Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam EPSON TW9400W


Witam

Na sprzedaż posiadam projektor EPSON TW9400W (biały) kupiony 21.12.2020roku.EH-TW9400W - Epson

Mam na niego fakturę, 2 lata gwar, 3 lata na lampę.
Projektor miał zostać podwieszony do sufitu, ale ze względów estetyki (mojej małżonki) nie udało mi się jej nakłonić do tego pomysłu.......... (tutaj milion słów mojego nie istotnego rozżalenia).
Projektor nowy, włączony dosłownie raz. Czas pracy lampy - może 5 minut.
Cena sklepowa 11500pln brutto.
Sprzedam za 10500pln.
W razie czego link do aukcji: https://allegrolokalnie.pl/oferta/projektor-lcd-epson-eh-tw9400w-bialy-nowy-gwar-fv


  • Cena
    10 500,00 zł
  • Dodający
  • Wysłano
    06.01.2021
  • Kategoria
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kręci. W innych wątkach forum staraliśmy się mu pomóc rozwiązać pewne problemy budowlano-techniczne (ukrycie sprzętu w suficie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baby to mają problemy! Facet chce dobrze, a tu [beeep]ut... bo źle na suficie wygląda.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że takiego chrabąszcza, też bym nie chciał na głową w łóżku mieć

Jak spadnie, to śmierć na miejscu.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.01.2021 o 03:49, raf7705 napisał:

Powiem Ci że takiego chrabąszcza, też bym nie chciał na głową w łóżku mieć emoji3.png

Jak spadnie, to śmierć na miejscu.

Coś w tym jest.

W dniu 7.01.2021 o 00:17, MarcinC napisał:

To prezent czy żona? Bo coś Panie kręcisz. 

Nie bardzo chce pisać na aukcji, że żona się nie zgodziła, wiesz jak jest... https://allegro.pl/oferta/projektor-lcd-epson-eh-tw9400w-bialy-gwarancja-10095719296

W dniu 7.01.2021 o 21:13, burz napisał:

Baby to mają problemy! Facet chce dobrze, a tu [beeep]ut... bo źle na suficie wygląda.

Nic nie mów, nowy Bentley nie zmieniłby jej zdania no i w sumie... po długiej rozmowie też je podzielam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz, tak wygląda tv 79" w sypialni.

Zajmuje 2/3 ściany.

 

1baed30d7914478dcb8ec2d4a3f19848.jpg&key=b636e52d5801cfe256e60980cb5b0e4b0c3abd971672c13df6b91f477e5a4b17

 

Czarna tafla z chromowaną ramką, koresponduje z czarną szybą z chromowaną ramką na drzwiach szafy. I czarno chromowym wentylatorem na suficie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, raf7705 napisał:

Patrz, tak wygląda tv 79" w sypialni.

Zajmuje 2/3 ściany.

 

1baed30d7914478dcb8ec2d4a3f19848.jpg&key=b636e52d5801cfe256e60980cb5b0e4b0c3abd971672c13df6b91f477e5a4b17

 

Czarna tafla z chromowaną ramką, koresponduje z czarną szybą z chromowaną ramką na drzwiach szafy. I czarno chromowym wentylatorem na suficie.

 

 

Pokaż mi jak wygląda wyłączony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, raf7705 napisał:

Tak jak szyba na szafie.

obraz.thumb.png.8621559d20a0538b1768b3d19712fa7d.png
 

Jak bardzo się minąłem z prawdą? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, raf7705 napisał:

No wcale emoji3.png

No właśnie dlatego moja żona nie chce się zgodzić na TV w sypialni. Nie dla efektu, kiedy jest włączony, ale dla efektu kiedy jest wyłączony (czyli 95% czasu dnia).
Oczywiście przezroczysta matryca mogłaby być cool, ale nie oszukujmy się taki TV w tych 65" będzie kosztował pewnie ze 40k a to jest range nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, K-Roll napisał:

No właśnie dlatego moja żona nie chce się zgodzić na TV w sypialni. Nie dla efektu, kiedy jest włączony, ale dla efektu kiedy jest wyłączony (czyli 95% czasu dnia).

a czemu jako projektora nie chciałeś jakiegoś ultra short throw z laserowym źródłem światła?

np. choćby taki Epson EH-LS500W ale jest też wiele innych - tańszych LG, Xiaomi, ...

