Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Dolar leci to i tv powinny być tansze,chyba że Cebulandi inaczej będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to prawdopodobnie błąd ustawień sklepu MediaMarkt związany z ich nowa promocją "telewizory lubia towarzystwo".

https://mediamarkt.pl/gazetkowe-akcje-specjalne?clickId=23238

Dodając jakikolwiek produkt audio (słuchawki za np 12zl) mozna obniżyc ceny telewizorów i to dość sporo.

W przypadku gdy szukamy TV Panasonic tx-50ex700e z cena 3499zl w MM, dodając słuchawki za 12zl, cena końcowa telewizora zostaje obniżona o 250zl do 3249zl (plus oczywiscie 12zl za słuchawki :))
Widac to na poniższym zrzucie ekranu.

screenshot-mediamarkt.pl-2017-07-19-21-26-02.thumb.jpg.1ab8e7ca30a6f25be9790ae18714abe6.jpg

Lista telewizorów biorących udział w promocji:
https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizory


edit: coś mi sie forum rozjeżdża nie widać dodanego screena, tutaj link do imgur:
http://imgur.com/a/Srd4w

Edytowane przez Adam_Wlak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy korzystając z tej promocji lepiej jest wziąć OLED 65C7V czy 65E6V? nie bardzo podoba mi się ten wbudowany soundbar - pytanie czy lepiej wybrać model 2016 czy 2017? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawa promocja, o której pisze kolega Adam_Wlak.
Tak przy okazji, to jest jakaś możliwość sprawdzenia w MM, czy telewizor pochodzi ze zwrotów?
Można taki telewizor rozpakować i sprawdzić na miejscu, czy w przypadku Panasonica nie warto,
bo i tak w warunkach sklepowo/magazynowych wiele nie uda się skontrolować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, arzak napisał:


Tak przy okazji, to jest jakaś możliwość sprawdzenia w MM, czy telewizor pochodzi ze zwrotów?
Można taki telewizor rozpakować i sprawdzić na miejscu, czy w przypadku Panasonica nie warto,
 

A co Panasonic to jakaś "święta krowa",  że nikt jej nie zróci? Sprawdzić zawsze warto czy nie ma plam na matrycy, paluchów, czy folie są na ramce, czy pilot fabrycznie zapakowany, itp itd.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego pytam, czy jest możliwość przy odbiorze w MediaMarkt podłączenia i sprawdzenia np w menu czasu pracy.

A pisząc "w przypadku Panasonica" miałem na myśli jakość wykonania, żeby zaoszczędzić sobie wożenia go do domu i z powrotem gdyby  były jakieś usterki widoczne na pierwszy rzut oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkcja tv to masówka, więc wiesz jak to jest. Z tego co pamiętam tv można sprawdzić, co więcej w niektórych sklepach podejście jest naprawdę na poziomie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie miejsce na sprzedaż! Jest od tego dedykowany dział na forum.

Edytowane przez Gmeru
Zły dział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem (Panasonic TX50EX700E), ale...

Promocja w MM obowiązuje na innych zasadach przy zakupie w sklepie, mianowicie do tv za 3500 można dobrać sprzęt audio z rabatem do 250zł.
Sprzedawcy nie orientują się do końca w warunkach promocji. W piątek, kiedy powiedziałem, że skorzystam z promocji kupując przez internet tv + sprzęt audio, pan ze stoiska z przekonaniem stwierdził, że na tych samych zasadach mogę to zrobić w sklepie od ręki.
Wczoraj się okazało, że warunki są jak pisałem wyżej (sprzedawca najpierw dłuższy czas studiował warunki promocji).
Trzeba więc było w sklepie wystukać w telefonie zamówienie (ciężka robota, wyszukiwarka nie potrafiła znaleźć słuchawek),
po czym informacja, że sprzęt do odbioru za 2 dni.
Po telefonie do telefonicznej obsługi zamówień internetowych i poinformowaniu, że słuchawki i pudełko z tv mam już na wózku, pani skierowała mnie do punktu obsługi zamówień w sklepie. Tam znowu kilkanaście minut czekania, bo zamówienie do nich nie dotarło. Kiedy zamówienie dotarło, pani ustalała, czy mają w sklepie ten telewizor (pomimo zapewnień, że na górze stoi w moim wózku), po czym skierowała mnie po odbiór ... do magazynu.
Magazynier wziął kwit i zniknął, i tu najlepsze, po 20 min sterczenia pod drzwiami magazynu, jakiś pracownik, nie z magazynu, tylko ze sklepu wlecze po podłodze (nie na wózku) telewizor, który zostawiłem na piętrze.
Po tym wszystkim już tylko 5 min przy kasie i mam nowy TV (po dwóch godzinach spędzonych w sklepie nawet nie miałem chęci zaglądać do pudełka, tym bardziej, że już zamykali).

