG??

Edit:
Dowiedziałem się że karta graficzna może nie całkiem dobrze współpracować z tv przez vga i dlatego te zakłócenia, przez kabel napewno nie. Czemu nikt nie napisze czy ma te zakłócenia też?? nikt nie ma tego tv?
Aha i kupiłem HDMI teraz to dopiero jest jakość HD :), tv pokazuje na co go stać :) (chociaż wcześniej też była zawalicho :) )

Edytowane przez MaC24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem szczęśliwy posiadaczem 42x20e wcześniej miałem samsunga 32r72 różnica jest kolosalna samsung smużył. Jest jeden martwy piksel którego nie widać ,zero buczenia. X360 premium z hdmi chodzi wspaniale =] kablówka upc oczywiscie gniot ale nie które kanały bardzo ładnie , materiały HD wgniatają =]

Pytanie : Czy ktoś może sie podzielić jak ustawił obraz ?

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='narc' post='73668' date='15.12.2007, 14:21 ']Tez jestem szczęśliwy posiadaczem 42x20e wcześniej miałem samsunga 32r72 różnica jest kolosalna samsung smużył. Jest jeden martwy piksel którego nie widać ,zero buczenia. X360 premium z hdmi chodzi wspaniale =] kablówka upc oczywiscie gniot ale nie które kanały bardzo ładnie , materiały HD wgniatają =]

Pytanie : Czy ktoś może sie podzielić jak ustawił obraz ?

pozdr[/quote]

Ja to głównie (przeważnie) narazie korzystam z takiego ustawienia:
OPC -> wł (ekran)
podśw. -> 2
kontr. -> 27 lub 26
jasność -> (-3)
kolor -> (-4)
Barwa -> 1
ostrość -> 1
temp. kolorów -> wysoka
tryb akcji -> wył.
Aktywny kontr. -> wył.
Zakres OPC -> maks.: +16 ; min.: -3

Oprócz tego to jeszcze uzywam tych co są w tv, czyi (film, dynamiczny itd.), tylko troszeczke, minimalnie zmienionych.
To było moje ustawienie jeszcze na forach znalazłem takie:

podświetlenie +4
kontrast +30
jask -4
kolor +2
barwa +1
ostr +4

lub


DYNAMIKA
podś - 4
kontr - 28
jaskr - 2
kolor - 6
barwa - 0
ostr - 3

lub

Podświetlenie +2
Kontrast +25
Jaskrawość -2
Kolor 0
Barwa +1
Ostrość +2

lub

My current settings:

Picture: Standard
OPC:
Hintergr.Bel.: +4
Contrast: +22 (is +2 on Appropriations)
Brightness: -2
Color: -7
Hue: +3
Sharpness: +3
Color temperature: Medium to High
Action Mode: Aus
Movie Mode: Standard
Active contrast: Aus
Black and White: Off
OPC: Max: +4; Min: -8

Jak sobie wgram sam najnowsze firmware ze strony sharpa to nie strace gwarancji co nie ?? mam wersje M000104. Edytowane przez MaC24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MaC24 ależ masz oko super ustawienie bajka jak to pięknie wygląda na x360 w 1080p naprawdę dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich uzytkownikow sharpa z serii x20e a w szczegolnosci rozmiar 46'. Jesli chodzi o parametry obrazu to zaleza one oczywisciec od zrodla sygnalu jaki jest w danym momencie podawany do tv. Ja osobiscie polecam plyty do kalibracji parametrow wyswietlanego obrazu , mam tu na mysli Monster HDTV calibration wizzard no i wyslawiona juz Digital Video Essential. Ja po skalibrowaniu wyzej wymienionymi plytkami nie mam sie do czego przyczepic, kolory sa takie jak powinny, ostrosc nie "szczypie w oczy", jasnosc i kontrast sa optymalne. Jesli ktos chce ustawic sobie swoj tv na najlepszych mozliwych ustawieniach oprocz profesionalnej kalibracji ICF to tylko i wylacznie plytkami kalibracyjnymi.

P.S. Zeby rozwiac ewentualne watpliwosci to podawac parametrow nie ma sensu, kazdy ma swoj "mikroklimat" i biorac pod uwage takie czyyniki jak: wielkosc pomieszczenia, oswietlenie, odleglosc od tv mozna usawic sobie tv we wlasnym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mackx

Jeśli byłbyś tak uprzejmy, czy możesz podać tutaj ustawienia, na jakich tobie pod pasowało najbardziej.

Dla RGB, CVBS, component, hdmi ;)

Nie będzie to oczywiście ideał dla każdego, ze względu na co zwróciłeś uwagę, ale pozwoli w jakiś w miarę

przybliżony sposób dokonać ustawień. Jest dużo ludzi nie mających takich płyt, więc pewnie by się ucieszyli ;) .
pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, nie ma problemow, wieczorem podam moje ustawienia. Moim zrodlem sygnalu sa : cyfra+ -hdmi, x360- hdmi, ps3- hdmi, dvd - component. Usawienia robilem na trybie uzytkownika i tylko ten tryb modyfikowalem. Innych trybow wogole nie uzywam w szczegolnosci po kalibracji. Roznica jest kolosalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mackx' post='74223' date='17.12.2007, 12:51 ']Ok, nie ma problemow, wieczorem podam moje ustawienia. Moim zrodlem sygnalu sa : cyfra+ -hdmi, x360- hdmi, ps3- hdmi, dvd - component. Usawienia robilem na trybie uzytkownika i tylko ten tryb modyfikowalem. Innych trybow wogole nie uzywam w szczegolnosci po kalibracji. Roznica jest kolosalna.[/quote]
OK, czekamy na ustawienia :)

Może ktoś na to odpowiedzieć :) jak sobie wgram sam najnowsze firmware ze strony sharpa to nie strace gwarancji co nie (raczej nie ale nie jestem pewny) czy może tego dokonać tylko autoryzowany serwis ?? mam wersje M000104.

