Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 1,5 roku temu kupiłem amplituner w sieci na "S". Bez vat i na raty 0%. Cena była taka jak najniższa w sklepach internetowych i zapłaciłem rzeczywiście cenę z półki podzieloną na 10 równych rat. Nie dopłaciłem ani 1 grosza .... Jeżeli teraz jest tak jak opisujecie to dużo się zmieniło :/

To jest tylko wyjątek potwierdzający regułę :)

Może akurat ten amplituner był tańszy, może zalegał w sklepie i chcieli go "wypchnąć" bez zysku, może akurat zrobili promocję na ten produkt, może końcówka serii,

może, może, może ... tysiące może.

Jednak na pewno gdyby wziąć pod uwagę cały asortyment sklepu to ceny pozostałych produktów miały doliczone te "raty 0%".

Przykład który podał mobor ładnie to pokazuje. Nikt nie daje za darmo. Bank musi zarobić ... choćby to było "tylko" 8% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sony Centre mają promocję na 40EX720 za 3000 zł + wifi + 5 lat gwarancji.

Ja akurat pytałem telefonicznie o 37EX720 ale on jest droższy...3400 zł hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam co koledzy napisali powyżej, raty 0% w media expercie to tak naprawdę 100% ale ściemy :) miała być plazma na święta i nie będzie, poszedłem do media experta,zdecydowałem się na LG 50pt353,za 2200 ;) ceny i tak sobie podnieśli bo jeszcze dwa tygodnie temu był 200zł tańszy,ale nic to..nie celowałem w największą ilość rat,wręcz przeciwnie, w połowę czyli 20, raty na osobę która od 15lat pracuje w tym samym zakładzie pracy,a zarobki nie są najniższe ;) przedstawiony dowód,3 ostatnie odcinki wypłaty itd i co?i jajco,bank nie przyznał kredytu :) to już nie chodzi nawet o dopłatę,bo logiczne że banki też chcą zarabiać, ale o robienie ludzi w jajco,ja się w każdym razie zrobić nie dam i kupię gdzie indziej :) aha, drugi media expert który też ma raty 0% - propozycja była za tv który miał kosztować 2200 w ich ratach 0% wyszło 3k :)

aha,Media expert Wejherowo na ul.Obrońców Helu, w życiu nic tam więcej nie kupię,nienawidzę ściemniactwa i wam też radzę,omijajcie media experty z daleka,jak nie ściemnione raty 0% to zawyżona mocno i skreślona cena a obok normalna że niby promocja :)

właśnie wróciłem z media experta,kontrolnie lubię tam zajrzeć co się dzieje jak na hd maniaka przystało ;)

samsung ps51d450:

2 tygodnie przed świetami 2tyś zł

tydzień przed świętami 2200

dziś, 2700 skreślone na 2250,normalnie do tvnu to się nadaje :)

wesołych :)

Edytowane przez poncheck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o rodzaj sklepu, tak jest po prostu wszędzie, jeśli ktoś naprawdę myśli że jest np. 40x0 to taką bajeczkę może położyć między książkami na półce.

Miesiąc temu szwagrowi popsuł się telewizor więc z racji tego rozglądaliśmy się za nowym, wszędzie promocje, wszędzie raty 0% wszędzie achy ochy i td. :)

Zainteresował nas samsung z serii D8000 i raty 40x0. Podchodzimy do kasy i okazuje się że rata MUSI być ubezpieczona (bo to drogi telewizor, bo to dużo rat... i td.) ale pytamy się dlaczego pisze 40x0? Oni tłumaczyli się tym że bank te ubezpieczenie wymusza że sklep bierze tyle ile towar kosztuje , resztę inkasuje bank (ubezpieczenie).

Po 2 dniach przyszła od banku zgoda że zgadzają się ale na 30x0%, więc szwagier również się zgodził ,rata zamiast 147 zł będzie wynosiła 200 zł.

