Skocz do zawartości
Gmeru

Konsola PS5 znów dostępna w Media Markt. Zestaw z dodatkowym padem i grami. Oczywiście trzeba się spieszyć!

Rekomendowane odpowiedzi

Konsola PS5 znów dostępna w Media Markt. Zestaw z dodatkowym padem i grami. Oczywiście trzeba się spieszyć!

W Media Markt znów pojawiła się konsola PS5. Ponownie jednak dostępna jest tylko w większy zestawie z dodatkowym padem oraz wybranymi grami.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera PS5 to wielkie 💩.Odsprzedaż konsol w większych ilościach w kosmicznych cenach na portalach aukcyjnych powinna być blokowana.Proszę JANUSZY nie pisać że mamy DEMOKRACJĘ i tak można 🤑

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, gangi007 napisał:

Premiera PS5 to wielkie 💩.Odsprzedaż konsol w większych ilościach w kosmicznych cenach na portalach aukcyjnych powinna być blokowana.Proszę JANUSZY nie pisać że mamy DEMOKRACJĘ i tak można 🤑

Kto zabroni??? Oczywiście, że można, ale to nie znaczy ze trzeba kupować od Januszy biznesu z portali aukcyjnych… ja kupiłem ostatecznie dwie PS5, normalnie ze sklepu, w normalnej cenie.

I nie kupiłem ich na sprzedaż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie problemem jest skupywanie przez Januszy konsol na odsprzedaż jeżeli nabyli ją metodą chybił trafił, lecz kupowanie tak jak wyżej Nygus na ilość sztuk. Uważam że dla jednego IP urządzenia winna być przypisana wyłącznie jedna konsola bez możliwości dodawania kolejnych do koszyka i tu elektromarkety nie zdały egzaminu, to wręcz skandaliczne że przyzwalają na tego typu proceder w przypadku kiedy mamy do czynienia z towarem deficytowym, tym bardziej że i tak na tym nic nie stracą bo każda sztuka rozejdzie się w 5 minut niczym świeża bułeczka. Dodajmy do tego cwaniactwo elektromarketów podbijające ceny konsol nawet o 1000 zł dodając do zestawu nic ni potrzebne kamerki, dodatkowe kontrolery, czy wadliwego Cyberpunka ale to temat na osobną historię.

I nie Janusze są tu większym problemem a dobrze wyspecjalizowane grupy kapitałowe używające do celów powyższych skonfigurowanych bootów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ciśnienie i koniecznie MUSI mieć natychmiast, już teraz i nie chce czekać to ma problem... wystarczy nie kupować od cwaniaków, kimkolwiek by nie byli i tyle. Ja mam to co chciałem i nie mam z tym problemu, a gdybym nie kupił w normalnej cenie w sklepie to na pewno nie kupiłbym od żadnych cwanych inaczej w zawyżonej cenie ;).

Jeśli ktoś ma taki pomysł na biznes to niech sobie działa, jak się skończy szał i nie sprzedadzą konsol to mogą mieć problem. To nie jest nic nowego, to jest problem jak z wszystkich, sprzedaż alkoholu, używek, prostytucja... jak ktoś koniecznie MUSI i chce jak dla mnie to jego sprawa, mnie to nie interesuje i to tyle... Uważam, że jak już, to problemem jest nakładanie sztucznych ograniczeń i zakazów.

Nakładanie ograniczeń jest patologią, która tworzy kolejne patologie.

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...