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego moja żona nie chce się zgodzić na TV w sypialni. Nie dla efektu, kiedy jest włączony, ale dla efektu kiedy jest wyłączony (czyli 95% czasu dnia).
Oczywiście przezroczysta matryca mogłaby być cool, ale nie oszukujmy się taki TV w tych 65" będzie kosztował pewnie ze 40k a to jest range nie dla mnie.
To trzeba trzymać włączony, cały czas .
Samsungi mają opcje wyświetlania obrazu takiego stałego w czasie uśpienia.
Można mieć "Matejkę" na ścianie albo można zdjęcie ściany zrobić i telewizor się "zamaskuje", bo będzie to zdjęcie wyświetlać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.01.2021 o 11:15, klaus71 napisał:

a czemu jako projektora nie chciałeś jakiegoś ultra short throw z laserowym źródłem światła?

np. choćby taki Epson EH-LS500W ale jest też wiele innych - tańszych LG, Xiaomi, ...

Czy ten Espon o którym wspomniałeś jest godny uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, K-Roll napisał:

Czy ten Espon o którym wspomniałeś jest godny uwagi?

nie wiem - tak strzeliłem bo wybrałeś epsona - więc może coś lubisz w obrazie "epsonowym"

no i kosztuje tyle co twój (choć chyba nie wspiera HDR więc trochę lipa) ale ma laser więc się mniej grzeje, nie potrzebuje "rozgrzewki" i "chłodzenia po", powinien być też teoretycznie cichszy.

do tego short throw więc na głowę nie spadnie - a i ewentualne kable chyba prościej ogarnąć na szafce

ale jest wiele innych short throw na laserze

       na forum chyba chwalili się ludzie o połowę tańszy Xiaomi Mijia Ultra-Short Throw Laser Projector

tak się po prostu zastanawiałem czy short throw to jakies ułomki że przy takim budżecie nie brałeś pod uwagę

 

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, klaus71 napisał:

tak się po prostu zastanawiałem czy short throw to jakies ułomki że przy takim budżecie nie brałeś pod uwagę

Wiesz, chodzi o to, że nie byłem skłonny wybrać modelu stawianego, chciałbym zawiesić nad głową coś raz i mieć z głowy.
Shortthrowy Xiaomi są bardzo kiepskie i ciemnie. Widziałem to w warunkach live w jednej z knajp w Gdyni oraz w Mi Store w galerii handlowej i kiepsko.
Dogadałem się z firmą sprzedającą, iż wymienimy ten projektor większy na coś mniejszego w tej cenie lub z dopłatą (budżet zwiększyłem im do 14k).
Na pewno coś uda się ogarnąć 😆
Zobaczymy co zaproponują a potem muszę wertować oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, K-Roll napisał:

Zobaczymy co zaproponują a potem muszę wertować oferty.

a na co będziesz "rzucał" obraz w sypialni? na białą ścianę?

czy jednak będzie jakiś ekran - np. elektryk by żonie nie "szpecił ściany"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, klaus71 napisał:

a na co będziesz "rzucał" obraz w sypialni? na białą ścianę?

czy jednak będzie jakiś ekran - np. elektryk by żonie nie "szpecił ściany"?

Mam specjalnie przygotowaną pod to ścianę przez specjalistę. Wielokrotnie szlifowana, pokryta kilkukrotnie profesjonalną farbą. Odcień "szary".
Gdy odpaliłem na chwilę tego EPSONa, to co widziałem w pełni zaspokaja moje potrzeby jako powierzchnia do wyświetlania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, K-Roll napisał:

Wielokrotnie szlifowana, pokryta kilkukrotnie profesjonalną farbą. Odcień "szary".

czyli jakaś farbo pod projektor - tak z ciekawości napisałbyś jaka? jak odcień szarości (to jest jakiś kolor NCS) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.01.2021 o 07:47, raf7705 napisał:

No tak, ale jak jest wyłączony dalej pozostaje czarny placek na ścianie. Na aktualny stan rozważam BU50NST (tylko 1500ansi ale na wieczór starczy) lub nowy HU810P,  który w moim mniemaniu nie ma żadnych minusów i ma bluetooth! (a potrzebuję bezprzewodowych głośników!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego się nie wyłącza.

Ma specjalną funkcję "stanby" i w tejże funkcji wyświetla dany obraz cały czas.

 

Przycisk na prawo od przycisku mikrofonu.82603225ebce92d74a6c794e7cac2f25.jpg&key=7c650f0a145dbdead8edaa5544559c4a0f551efbc601b44ed38885d2de332654

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, K-Roll napisał:

BU50NST (tylko 1500ansi ale na wieczór starczy) lub nowy HU810P,  który w moim mniemaniu nie ma żadnych minusów i ma bluetooth! 

ale HU810P ma o połowę mniejszą jasność 2700 niz BU50 - ten ma niby 5000lumenów, czemu napisałeś 1500? 

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...