Skocz do zawartości
Redakcja

Pierwsze duże problemy z PS5? Gracze zgłaszają niestabilne analogi DualSense i tajemniczy nalot na obudowie konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze duże problemy z PS5? Gracze zgłaszają niestabilne analogi DualSense i tajemniczy nalot na obudowie konsoli

Wygląda na to, że posiadacze konsoli PS5 zaczynają odczuwać pierwsze niedogodności związane z jej użytkowaniem. Nie chodzi jednak o jej głośność czy też nadmierne przegrzewanie, a o "dryfujące" gałki analogowe kontrolera DualSense i tajemniczy czarny nalot pojawiający się na białych panelach bocznych konsoli.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.11.2020 o 17:31, rgomez napisał:

Siem, kuźwa, uśmiałem. Zwłaszcza z tego iż Sony i Microsoft się przewiozą. Śledzę grupę na fb odnośnie ps5 i jedno mogę powiedzieć - popyt przewyższa podaż w takim stopniu że głowa mała. Ludzie wręcz się zabijają żeby kupić ps5 i niestety [beeep]a blada. Ci którzy zakupili preordery wygrali, reszta poległa na razie. I tak jest na całym świecie Czy warto? Miałem zwykle ps4 nie pro. Dla mnie warto. Czy drogie? Bez jaj, karta graficzna, wcale nie jakaś wypasiona, do kompa jest droższa a gdzie reszta? W czasie pandemii dużo ludzi ma w kij wolnego czasu, takie czasy. Zresztą ludzie zawsze grali w gry, takie mają hobby po prostu.

I masz swoje uśmianie... !!! A postawę ludzi co się zabijali nawet nie będę komentować...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Adam60 napisał:

I masz swoje uśmianie...

przecież wymienią panel na nowy i pada pewnie też - po to jest właśnie gwarancja

jak ktoś przeczekał ps4pro to się nie dziwię że chciał jak najszybciej przejść na ps5

 

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z PS5 to tak trochę jak z M.Rozenek dużo szumu ,a poza tym nic specjalnego.Chyba że gimnazjum chce zaszpanować przed kolegami towarem którego ciężko kupić przed świętami w swojej normalnej cenie.PS5 to tak naprawdę PS4 Pro+,doszedłem do takiego wniosku po 3 dniach użytkowania.Sprzedałem i nie straciłem.

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież wymienią panel na nowy i pada pewnie też - po to jest właśnie gwarancja
jak ktoś przeczekał ps4pro to się nie dziwię że chciał jak najszybciej przejść na ps5
 
A jak ktoś ma PS4 pro, to ma w nosie PS5, przynajmniej na razie

Może nawet poczekać na ps5 Pro

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tej sytuacji cena XBOX Series X na rynku wtórnym podskoczy do 5 tys. zł przed Świętami  😃 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola Sony trzy tygodnie po premierze nadal nigdzie nie jest dostępna na rynku a jak się pojawia to znika niczym ciepłe bułeczki, dlatego gro osób do świąt zdecyduje się na Xboxa który normalnie można dostać w sklepie, z tego powodu w lutym okaże się że popyt na "plejkę" nagle pójdzie sporo w dół bo sporo osób zaopatrzy się u konkurencji.  W tej chwili gratuluję wszelkiej maści konikom opychającym konsolkę za 8 tysi na rynku wtórnym frajerom i tym frajerom którzy myślą że są w awangardzie bo mają coś pierwsi (pomijam majętnych bo ci są w stanie nabyć 20 takich konsol). Żeby nie powiedzieć Xbox ma swoje wady które skutecznie zniechęciły mnie do nabycia konsoli od Microsoftu a mianowicie weryfikację online dla napędu BD bez której nie można odpalić żadnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I masz swoje uśmianie... !!! A postawę ludzi co się zabijali nawet nie będę komentować...

I cóż wynika z tego artykułu? Tylko tyle że ktoś ma uszkodzonego pada albo, w drugim przypadku, syf na chacie. Konsola jak każdy sprzęt może się zepsuć , i ta nowa i ta stara. Mam konsolę wiem jak wygląda i ten nalot to fake jakiś, jeżeli byly by problemy z grzaniem się konsoli to raczej obudowa jak i owa konsola by się spaliła a nie wyszły by jakiś brudy na powierzchni. Te wszystkie problemy to raczej wymysły dziwnych ludzi. I ani Microsoft ani Sony nie cierpią z tego powodu a na pewno nie przejechały. się na premierze. Konsole zeszły jak ciepłe bułeczki i jest problem z dostępnością na całym świecie. A, jak napisałem, sprzęty się psują. Każde, nie ma czegoś takiego jak bezawaryjność.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG! ten nalot to nic innego jak, wilgotne powietrze w pomieszczeniu w którym jest konsola. Normalny zakres, ona chodzi i kumuluje się takimi ''zaciekami'' z kurzu. :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...