Skocz do zawartości

Pytanie

Witam. Jestem tu nowy i część wszystkim na początek. Posiadam telewizor marki krzak Kiano. Posiada android 7 1gb ramu i 8rom. Telewizor po podłączeniu do internetu ostro zamula. Głównie przez YouTube działający w tle. Pytanie czy da się wejść w tryb serwisowy aby wyłączyć niechciane aplikacje ? Jeśli ktoś zna i może pomóc to proszę. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Napisano (edytowane)

Gdybyś miał więcej informacji  to wiedziałbyś że   chinach  była  fabryka paneli plazmowych Panasonica.Panasonic wybudował fabrykę  paneli plazmowych w Chinach   bo na tym rynku  był popyt na telewizory plazmowe.Dostawy  paneli plazmowych odbywały się tak jak jest to widoczne na mapie.Największa na świecie  fabryka paneli plazmowych była w Amagasaki. Z fabryki z Amagasaki panele plazmowe  dostarczane były w kontenerach do montowni   Panasonica w Czechach.

2a48186e3959f.jpg

 

W telewizorach plazmowych Panasonic od najtańszego  do najdroższego montowane  były Japońskie panele plazmowe Panasonic. Oznaczenie MC.Made in Japan.Do konca produkcji plazm czyli  do 2013 roku.

 

Jak  ktoś nie wierzy może sprawdzić na bułgarskiej internetowej stronie.Są tam informacje na ten temat.

https://forum.setcombg.com/panasonic-телевизори/48718-panasonic-plasma-телевизори-част-4-a.html

 

e4a9cd41a6287.jpg

Edytowane przez grundig
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
5 godzin temu, grundig napisał:

Z fabryki z Amagasaki panele plazmowe  dostarczane były w kontenerach do montowni   Panasonica w Czechach.

 

2a48186e3959f.jpg

 

 

 

patrz, a ja myślałem, że rowerem :) .

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)
17 godzin temu, grundig napisał:

To dobrze  że działa bez usterki i  brak wypaleń.Trzeba polecać Panasonica.Wracają  do postu wyżej to telewizory się naprawia.Nie tylko  wymienia .Jak napisał amator który ma nick pmcomp. Wymienić można np panel  a płytę główna , zasilacz można naprawić.Wmienic można też taśmę LVDS lub  FFC.Taśmy się wymienia ale telewizory naprawia.

Tiaaaa ... to sobie podzwoń i popytaj po autoryzowanych serwisach o koszt naprawy płyty głównej. Powiedzą ci, że się nie naprawia. A koszt całej nowej płyty głównej wyższy od ceny telewizora. Mam na mysli usługę serwisową producenta z VATem, fakturą VAT i gwarancją, a nie naprawy dziadków ZURTowców ;) .

W dzisejszych czasów dla producentów czy "niezależnych importerów chińszczyzny" pod róznymi markami TV składa się z 5-u części:

- płyta główna

- zasilacz

- panel

- obudowa (z głośnikami)

- pilot

 

Koniec tematu.

 

Przy dzisiejszych cenach roboczogodziny naprawa TV o wartości 300 zł mija się z celem. Chyba, że ty robisz za 15 zł/godz. Gratuluję.

 

Edytowane przez pmcomp
  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

 

Nie napisałeś prawdy bo płyta główna nie jest droższa od telewizora.Pierwszy przykład, za   300 zl na pewno telewizora nie kupisz.

http://telewizor.serwis-tv.com/?1000,bn94-11978b


Telewizor składa się z większej ilości.Ważny element  do T-CON, też  może się uszkodzić. Taśmy  np LVDS, FFC.

Można też naprawić podświetlenie w telewizorze LCD.Nie jest to trudne.

Edytowane przez grundig
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiesz, najniższej półki nie śledzę, jakoś mnie ta jakość nie rajcuje :) .

Rzeczywiście, dzisiaj najtańszy nowy TV 32" to 490 PLN. Inflacja i wojna zrobiły swoje. Wtedy były po 300 PLN.

 

Naprawiaj ;) .

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
2 godziny temu, grundig napisał:


Telewizor składa się z większej ilości.Ważny element  do T-CON, też  może się uszkodzić. Taśmy  np LVDS, FFC.

Nieprawda, jeszcze są śrubki …

W dniu 20.02.2024 o 09:41, grundig napisał:

HA, HA JA MAM BRAKI WIEDZY?

