Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

te bajki to od prawie roku są takie tanie, chyba już nawet było o tym.

Tylko, że w sklepach internetowych ceny zaczynają się od 59 zł -> http://www.ceneo.pl/4135078 . Na Allegro, na innych aukcjach jest podobnie.

Edytowane przez marcinekkg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie w Arkadii ,widziałem dysk zewnętrzny Samsunga Story Station 1,5 TB za 349 zł.

Cena dosyć dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

dzisiaj na [wymoderowano] znowu odtwarzacz multimedialny: [wymoderowano]

Sieciowy odtwarzacz multimedialny Eminent hdMEDIA STREAM Full HD

O kurcze a z ciekawości co jest nie tak z tym sklepem internetowym, że nie można linkować ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O kurcze a z ciekawości co jest nie tak z tym sklepem internetowym, że nie można linkować ??

Odpowiadam na ten post, ponieważ temat tego "sklepu" wraca jak bumerang. Dziś już 2 razy. Dlaczego użyłem cudzysłowu? Już wyjaśniam....

Ano właśnie, trudno mówić o sklepie, który ma tylko jeden towar w ofercie i tylko jednego dnia. To jest specyficzny serwis internetowy, prowadzący określoną działalność i to opierającą się wyłącznie na mocno ograniczonej sprzedaży w necie.

Wątek powyższy był stworzony z myślą o ofertach o charakterze powszechnym, sklepów o realnym i określonym asortymencie. Dlatego też również nie linkujemy w tym wątku aukcji internetowych, gdyż one również mają charakter mocno ograniczony, zarówno asortymentowo jak i czasowo. Serwis o którym tu mowa, ma jeszcze bardziej ograniczony asortyment, zarówno ilościowo jak i czasowo, nawet w porównaniu z aukcjami. Więc nie ma powodu aby traktować go inaczej jak oferty z aukcji.

Mało tego, ma on często w sprzedaży produkty, które z definicji nie są przeznaczone na nasz rynek, choćby dzisiejsza oferta na telewizor Samunga.

Dlatego też prosimy o uszanowanie decyzji o nie zamieszczaniu ofert tego serwisu. Celowo nie podaję jego nazwy, by nie robić mu reklamy, ale zainteresowani wiedzą o jaki serwis chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 27.08.10 Media Markt ( Głogów ) nie wiem jak inne , - WSZYSTKIE CD ,DVD, BLU-RAY, I GRY TANIEJ 20 % !

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeszow - od jutra w w "sklepie dla idiotow" Philips BDP 3000/12 za 199zł

i filmy BD po 29,90zł - Hero, nigdy nie bede twoja, efekt motyla 3, resident evil, wehille, wszyscy jestesmy chrystusami

btw, czy ten Blu-ray Philipsa jest wart uwagi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idac sladem mulec-a pozwolilem sobie zobaczyc oferty MM z innych miast

Chorzów, ul. Katowicka 160

Pachnidło 29.99

Od zmierzchu do świtu 29.99

Częstochowa, ul. Kisielewskiego 8/16 (nie najtansze ale taniej niz allegro)

Harry Potter i książę półkrwi 79.99

Gladiator 79.99

Gdańsk, ul. Grunwaldzka 270

30zl:

Hero, efekt motyla 3, resident evil 2, wszyscy jestesmy chrystusami, dom latajacych sztyletow, nocny pociag z miesem, klatwa 3, Trafic

33zl:

chicago, amitivil, hanibal, jackie brown, pozlancy

Gorzów Wielkopolski, ul. Myśliborska 48A

Wrogowie publiczni 59.99

Gladiator 79.99

Katowice, ul. Alpejska 6

19zl

dom latajacych sztyletow, resident evil, klatwa 3

49zl

u2 koncert, 2012

Łodź, ul. Brzezińska 27/29

Łodź, Al. Piłsudskiego 15

19zl

Hero, efekt motyla 3, resident evil, zostanmy przyjaciolmi, poslancy, amitivile

Wiecie co puzno jest i nie za bardoz mam ochote pisac ale podsylam link - mozna latwo sprawdzic czy w waszym miesice sa promocje :)

pozdrawiam i milych zakupow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzeszow - od jutra w w "sklepie dla idiotow" Philips BDP 3000/12 za 199zł

i filmy BD po 29,90zł - Hero, nigdy nie bede twoja, efekt motyla 3, resident evil, wehille, wszyscy jestesmy chrystusami

btw, czy ten Blu-ray Philipsa jest wart uwagi ?

