Skocz do zawartości
dame$

77G1 - czy ktoś już ma? (prośba, a nawet dwie)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Przymierzam się do zakupu nowego OLEDa od LG. Z pewnych względów (nie będę zanudzał szczegółami) muszę zamontować go w bardzo precyzyjnie określonym miejscu na ścianie. Chciałbym wszystko sobie na spokojnie przygotować przed montażem, uniknąć robienia tego w obecności ekipy montażowej ze sklepu (zwłaszcza w obecnej sytuacji), stąd następujące pytanie:

Czy ktoś z Was ma lub będzie w nieodległym czasie miał już model 77G1 i byłby skłonny odstąpić/pożyczyć mi dołączony do TV arkusz wspomagający montaż? Chodzi mi to coś takiego (tyle, że na zdjęciu jest arkusz dla modelu GX):

gx_arkusz.thumb.png.a6b1a95b534bdbf789d7b48da3492762.png

 

Naturalnie sfinansuję i zamówię kuriera, mogę również po montażu arkusz odesłać, jeśli będzie taka potrzeba.

Druga kwestia - czy ktoś z Was dysponuje dokładnym rysunkiem technicznym (z wymiarami) dla modelu 77G1? Chodzi mi oczywiście głównie o tył telewizora.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dame$ napisał:

uniknąć robienia tego w obecności ekipy montażowej ze sklepu (zwłaszcza w obecnej sytuacji)

Taaa.Ale w biedronce czy innych niemieckich lub ''Żydowskich'' sklepach brak dystansu nikomu nie przeszkadza???

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy założyć maskę ffp2 za 15zł i problem z głowy. Może sobie wchodzić nawet ekipa z covidem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że reprezentacja nacjonalistów i "wirusologów" ma się na forum mocno. 🤦‍♂️

Gdyby ktoś miał jakiś bardziej merytoryczny wkład w dyskusję, będę zobowiązany.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.03.2021 o 19:45, gangi007 napisał:

Taaa.Ale w biedronce czy innych niemieckich lub ''Żydowskich'' sklepach brak dystansu nikomu nie przeszkadza???

tak jednym słowem skomentuje - p*j****o 

+ ***** ***

  • Plusik 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...