Przez cztery lata  pracowałem  w chinskiej w   fabryce telewizorów. Obecnie   naprawiam telewizory.Co z tego że w  jakimś modelu Panasonica był montowany panel Innoluxa?

Przykładowo we  wszystkich plazmach Panasonica od najtańszego modelu  do najdroższego zawsze  (…) 

 

Uważam że to oszukiwanie klientów.Jeśli na telewizorze jest logo   Sony , Panasonic  to najważniejszy element telewizora  czyli panel powinien być producenta  telewizora.

Cóż masz poważne braki w wiedzy i (co gorsza) jesteś manipulatorem, co zreszta nie raz już na forum udowodniłeś.

W jakim celu piszesz o tym co zniknęło z rynku jakieś 10 lat temu i dziś jest tylko historią upadku technologii PDP? Manipulacja. Gdybyś był doedukowany to byś wiedział, ze dziś dla Panasonica lcd robi turecki  Vestel i  chiński TCL.
 

Tak wiec twoja ulubiona marka, zgodnie z tym co wyżej SAM napisałeś, oszukuje klientów. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

Każdy wie że telewizory Panasonic montowane  są teraz w Turcji  w firmie   Vestel.Nie  jest to tajemnica i informacja że telewizor wyprodukowany jest w Turcji  jest na naklejce i kartonie telewizora Panasonic . Tylko  taki amator jak  ty  o tym nie wie. Samsung, Sony, LG też  oszukuje  klientów. We  wszystkich telewizorach LG nie ma paneli LG.

e2f3ad3f0ba0f.jpg

Edytowane przez grundig
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hahah, teraz to „każdy wie” jak wyszło na jaw, że jesteś manipulantem. Ehh, ręce opadają.

Jesteś zwykłym lamerem. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

Jak czytam twoje posty  to ręce i nogi opadają, ha , ha.

 Każda osoba która interesuje się telewizorami lub naprawia telewizory wie o tym że telewizory PANASONIC  są produkowane w Turcji.Bylo wiele informacji na ten temat, w internecie i nawet na  tym forum.Być może Panasonic wycofa się z Polski .W USA i Australii nie można już kupic  telewizorów Panasonic.Informacja na ten temat też jest na forum.

https://hdtvpolska.com/telewizory-panasonic-gdzie-sa-produkowane-opinie/

Być może Panasonic nie będzie też sprzedawał  telewizorów w Polsce.W sklepach media markt nie ma  telewizorów Panasonic od dawna.

https://hdtvpolska.com/panasonic-wycofuje-sie-z-rynku-telewizorow-w-australii/

Edytowane przez grundig
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Każdy widzi, kto i co napisał, tak wiec daruj sobie.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jako jedyny użytkownik grundig coś wniósł do tematu...inne osoby są na doczepkę bo napisać dodatkowo coś. Serwis odpisał. Jedne Kiano mała tryb serwisowy przez przytrzymanie source i 2580 a drugi menu i 1147. Reset zrobiony ale jest jak było. Poczytałem i jeszcze spróbuję przez ADB wyłączyć aplikacje.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

Trafiłeś na złe forum. Tutaj nikt nie kupuje tego typu tv-szrotu, więc nikt ci nie pomoże. Wynalazki robione przez pijane dzieci w buszu. Chytry dwa razy traci, czego jesteś najlepszym przykładem.

Siedzę właśnie na wprost prawie 20-letniego tv Samsunga na matrycy S-PVA. Wszystko działa jak należy, kolory bajka. Kąty widzenia lepiej niż przyzwoite. Wziąłem od kumpla tak dla jaj, by się pobawić. Od roku leżał u niego w komórce. TV wiekowo pełnoletni i działa w przeciwieństwie do twojego szrotu. Miałem zezłomować po zabawie, ale nie mam do tego serca gdy patrzę na ten soczysty obraz. 32 cale, więc chodzi mi po głowie, by go gdzieś wcisnąć w kuchni. 

Edytowane przez zsrr
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

Dziwny masz nick, to do osoby  z nickiem  zsrr................ czyli Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich.Takie osoby nie można traktować poważnie , mam na myśli..osobę zsrr.Nie wierze że nick   zsrr i Z  to przypadek.