Jest to podstawowy model Philipsa ale za 199 zł. na pewno warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturn dysk twardy zewnętrzny 2,5' SAMSUNG HXMU050DA/G22 Czarny 500GB za 199 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Saturn dysk twardy zewnętrzny 2,5' SAMSUNG HXMU050DA/G22 Czarny 500GB za 199 zł.

podobnie jeśli kto woli to jest tez LG taka sama pojemność i rozmiar i cena :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TV SONY 40' KDL-40Z5500 w MediaExpert za 2999PLN, bądź 30x99,96PLN. A to aż 1034PLN taniej niż na skąpcu/ceneo. Od jutra do 7ego września.

Gazetka i promocja znaleziona tu: wykopcene.pl - Promocja i gazetka w MediaExpert

Przejrzałem gazetki w miejscowościach i nie ma tam wzmianki o takim tv. A teraz szybkie pytanie (pewnie będzie strzał :) ) jak się ma teraz ten Z5500 do ex500?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z5500 to chyba najlepszy TV zeszłego roku, który spokojnie może konkurować z modelami tegorocznymi ( a nawet je przewyższa ). Wole mieć Z-kę niz jakiegoś LED-a czy LCD z aktualnej ofert wszystkich producentów.

Świetny design, dobra matryca i elektronika. Wg mnie najlepszy TV na 2009/2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałem gazetki w miejscowościach i nie ma tam wzmianki o takim tv. A teraz szybkie pytanie (pewnie będzie strzał :P ) jak się ma teraz ten Z5500 do ex500?.

Jak Mercedes do Fiata. Przynajmniej patrząc po pozycjonowaniu modeli firmy Sony na rynku :).

Ale jakoś mi się nie chce wierzyć w taką cenę za Zetkę. Do Mikołaja i prezentów jeszcze sporo czasu, a to jest kwota poniżej obecnej ceny starszego Z4500. Oj nie widzi mi się to, czuję "zawrotną" ilość dwóch promocyjnych sztuk, w sam raz dla kierownika sklepu i kogoś z jego rodziny :). Albo opcji "no właśnie się skończyły, ale mamy za to do zaoferowania sporo innych telewizorów w rewelacyjnych cenach".

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Na pewnym forum zjechano mnie, że podaje takie bzdury bo Z to staroć który ni jak ma się do super wersji EX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z5500 to zeszłoroczny model i już nieprodukowany, ale określenie "staroć" to bardzo mocne przegięcie, bo pod względem obrazu spokojnie może konkurować z nowymi odbiornikami i na dobrą sprawę płaszczyzną na której okazuje się słabszy to multimedialność, ale kupując praktycznie dowlony odtwarzacz blu ray ten aspekt schodzi na dalszy plan. Co do ceny to obawiam się, że jest tak jak napisał SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra tj. 9.9.2010 obowiązuje nowa gazetka urodzinowa Mediaexpert. Niektóre promocje

powalają, raty 30x0% wciąż obowiązują, ponadto:

25% rabatu na drugi produkt RTV/AGD/IT/FOTO/GSM marki LG

25% rabatu na drugi produkt RTV/AGD marki SHARP

25% rabatu na drugi produkt RTV/AGD/IT/FOTO/GSM marki SAMSUNG

a to oznacza że najlepszy (chyba najdroższy) wg mnie zestaw czyli:

SAMSUNG 3D LED TV UE40C7000 (5099pln wg skapiec.pl) + TELEWIZOR LCD LE-22C450(1043pln wg skapiec.pl) + AKTYWNE OKULARY 3D (ok 300pln) + drugi raz ten sam zestaw - 25% (np. dla kumpla z wykopcene.pl lub forum, ewentualnie sprzedaż) =

4349,25+5799=10148,25 PLN

za 4 telewizory w tym 2 3D i 2 pary okularów (nie jestem pewien czy można na to wziąć raty

30x0% ale jeśli tak to będzie 338,275PLN miesięcznie).

Promocja i gazetka znaleziona tutaj - wykopcene.pl

ps. gazetka na Wrocław Młyn (prawdopodobnie cały Wrocław i Poznań)

Edytowane przez rejer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczy promocja w MediaMarkt na filmy:

Matrix Trylogia 150zl (49,99zl za sztuke)

Władca pierścieni Trylogia 150zl (49,99zl za sztuke)

Piraci z Karaibow Trylogia 180zl (59,99zl za sztuke)

Apocalipto i Zapowiedz po 29,99zl

W Poznaniu i paru innych MM promocja na wybrane tytuly 3xBR za 200zl (ale to nic nadzwyczajnego

P.s. Mieszkaniec Bydgoszczy poszukiwany - prosze o pomoc w zdobyciu trylogi Matrixa a tej cenie :)

Edytowane przez tymoteusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że tylko Bydgoszcz...

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...