Skocz do zawartości
Pan Sloneczny

Na co zamienić TX-P50ST60 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Posiadam plazmę panasonica TX-P50ST60 i chciałbym kupić coś nowszego.

Do TV podłączony jest 4K ULTRABOX+ i marantz nr1200.

Nowy TV - wielkość 50-65 cali , najczęściej oglądanie meczów i filmów.

Szukać OLED-a czy coś innego ?

Budżet do 7000 zł.

Edytowane przez Pan Sloneczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Polecam OLED Panasonic HZ1000.Bardzo dobry telewizor .Zdecydowanie polecam.(Naprawiam telewizory)

Kliknij na linki nizej

https://www.tvtest.pl/panasonic-55hz1000-test/

https://www.avforums.com/reviews/panasonic-hz1000-tx-55hz1000-oled-tv-review.17917

Mam trzy telewizory plazmowe Panasonic  i OLED Panasonic TX55GZ950E.

https://hdtvpolska.com/forum/topic/53585-ustawienia-w-panasonic-oled-tx-55gz950gz960/

 

 

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zmieniłem 50st60 na 55HZ1000. Miałem podobne dylematy już od 2-3 lat. W końcu zapadła decyzja. Ja nie żałuję, obraz wymiata. Mam zwykłą kablówkę z Vectry, więc obraz z niej sumarycznie ( szczególnie te kanały z najgorszym obrazem ) wyglądały lepiej na plaźmie. Chociaż wszechobecny FC już mnie dobijał. Zmiana podyktowana chęcią przejścia poziom wyżej ( Netflix 4k DV, Prime video itd ). Oczywiście demówki na YT pokazują co to znaczy Obraz przez duże O.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, maderos napisał:

szczególnie te kanały z najgorszym obrazem ) wyglądały lepiej na plaźmie

Ale przeszedłeś na większy obraz więc to nie do końca tak wiesz możesz ocenić żeby być sprawiedliwym dla nowego tv :)

Już nie wspominając o możliwościach korekcji obrazu.

Edytowane przez prodarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to prawda. Te 5 cali robi jednak różnicę. Teraz, tak już po dłuższym obcowaniu z oledem, mogę spokojnie napisać, że zapomniałem już jak to było kiedyś na plaźmie :D. Póki co nie wiem, czy decydować się na kalibrację u Maćka, czy odpuścić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz uzyskac  jeszcze lepsze wrazenia wizualne  to oczywiscie mozesz   zdecydowac sie  na kalibracje ekranu.Panasonic  HZ 1000 ma bardzo dobra jakosc obrazu bez kalibracji, CYTAT...Okazało się, że żaden z rywali jakością odwzorowania barw w ustawieniach fabrycznych (tj. bez kalibracji) nie był w stanie dorównać  HZ1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...