 

Litera „Z” alfabetu łacińskiego – jeden z symboli umieszczanych na pojazdach wojskowych Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej biorących udział w inwazji na Ukrainę. Występuje w dwóch wariantach: wewnątrz kwadratu i bez obramowania.

Z” w tym kontekście to skrót od „Za pabiedu!” – „za zwycięstwo”.

Litera Z to pierwsza litera nicku ale  ZSRR to bardzo podejrzany nick.Z  można zmienić w prosty  sposób , ja zmieniłem  aby pokazać że jest to możliwe.Było g ..jest zdjęcie lwa.Mam nadzieje że nie zmienisz  z na flagę rosji.

Klikasz na profil, i na zmień zdjęcie profilowe.możesz wybrać dowolne zdjęcie , czyli wybierz plik

Ministerstwo Obrony Rosji na swoich plakatach pokazuje różne rozwinięcia litery "Z" - główne hasło to за победу (ros. za pobedu), czyli "po zwycięstwo",

Informacja z internetu.

Edytowane przez grundig
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Fajnie,że piszesz o tym,że jestem chytry samemu ratując telewizor przed PSZOK...czyli szkłem [beeep]ę podcierasz. Będziesz potrzebować chińskiego dekodera lub stica tv. A telewizor będzie Ci robić za grzejnik.

Ps. Technologia cały czas do przodu. Dziś tani telewizor ma lepszą matryce niz starsze. Ja z matrycy Kiano jestem zadowolony. 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Masz racje. Nie zwracaj uwagi na osobę która ma nick ZSRR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Adam Tomalka napisał:

Fajnie,że piszesz o tym,że jestem chytry samemu ratując telewizor przed PSZOK...czyli szkłem [beeep]ę podcierasz. Będziesz potrzebować chińskiego dekodera lub stica tv. A telewizor będzie Ci robić za grzejnik.

Ps. Technologia cały czas do przodu. Dziś tani telewizor ma lepszą matryce niz starsze. Ja z matrycy Kiano jestem zadowolony. 

Jak najbardziej chytry, bo twoje propozycje kolejnego zakupu idą w tą samą stronę, czyli jakiegoś wynalazku o mocno wątpliwej jakości. Jedyne kryterium, cena jako czapka gruszek. 

- - - - -

@grundig 

Jesteś na tym forum postrzegany jako odklejeniec, więc bardzo cię proszę, ignoruj moje posty, tym bardziej, że nie są zaadresowane do ciebie. 

 

Edytowane przez zsrr
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

Bardzo dobrze  że jestem  postrzegany przez ciebie jak odklejeniec .Nie chce mieć  żadnego  związku z  ZSRR. Musi być jakiś powód że masz nick  ZSRR.  Literę Z można  wytłumaczyć, to pierwsza litera  twojego nicka.  ALE NICK ZSRR NIE MOŻNA  WYTŁUMACZYĆ.Mógłbyś przynajmniej zmienić to  Z bo  ZSRR i  Z to zbyt wiele  złych  skojarzeń. Zmiana    litery  Z   jest możliwa w profilu...Ja zmieniłem   z litery  G na obrazek.

Edytowane przez grundig
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
2 godziny temu, Adam Tomalka napisał:

 

(…) Technologia cały czas do przodu. Dziś tani telewizor ma lepszą matryce niz starsze. 

No niestety tak to nie działa. Co więcej w tanich tv montowane są zdecydowanie gorsze matryce niż kiedyś. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
3 minuty temu, Xisiek napisał:

No niestety tak to nie działa. Co więcej w tanich tv montowane są zdecydowanie gorsze matryce niż kiedyś. 

 

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
21 godzin temu, Adam Tomalka napisał:

Jako jedyny użytkownik grundig coś wniósł do tematu...inne osoby są na doczepkę bo napisać dodatkowo coś. Serwis odpisał. 

Oj bardzo, bardzo się mylisz. Ten troll nic nie wniósł, choć fakt  stworzył wrażenie, podobnie jak do niedawna w tvpis.

Znam ten materiał, tylko rzecz w tym, ze on ni chu chu nie tyczy Twojego tv 👍

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

Ok,  już   przyzwyczaiłem się  do określenia  troll  i    fan PIS.JESTEM  FANEM PISU!!

fa219d29ae4b9.jpg

 

.Wymyśl coś innego.Odklejeniec  to coś nowego.

 

Adam Tomalka    ...bardzo dobry   film  z Youtube.

Edytowane przez grundig
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...