Jump to content

emer

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

About emer

 • Rank
  VHS
 1. napisałeś : Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej: Mieszane, najmniej obrazów stałych typu TVN24 etc. Więc dlateeego nie powinno , ale tego nikt jeszcze nie powie na 100%, bo ... nie ma tylu lat doświadczeń z OLED matrycami Poczytaj w necie, kiedy mogą pojawiać sie potencjalne "wypalenia" w OLEDach ... Zresztą miałeś plazmę, więc wiesz co o plazmach mówiło sie i o wypalaniu. Poza tym tylko OLED zapewni Ci łagodne przejście z plazmy na coś nowszego - kąty, czerń ...
 2. te Twoje wymagają oleda ... naciągnij budżet o około 5oopln, kup oleda - LG 55B8
 3. co do FW philipsów - jak widzę, nic nie zmienia się od wielu wieeeelu lat - wiem coś z autopsji w tym temacie ... minie pewnie rok upgrade-ów, kolejnym poprawek FW i mooooże w końcu w miaarę będzie działał i nie zawieszał się. A dla kupujących nowe TV Philips (tzn nowe w sensie nowe na dany rok) - zróbcie sobie na kablu zasilającym wyłącznik zał/wył, przyda się - oszczędzi gniazdo zasilające w TV, gdy będziecie odcinać zasilanie przy kolejnych zwiechach
 4. zdecydowane, tzn ograniczenie się do wyboru SonyXF9005 lub LG Oled 55B8 Czy dopłacenie około 800pln do tego oleda jest zasadne ? Pomieszczenie dość ciemne, nie będzie grane ... Tylko trochę obaw przed tym niby wypalaniem się Oleda ... A może w tej cenie jest jeszcze jakiś inny model, który wart wziąć pod uwagę ?
 5. kurcze ... chodzi o Sony kd-55xf9005
 6. myślę o: - Sony KD-55XE9305 - Samsung 55nu80xx - TCL 55X9002 XESS ostatni jednak chyba odpada mimo QLED, bo 60Hz ... Czy warto 1ooo pln dodawać do tego Sony względem Samsunga ?
 7. Generalnie najważniejszy obraz - jakość obrazu, obraz w ruchu , kontrast, ostrość ... Fajnie byłoby, gdyby audio nie było badziewne. Smart, android - trochę mniej ważne, ale ... Input lagi, gry - NIEWAŻNE, nie będzie grane. Generalnie około 90% oglądactwa to kanały HD z platform cyfrowych Polsat Cyfrowy i C+. Odległość patrzenia około 2-3m, kąty nie są zbyt ważne, ale jednak bez przesady aby lekko zboku i wyblakłe czy przekłamane. Cena do 35oo, ale jeżeli miałoby to sens (jakość obrazu), to podniesiemy cenę do około 45oo. Chciałoby się QLED czy OLED, ale cena chyba zaporowa ... Ale dobry HDR, matryca 120Kz - te sprawy bardzo priorytetowe.
×
×
 • Create New...