Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Disney+: ile profili można utworzyć na jednym koncie? Ile osób może oglądać jednocześnie?

Po wielu miesiącach oczekiwania, Disney+ wreszcie wystartowało w Polsce! Debiut amerykańskiego serwisu VoD niemal zbiegł się w czasie z długim weekendem, co kreuje fantastyczną okazję do obejrzenia jednego z niedostępnych wcześniej w naszym kraju tytułów. Ile profili można założyć w obrębie jednego konta? Ile osób może oglądać jednocześnie? Odpowiadamy!

 

Przeczytaj całość

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem na LG OLED B9. Do tego utworzyłem trzy profile. Wszystko ładnie działa. Na TV lepiej niż HBO Max. Jakościowo jest OK. Wstępnie sprawdziłem, jest Dolby Vision, HDR, Atmos. Oczywiście nie na wszystkich pozycjach. Po pracy dokładniej popatrzę.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieni się język aplikacji np. na angielski, to trochę więcej jest treści w 4K z dolby vision i atmos. Sprawdzałem na przykładzie Star Wars.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kmicic13 napisał:

Jak zmieni się język aplikacji np. na angielski, to trochę więcej jest treści w 4K z dolby vision i atmos. Sprawdzałem na przykładzie Star Wars.

Też właśnie sprawdziłem i w przypadku Gwiezdnych Wojen są nawet ciekawsze kwiatki, od razu napiszę nie że sprawdziłem wszystkich częsci ale w przypadku tych co sprawdziłem sprawa wygląda tak:
Gdy mamy polski język aplikacji to:
1. Mroczne Widmo - film w wersji HD z dźwiękiem DOlby Dygital i napisy początkowe są po polsku
2. Atak klonów - film w wersji UHD z Dolby Vision i Atmos, napisy początkowe po angielsku i brak tłumaczenia
3. Nowa Nadzieja - film w wersji UHD z Dolby Vision i Atmos, napisy początkowe po angielsku z polskim tłumaczeniem

Gdy język aplikacji zmienimy na angielski to mamy:
1. Mroczne Widmo - film w wersji UHD z Dolby Vision i Atmos,  napisy początkowe są po angielsku i brak tłumaczenia
2. Atak klonów - film w wersji UHD z Dolby Vision i Atmos, napisy początkowe po angielsku i brak tłumaczenia
3. Nowa Nadzieja - film w wersji UHD z Dolby Vision i Atmos, napisy początkowe po angielsku z polskim tłumaczeniem

Pozostałych części już mi się sprawdzać nie chciało bo późno, ale widać że Disney wrzucił to jak popadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby doprecyzować: po zmianie języka aplikacji na angielski wszystkie części Gwiezdnych Wojen są w 4K z dolby vision i atmos z dostępnymi polskimi napisami.

Lektora czy tam dubbingu nie sprawdzałem, bo to nie na moje uszy, ale pewnie nie ma.

Poza tym pewnie jest tak samo jak w przypadku Netflixa czy filmów na BR - w polskiej wersji nie ma dźwięku przestrzennego.

Edytowane przez Kmicic13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kmicic13 napisał:

Lektora czy tam dubbingu nie sprawdzałem, bo to nie na moje uszy, ale pewnie nie ma.

Jest dubbing - sprawdzałem Łotr 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...