Skocz do zawartości
ketyso

Firmware LG OLED C11

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy firmware do C11 fw. 03.21.05 z dn. 22.12.2021 do pobrania nie strony LG

Gdyby kogoś interesowało 😀

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh - tą aktualizację (03.21.05)  mój LG OLED 65C11LB "zobaczył" już 22.12.2021 r. i wtedy go bez problemu zaktualizowałem :)

Tak, że aktualizacje powinny wchodzić bez problemu :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyskoczyło powiadomienie 27.12.21. Nie zauważyłem żadnych problemów. Nie zanotowałem też zwiększonej jasności maksymalnej, o której piszą. Za mało tez chyba korzystałem, żeby zauważyć poprawę działania webosa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2021 o 15:06, mati_luk napisał:

Mi wyskoczyło powiadomienie 27.12.21. Nie zauważyłem żadnych problemów. Nie zanotowałem też zwiększonej jasności maksymalnej, o której piszą. Za mało tez chyba korzystałem, żeby zauważyć poprawę działania webosa :)

Oglądałem dzisiaj Vincenta i mówił, że można z C1 zrobić G1 przez zmianę FW. Z kolei C2 ma się już oficjalnie nazywać EVO. Czy to o czym pisałeś ma z tym związek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 9000 napisał:

Oglądałem dzisiaj Vincenta i mówił, że można z C1 zrobić G1 przez zmianę FW. Z kolei C2 ma się już oficjalnie nazywać EVO. Czy to o czym pisałeś ma z tym związek? 

Jaka jest główna przewaga G nad C?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główna przewaga G nad C, to różnica w jasności. Sporo modeli C1 ma panele EVO, ale nie są skonfigurowane programowo tak samo jak G1. Czytaj - nie świecą tak samo jasno jak G1. C2 ma się oficjalnie nazywać EVO, więc powinien świecić dokładnie tak samo jak zeszłoroczny G1 (pomijam resztę różnic wynikających z nowszego procesora i wszystkich nowych funkcji). A G2 otrzyma radiator, więc kolejny krok do przodu w kwestii maksymalnej jasności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mati_luk napisał:

Sporo modeli C1 ma panele EVO

Można to jakoś sprawdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, najpewniejszy sposób to wejście do menu serwisowego gdzie będzie oznaczenie panelu. Inny sposób, ale nie wiem czy daje na 100% rzetelny wynik, to sprawdzenie całego oznaczenia modelu z pudełka, albo z naklejki z tyłu tv. W drugiej części oznaczenia po kropce jest ciąg znaków. I tam czwarta litera mówi podobno jaki masz panel. U mnie np. jest Q czyli stary panel (OLED65C11LB.DEUQLJP), ale nie weryfikowałem tego w menu serwisowym.

P - LGD OLED OBM/WBE
Q - LGD OLED OBM/WBC
W - LGD OLED OCM/WBE
Y - LGD OLED OCM/WBC

Edytowane przez mati_luk
  • Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wejśc do menu serwisowego w LG C1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak " OLED65C11LB.DEUPLJP " to 4 litera po kropce to " P " to co to znaczy, że jaka to matryca może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, czp napisał:

U mnie jest tak " OLED65C11LB.DEUPLJP " to 4 litera po kropce to " P " to co to znaczy, że jaka to matryca może być ?

Panel WBE to EVO, więc prawdopodobnie taki masz.

W dniu 9.02.2022 o 11:19, pmcomp napisał:

A jak wejśc do menu serwisowego w LG C1?

Musisz mieć pilot serwisowy, albo uniwersalny, w którym możesz zmapować przycisk INSTART z pilota.

Klikasz przycisk INSTART i wpisujesz pin. Powinno zadziałać 0413

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli benefitem EVO jest tylko jasność, to czy naprawdę potrzebujecie jeszcze ją zwiększać w swoich "C"?

Dla komfortu antywypaleniowego, oczu i wierności obrazu raczej należy zmniejszać to, co daje fabryka.

  • Lubię 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam C1@77  zamówiony w marcu 2021, czyli jeden z pierwszych i mam W. Ponoć w każdym 77 jest panel EVO?

Pytanie: czym różni się WBE z literą P i W ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...