Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Gmeru napisał:

Nikt Ci tego nie powie wprost bo trzeba pokorzystać. Android jak android. Trochę jak w telefonie. Ogromne możliwości, czasem coś przymuli. Standard.

Dlatego lepiej zakupić TV bez wbudowanego Androida, a pudełko z Androidem 6.0 na SoC Amlogic S905X za 150 zł zakupic oddzielnie. I ten Android obsługują dodatkowe procki, czterordzeniowy główny plus dodatkowy dedykowany graficzny. Pisałem o tym kilka razy.

Mam w domu dwa takie boxy.

 

Pozdro

Edytowane przez pmcomp
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to dodatkowe pudelko, pilot. :)
Nie ma problemow z wieszaniem sie, funkcjonowaniem KODI itd?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Sony 65XD93 zdecydowalem się między innymi z powodu "wbudowanego" Androida. KODI (z którego ja korzystam) i youtube (korzystają dzieciaki, pilot z mikrofonem) działają bez zarzutu. Nie wiem jak to wygląda w Philipsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o philipsach jest sporo negatywnych opinii ale nie wiem na ile wynikaja z problemow z powodu braku aktualizacji ?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wychodzi na tą chwilę najkorzystniej zakup  Sony KD-55XD8505 i PS4 pro ??

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic 65dx750 jest dziś w MM i Saturnie za 7990, cena spadła chyba o 1000 zł od wczoraj.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji nocnej promocji (tylko do godziny 09:00) na euro.com.pl Panasonic TX-58DX780E w bardzo dobrej cenie 5 999 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon zrobil promo na primevideo.
https://www.primevideo.com/

Pierwsze 6 m-cy, za 2.99Ł zamiast 5.99. W tym  7-dniowy free trial  
Oczywiscie mozna wypisac sie w kazdej chwili. Wprawdzie sa restrykcje i geoblocking uniemozliwi ogladanie wiekszosci materialow, ale seriale oraz filmy produkcji Amazonu moga, byc arakcyjne i warte 3Ł, zwlaszcza ze jest troche pozycji w HDR. Najwazniejsze, ze jest Grand Tour w UHD. Darmowy, 7-dniowy trial powinen wystarczyc zeby go obejrzec i zorientowac sie przy okazji, czy cos jeszcze z oferty Amazonu, moze nam pasowac.
20161215_044327_zpsuba8vr2t.jpg 

Sorry za dziadowskie, nocne  foty komorka

Amazon Hdr Slideshow by cyklo100 | Photobucket

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na saturn.pl telewizory mają po kilkaset zł zniżki - 65DX750E jest za 7400 a 58DX750E 'z wystawy' za 4850.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem "świeżak" na forum, ale proszę o poradę. Ze względu na wielkość pokoju interesują mnie 2 modele TV. Proszę o radę który wybrać. Dodatkowo interesuje mnie info odnośnie matrycy - czy wyświetlanie RGB czy RGBW ?:

1. LG LED 43UH6507

2. Samsung SUHD UE43KS7500S Curved

 

Dziękuję za rzetelne odpowiedzi

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W Saturnie są chyba dobre ceny aktualnie

kupiłem  43PUS6501 za 2287zł pod konsolę, PC i inne

Edytowane przez grazny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego rozmiaru są jeszcze dostępne Sony 4K 100HZ na matrycy VA, model z przed dwóch lat, odpowiedniki popularnych W7/W8 (ale bez hdr) :

http://www.ceneo.pl/38177851

 

 

 

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2016 o 15:03, mdmo napisał:

Witam

Jestem "świeżak" na forum, ale proszę o poradę. Ze względu na wielkość pokoju interesują mnie 2 modele TV. Proszę o radę który wybrać. Dodatkowo interesuje mnie info odnośnie matrycy - czy wyświetlanie RGB czy RGBW ?:

1. LG LED 43UH6507

2. Samsung SUHD UE43KS7500S Curved

 

Dziękuję za rzetelne odpowiedzi

 

 

Poczytaj o RGBW

Krótko mówiąc trafiłem gdzieś na opis że ludzie są wściekli na LG przez ten manewr... to nie są matryce 4k tylko niepełne 4k - mnie to przekonało i na LG nie patrzyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym LG w 99% to kiepskie matryce IPS - czarnego tam nie uświadczysz wieczorową porą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mmpeg-4 napisał:

Z tego rozmiaru są jeszcze dostępne Sony 4K 100HZ na matrycy VA, model z przed dwóch lat, odpowiedniki popularnych W7/W8 (ale bez hdr) :

http://www.ceneo.pl/38177851

 

Jednak jest HDR i szersze pokrycie palety barw niż w Philipsie PUS 6501 :

 

http://www.audiostereo.pl/telewizory-typy-i-antytypy_114616.html/page__st__180#entry4004368

 

 

Ponoć sklepy mają bardzo duże ilości tych sztuk fabrycznie zapakowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Jednak model 43'' X83 jest na IPS, X85 był zdaje się na VA, to wszystko przez to że kiedyś w sklepie ktoś mi powiedział że jest na va.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2016 o 09:57, grazny napisał:

Witam

W Saturnie są chyba dobre ceny aktualnie

kupiłem  43PUS6501 za 2287zł pod konsolę, PC i inne

Chciałbym się kolegi zapytać jak wrażenia po zakupie w/w TV.  Mocno się zastanawiam nad jego kupnem ale trochę zniechęcają mnie posty osób, które piszą jakie mają z nim problemy- nieoczekiwane restarty, zawieszanie się - gdzie pomaga wyłączenie z prądu. Z drugiej strony nie jest to oszukane 4K

Będę wdzięczny za odpowiedź i sugestywną opinię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od dzisiaj w mediamarkt jest promocja 5%,10% na telewizory. Zamówiłem 55KU6450 za 3597,00 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, w MM promo od 5% do 15% do 11 stycznia. Patrząc na ceneo wybrany model plasuje się w MM po środku ale już po uwzględnieniu 10% zdecydowanie się opłaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon.fr wyprzedaje DVD i BD za pol ceny. Sporo boxsetow, wlacznie z 14-packiem Hichcocka za 44e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...