W sumie można mieć 0% ale trzeba się uzbroić w cierpliwość w między czasie trzeba było dowozić dokumenty o zarobkach, świadczenia i td. Tak jak pisze Fantom są to brudne i brzydkie zagrywki tak by tylko zniechęcić do kupna , ale byliśmy uparci :) i się opłaciło. Telewizor już jest w salonie i będzie kosztował tyle ile wynosi cena na półce sklepowej.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tak jak pisze Fantom są to brudne i brzydkie zagrywki"...i właśnie o to cały czas chodzi w tej dyskusji.Choć to zbyt delikatnie nazwane.

Swoją drogą to ta analiza banku to dobra sprawa,warto przeczekac 2 dni i jednak nie dopłacac. Oczywiście to dla osób,które mają dobre pokrycie w zarobkach.

Edytowane przez pawel973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wciąż twierdzę, że nawet gdy ominiemy nieszczęsne ubezpieczenie to dalej płacimy raty ... tyle że ukryte w cenie.

Rozumiem chęć posiadania super telewizora ale jestem przeciwnikiem rat na taki właśnie cel.

Kredyt na dom czy mieszkanie ma sens. Na telewizor lub wakacje już nie. Jeśli już ktoś chce to wystarczy poodkładać przez rok i kupić sobie za gotówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie jestem zwolennikiem rat, nigdy nie kupiłem rzeczy na raty, ale sporo osób nie ma za bardzo wyjścia i bierze na raty. Tylko w tych ulotkach , choćby małym drukiem powinno być napisane + ewentualne ubezpieczenie, bo nie każdy ma tak jak np. szwagier umowa na stałe i 15 lat Górnictwa. Bez problemu można mieć 10x0% ale przy drogim sprzęcie nie za bardzo się to kalkuluje. Oczywiście w sklepach również polecają-zalecają by np. tak drogi sprzęt wykupić się dodatkowo 5 lat gwarancji :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

ogólnie stać mnie na zakup sprzętu za gotówkę, ale jeśli widzę na półce urządzenie (które zamierzam nabyć) w cenie

"internetowej" na raty 0% (a takie się zdarzają) to czemu mam wydać gotówkę, jeśli mogę ją

,bez dodatkowych opłat wydawać np. w 10 równych ratach. Kilka rzeczy tak kupiłem.

Moim zdaniem ZAWSZE warto spróbować, oczywiście po głębszej analizie.

Wesołych Świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie robię z dwóch powodów:

1) nie lubię mieć długów a za takie uznaję kredyty

2) co jeśli przydarzy mi się naprawdę potrzeba wzięcia potrzebnego kredytu (planuję zakup działki bud.). Ten poprzedni może zmniejszyć moją zdolność kredytową i będę miał problem.

Sytuacja gdy sprzęt jest naprawdę w cenie "internetowej" jest bardzo rzadka.

Ostatnio wręcz przerzuciłem się na kupowanie na amerykańskim ebay'u bo tam jest często dużo taniej niż u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantom ale takich ludzi jak Ty co kupują dzialkę i dom jest niewiele. Większośc bierze jakąś tam wypłatę co miesiac i jesli jest możliwość splaty na raty bez % to korzysta zamiast wydać gotowkę jednorazowo.

A ci co mają kasę i możliwości to pewnie,że się nie bawią tylko biorą gotówke i jadą po sprzęt.

A przy okazji w RTV EURO AGD jest promocja na telewizory. Akurat mnie interesuje Sony i np 40EX720 przed świętami był za 2990zl a teraz 2750zł. Do tego wifi w prezencie.

Edytowane przez pawel973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzęt nie jest o te 10% droższy niż w internecie to kredyt 0% to tak naprawdę pieniądze za darmo - wartość pieniędzy maleje z czasem (inflacja), a rata kredytu nie rośnie, więc de facto kupujemy za pieniądze o mniejszej wartości. Z drugiej strony kredyty typu 666 rat to już upierdliwość, 6-10 rat spokojnie wystarczy żeby trochę zyskać.