P.S na Rapidshare plytka Digital Video Essentials (DVE) - Calibration DVD jest do ściągnięcia :) wrzuciłbym linki ale nie wiem czy można :P

Edytowane przez MaC24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, zgodnie z zapowiedzią podaję moje ustawienia. Proszę pamiętać, że tak jak pisałem wcześniej każdy ma swój "mikroklimat" i tylko w oparciu o jego czynniki powinien dokonywać kalibracji. Moje propozycje są wynikiem wielu prób i według mnie są idealne dla moich potrzeb, w każdym razie bardzo polecam kalibracje. Po zakupie wysokiej klasy sprzętu, jest to zabieg tzw. "must have to be done". Oczywiście proponuję modyfikować tylko tryb użytkownika, a resztę pozostawić na presetach.

OPC - [b]wył.[/b]
Podswietlenie +12
Kontrast +28
Jasność +7
Kolor 0 (Po kalibracji kolorow i wielu próbach, jest to najlepsza opcja oddająca w miarę naturalne kolory)
Barwa 0
Ostrość +5
Zaawansowane:
Temp. Kolorów - [b]niska[/b] (Ponownie jest to najlepsza opcja powodująca wyświetlanie kolorów w sposób najbardziej zbliżony do natury, nie uwzględniając profoesjonalnej kalibracji ICF)
Tryb Akcji - [b]wył.[/b]
Tryb Filmu - standardowy
Active Contrast - [b]wył.[/b] Edytowane przez mackx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu najnowszego softu nie tracisz gwarancji, zawsze mozesz operacje powtorzyc i wgrac sobie firmware ten ktory miales przed upgradem. Po wgraniu softu zmiany sa w menu tylko z tego co pamiętam. :)

Edytowane przez mackx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mackx' post='74434' date='18.12.2007, 12:10 ']Po wgraniu najnowszego softu nie tracisz gwarancji, zawsze mozesz operacje powtorzyc i wgrac sobie firmware ten ktory miales przed upgradem. Po wgraniu softu zmiany sa w menu tylko z tego co pamiętam. :lol:[/quote]

mackx oświeć mnie i napisz w jaki sposób zrobisz backup softu który masz aktualnie w tv?
btw po wgraniu nowego softu dochodzą jakieś nowe opcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako takiego buckupu nie ma, zle sie wyrazilem ale mozna sciganc z netu wersje ktora mielismy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mackx' post='74434' date='18.12.2007, 14:10 ']Po wgraniu najnowszego softu nie tracisz gwarancji, zawsze mozesz operacje powtorzyc i wgrac sobie firmware ten ktory miales przed upgradem. Po wgraniu softu zmiany sa w menu tylko z tego co pamiętam. :D[/quote]
Dzięki za info :D

OK, to zaczynam wgrywać nowy soft, pożyczyłem od kumpla nawet pendraiwa już :D
Ale po co chcecie powracać do starszego softu, skoro nie traci się gwary ???

Edytowane przez MaC24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MaC24 mała prośba, napisz po updacie czy widzisz jakieś różnice między starym a nowym softem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='MMP' post='74557' date='18.12.2007, 22:10 ']MaC24 mała prośba, napisz po updacie czy widzisz jakieś różnice między starym a nowym softem.[/quote]
Ok, aktualizacja przebiegła bezproblemowo niby 3 min. zchodzi aktualicacja (tak podaje instrukcja) ale u mnie przebiegła w ok 1-1,5 min. poszłem do kuchni zaraz wróciłem i już było po wszystkim.

Jak narazie to zauważyłem że menu szybcie działa, teraz nie trzeba czekać chwile aż przeskoczy na następną zakładkę tylko odrazu przełańca :D
Jak narazie to tyle zmian zauważyłem ale to dopiero mineło 7 min. na nowym sofcie, więc to nie znaczy że tylko ta 1 zmiana jest :D choc też i może być na tej zmianie koniec :D
Jak się dopatrze jeszcze jakichś zmian to napisze.

P.S jak zastanawiacie się czy warto aktualizować chociażby dla tej 1 zmiany, to warto, nic nie ryzykujecie chyba że wam braknie prądu podczas aktualizacji ale to trwa tylko chwile więc nie ma za bardzo ryzyka. A aktualizacja jest prościutka.

Edytowane przez MaC24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ech coś mi ta aktualizacja nie idzie, niby robie wszystko tak jak w instrukcji, po 6 mrugnięciach diody puszczam Power i czekam co dalej, tv się włącza, ja czekam dalej i nic... Może to wina pena ( 2 GB OCZ Rally2 ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...