Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, K-Roll napisał:

No tak, ale jak jest wyłączony dalej pozostaje czarny placek na ścianie. Na aktualny stan rozważam BU50NST (tylko 1500ansi ale na wieczór starczy) lub nowy HU810P,  który w moim mniemaniu nie ma żadnych minusów i ma bluetooth! (a potrzebuję bezprzewodowych głośników!).

Zaraz, zaraz...Masz jeden z lepszych projektorów (Epson 9400) i zamierzasz zamienić go na jakiś "wynalazek" LG ?? Poważnie? 

Bardzo jestem ciekawy twoich argumentów...

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, klaus71 napisał:

ale HU810P ma o połowę mniejszą jasność 2700 niz BU50 - ten ma niby 5000lumenów, czemu napisałeś 1500? 

Bo mówię o realnej jasności.
Konsultowałem to ze specem.
 

3 godziny temu, raf7705 napisał:

Jego się nie wyłącza.

Ma specjalną funkcję "stanby" i w tejże funkcji wyświetla dany obraz cały czas.

Przycisk na prawo od przycisku mikrofonu.

Nie ważne co na nim wyświetlisz, zawsze będzie widoczny na ścianie.

2 godziny temu, Barnaba napisał:

Zaraz, zaraz...Masz jeden z lepszych projektorów (Epson 9400) i zamierzasz zamienić go na jakiś "wynalazek" LG ?? Poważnie? 

Bardzo jestem ciekawy twoich argumentów...

Rozmiar, waga, brak możliwości podwieszenia przez te czynniki pod sufit podwieszany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, K-Roll napisał:

Bo mówię o realnej jasności.
Konsultowałem to ze specem.

tylko to są projektory tego samego producenta - jaki miałoby sens lg podawać fałszywą informację  w przypadku jednego projektora?

przecież te wartości to podstawa do wyliczeń na www.projectorcentral.com

poza tym przecież te jasności to jest raczej banał pomierzyć i wykazać oszustwo producenta - więc każdy by kupował projektor i po roku oddawał na niezgodność ze specyfikacją

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, K-Roll napisał:

Rozmiar, waga, brak możliwości podwieszenia przez te czynniki pod sufit podwieszany.

Pod sufitem podwieszanym znajduje się sufit właściwy - do niego można przymocować nawet konia, o 11-kilogramowym projektorze nie wspominając ;)
Też mam projektor pod sufitem podwieszanym.

Edytowane przez burz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, klaus71 napisał:

tylko to są projektory tego samego producenta - jaki miałoby sens lg podawać fałszywą informację  w przypadku jednego projektora?

przecież te wartości to podstawa do wyliczeń na www.projectorcentral.com

poza tym przecież te jasności to jest raczej banał pomierzyć i wykazać oszustwo producenta - więc każdy by kupował projektor i po roku oddawał na niezgodność ze specyfikacją

 

Temat nie jest taki prosty, nie jestem fachowcem, nie umiem tego dokładnie wytłumaczyć.

 

4 minuty temu, burz napisał:

Pod sufitem podwieszanym znajduje się sufit właściwy - do niego można przymocować nawet konia, o 11-kilogramowym projektorze nie wspominając ;)
Też mam projektor pod sufitem podwieszanym.

Tak, ale trzeba to burzyć, przerabiać, nie mam na to możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda u ciebie, ale ostatnio dokładałem tylne głośniki sufitowe (właśnie w podwieszanym) i nic nie musiałem burzyć, liczyło się precyzyjne wycięcie w płycie k-g...

IMG_20210113_142109.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar, waga, brak możliwości podwieszenia przez te czynniki pod sufit podwieszany.
Nie zawsze.
Bo można wyświetlić zdjęcie ściany, za telewizorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.01.2021 o 01:16, burz napisał:

Nie wiem jak to wygląda u ciebie, ale ostatnio dokładałem tylne głośniki sufitowe (właśnie w podwieszanym) i nic nie musiałem burzyć, liczyło się precyzyjne wycięcie w płycie k-g...

IMG_20210113_142109.jpg

MY_PLACE_-_SYPIALNIA_15.jpg

U mnie trzeba byłoby wszystko wywalić i zrobić na nowo (sufit podwieszany). Uzbroić go pod masę epsona. Do 8kg da radę (z uchwytem), ale nie do 14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie do sufitu konstrukcyjnego, a w gipsie tylko otwór przelotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Barnaba napisał:

Mocowanie do sufitu konstrukcyjnego, a w gipsie tylko otwór przelotowy.

Patrząc na model LG Forte HU810PW lub LG Forza AU810PW to ze spokojnym sercem zrezygnuję z tego Epsona 😆 Tym bardziej, że sklep na wymianę za inny sprzęt przyjmie go bez problemu więc mam bon na 11.600pln. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, K-Roll napisał:

Patrząc na model LG Forte HU810PW lub LG Forza AU810PW to ze spokojnym sercem zrezygnuję z tego Epsona 😆 Tym bardziej, że sklep na wymianę za inny sprzęt przyjmie go bez problemu więc mam bon na 11.600pln. :)

Twój cyrk, twoje małpy ;) Powodzenia!

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...