Drugą sprawą jest realizacja niezgodności towaru z umową (w przypadku naprawdę wadliwych sprzętów dużo lepsza niż gwarancja bo można domagać się zwrotu pieniędzy) - mały sklep internetowy może paść, duży tradycyjny raczej nie.

No ale jeśli różnica jest rzędu 15-20% to nawet nie ma co dyskutować o ratach czy realizacji niezgodności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie robię z dwóch powodów:

1) nie lubię mieć długów a za takie uznaję kredyty

2) co jeśli przydarzy mi się naprawdę potrzeba wzięcia potrzebnego kredytu (planuję zakup działki bud.). Ten poprzedni może zmniejszyć moją zdolność kredytową i będę miał problem.

Sytuacja gdy sprzęt jest naprawdę w cenie "internetowej" jest bardzo rzadka.

Ostatnio wręcz przerzuciłem się na kupowanie na amerykańskim ebay'u bo tam jest często dużo taniej niż u nas.

zawszy było, ale problem to dostarczenie do nas, bo to już nie jest różowe, albo masz kogoś, albo coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była przez chwile promocja ale się zmyła...

W sklepie internetowym EuroRtvAgd od północy była/jest promocja. Na samym początku mieli chyba lekki bajzel: była cena przekreślona i podana taka sama, rabat naliczany w koszyku przy podaniu kodu rabatowego.

Z ciekawości dodałem do koszyka Samsung Galaxy Tab 10,1 GT-P7510 -cena na stronie (i przekreślona i promocyjna) 1749zł, po wpisaniu kody naliczyło rabat 250zł.. kilka innych produktów naliczało podobnie. Po kilku minutach sytuacja się "unormowała" i cena wyjściowa wskoczyła na 1999zł -250 rabatu. Pewnie parę osób kupiło za te 1500zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piraci z Karaibów kompletna kolekcja w stereo.pl za 199,65 zł EDIT: Nieaktualne, podnieśli cenę na 251,20 zł <_<

Kolekcja zawiera tytuły:

- Klątwa Czarnej Perły

- Skrzynia Umarlaka

- Na krańcu świata

- Na nieznanych wodach

Niby żadna rewelacja, ale...

Na groupon.pl za 19 zł jest groupon do stereo.pl o wartości 50 zł, czyli mamy 31 zł zniżki. Groupon jest ważny jeszcze jakieś 15 godzin. EDIT: Trzeba sprawdzać, bo przedłużają.

Tym sposobem całość piratów można mieć za 168,65 zł.

Edytowane przez Samek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma wiedzę ile trzeba czekać na maila od Grupponu od chwili zakupu?

kupon dostałem, sprawdziłem cenę kilka dni później Piraci po 250 zł :( net huczy od informacji jak Stereo.pl zrobiło ludzi w jajo

Edytowane przez besson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma wiedzę ile trzeba czekać na maila od Grupponu od chwili zakupu?

Zakupiłem wczoraj wieczorem, płatność przeszła, ale maila jeszcze nie dostałem.

Groupon jest ważny od 2012-01-17 do 2012-02-17, więc mają jeszcze czas na wysłanie.

EDIT:

Dostałem już kupon.

Edytowane przez Samek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie w Zlotych Tarasach w Wawie jest Philips 40PFL9705 za 2950zl. Model wystawowy (stoi okolo pol roku w sklepie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne kanty w Media Expert..Sony 40EX520 w sklepie kosztował cos koło 2400zł Teraz w gazetce promocyjnej przekreślili sobie cenę 2999 ! na 2149 i udają przecenę 850 zł,ha ha

Jedynie to 2149zł jest w miare dobre w tym wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszow - media expert - plazma Samsung PS-51D530 - 2189,00zł - ostatnie 2 sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...