Przepraszam, się rozpisałem, ale może się przyda ku przestrodze.

Odnośnie telewizora napiszę więcej w innym temacie kiedy się z nim oswoję. Teraz mogę stwierdzić, że wbrew powszechnej na tym forum opinii, żeby brać większy niż się planuje, w moim przypadku 50" to nawet nieco za dużo do pokoju 4,8 x 4 m. Całe szczęście, że nie wziąłem 58", a już byłem bliski, bo w sklepie robił większe wrażenie, na szczęście wąż w kieszeni (+1500zł) uratował sytuację.

Przy okazji, dziękuję za wpisy kolegów w tym temacie i innych wątkach z wyborem TV.

Edytowane przez arzak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, arzak napisał:

(...) wbrew powszechnej na tym forum opinii, żeby brać większy niż się planuje, w moim przypadku 50" to nawet nieco za dużo do pokoju 4,8 x 4 m. Całe szczęście, że nie wziąłem 58", a już byłem bliski, bo w sklepie robił większe wrażenie, na szczęście wąż w kieszeni (+1500zł) uratował sytuację.

:) To kwestia indywidualna - jedni w salonie 40m² mają 32 cale, a jeszcze inni do niedużej sypialni chcą pakować 65cali. Grunt, że rozmiarem trafiłeś w swoje preferencje i jesteś zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety promocja na TV + sprzęt audio w MM zakończyła się.

Na dodatek podnieśli ceny, przykładowo TX50EX700E z 3499 na 3598, i to we wszystkich sklepach, co to ma być, kartel jakiś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak płatnosci za odbiorem,zero komentarzy,ceny z kosmosu,usunięta :) nie ma prawa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według displayspecifications ten LG ma RGBW czyli nie pełne 4k,czy coś sknocone w specyfikacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Donio napisał:

Według displayspecifications ten LG ma RGBW czyli nie pełne 4k,czy coś sknocone w specyfikacji ?

Na tej stronie, którą podałeś jest normalnie 4K 120Hz:
http://www.displayspecifications.com/en/model/bf2dae2

Edit: Aha, na dole faktycznie jest wpisane RGBW mimo rozdziałki 3840x2160 w specyfikacji.

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten model i w zakladce display masz jak byk structure rgbw 2880 (rgb)+960 (W) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Donio napisał:

ten model i w zakladce display masz jak byk structure rgbw 2880 (rgb)+960 (W) ;)

Tak, poprawiłem chwilę później. I chyba faktycznie tak jest, na węgierskim forum ktoś zapytał i dostał odpowiedź, że RGBW, a na drugim HDTV też się ten temat przewijał i informacja:
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/132469-mamy-juz-nowe-ceny-detaliczne-telewizorow-lcd-lg-na-2017-a-2.html

"Od modelu SJ85 matryce RGB, poniżej RGBW. Masakra jakaś w tym roku z LG."

Nie spodziewałbym się matrycy RGBW w tak wysokiej cenie. Może dlatego podświadomie założyłem, że to niemożliwe.

Widać LG lubi 'zaskakiwać'.

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...