Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Apple TV 4K vs NVIDIA Shield - porównujemy i testujemy najlepsze przystawki 4K dla telewizorów!

Na rynku przystawek 4K premium dominują obecnie dwa urządzenia - Apple TV 4K oraz NVIDIA Shield. Które urządzenie prezentuje się lepiej, szybciej działa i ma większą funkcjonalność? Odpowiadamy na pytania!

 

Przeczytaj całość

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety test o wszystkich i niczym :) brak informacji na temat odtwarzania plików wideo czyli rzekł bym najważniejszą cechą odtwarzaczy.

Edytowane przez D4r3KS
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już w tytule wydano wyrok to po co testować?

A gdzie np. jest Roku 4K? A gdzie Chromecast 2?

 

Nie mówiąc o tym, że takie przystawki mają sens dla oglądania oferowanej w streamingu zawartości. Bo do oglądania plików można podłączyć jeden z pewnie kilkuset playerów obecnych na rynku.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do użytkowników (poza jednym ;) ) Nvidia Shield.

Jakie polecacie programy do odtwarzania struktury Blu-Ray z menu?

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich a na kodi odpalisz tylko niektóre bez javy.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, D4r3KS napisał:

Nie ma takich a na kodi odpalisz tylko niektóre bez javy.

 
 

Zła wiadomość :( Czyżbym kupił mało elegancki przycisk do papieru? Jak to możliwe - to jedna z podstawowych funkcjonalności każdego przyzwoitego playera?!

A taki programik: MrMC ?

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To klon kodi, nigdy nie było obsługi menu bd i nie nazwał bym tego podstawową funkcją korzysta z tego nawet nie 1% użytkowników plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, D4r3KS napisał:

To klon kodi, nigdy nie było obsługi menu bd i nie nazwał bym tego podstawową funkcją korzysta z tego nawet nie 1% użytkowników plików.

 
 
 

Ok. widać jestem w mniejszości ;)

Co mnie podkusiło z tym shieldem :( Od kilkunastu lat używam różnych playerów sprzętowych i pierwszy raz spotykam się z taką ułomnością.

40 minut temu, D4r3KS napisał:

Nie ma takich a na kodi odpalisz tylko niektóre bez javy.

 

Już się trochę doszkoliłem, bo myślałem, że to kodi to jakiś serwer, a to w sumie player o który mi chodziło. Czy jednak coś źle kombinuję?

Obsługa javy jest zbędna, byleby odpalić strukturę BD z hdd przez niezbyt wprawnego użytkownika ;)

Edytowane przez Barnaba
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty pisałeś o menu.. kodi to player do wszystkiego muzyki/zdjęć/filmów/radio itd strukturę odtworzysz i niektóre menu bez javy..

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wada AppleTV to brak przepuszczania audio (passthrough) z plików mkv do amplitunera. Poza tym ja jestem bardzo zadowolony z tej przystawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...