Jump to content

rgomez

Użytkownik
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

26 Excellent

About rgomez

 • Rank
  SVCD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bo kolega ma rację. Tytuł tematu brzmi 65 cali do ok. 5000 tysięcy i on odpowiada zgodnie z tytułem a Ty swoimi wypowiedziami tylko siejesz założycielowi tematu zamęt w głowie. Co z tego że XG posiada wymienioną przez Ciebie technologię skoro ma się to nijak do tego czego szuka założyciel tematu?
 2. Też jestem na etapie wymiany tv pod ps5. Na dzień dzisiejszy faworytem jest u mnie Samsung q80t w kategorii cena/jakość/możliwości. Zaznaczam że priorytetem jest tutaj PS5 a więc tryb gra i jego możliwości, niski input lag itd. to coś na co zwracam uwagę w pierwszej kolejności. No i ma, potrzebne czy nie to akurat mało ważne w tej chwili, HDMI 2,1. Na oleda, po przestudiowaniu forum i całego netu nie zwracam zbytnio uwagi. Jakość obrazu na pewno powala ale to raczej technologia która na dzień dzisiejszy nie jest stworzona do konsoli. https://youtu.be/AHGxsldjSJc pod tym linkiem ciekawy materiał który w jakiejś mierze przyczynił się do porzucenia przeze mnie myśli o oledzie.
 3. Wiem, rozumiem. Chodziło mi o nakierowanie Ciebie na te 55 cali.
 4. rgomez

  Philips 65PUS6262

  Z testu z tegoż forum wynika że 125ms, ale test jest z maja i autor testu czyli Maciej Koper sam się zastanawiał czy to nie jest wina wczesnej wersji oprogramowania. Fajnie jakby właśnie on postarał się odpowiedzieć czy posiada wiedzę odnośnie input laga na dzień dzisiejszy. Znalazłem też ranking tv z sierpnia tego roku gdzie widnieje 26ms. Możliwe że właśnie zostało to naprawione ale czy tak jest?
 5. Oj, kolego grundig. Jakbym przeżywał deja vu, znowu to samo. Cóż, niektórzy się nie zmienią. W kwestii telewizora autorki wątku napiszę tylko iż do takiej odległości myśl raczej o minimum 49/50 cali a najlepiej jakbyś szukała 55 cali. Nienaturalny obraz hmmm, myślę że chodzi o efekt tzw. teatru, można to wyłączyć w każdym tv. To samo z nienaturalnymi kolorami, kwestia ustawień. Co do marki odkąd kupiłem swojego Samsunga nie jestem w temacie co teraz jest ok. Pewno zaraz koledzy bardziej zorientowani w nowościach podpowiedzą. Ale kierunek Samsung/Sony/Panasonic myślę że jest dobry. Pozdrawiam.
 6. Ostatnie zdanie jest lekko ( mało powiedziane) mylące. Sklep stacjonarny nie ma obowiązku przyjmowania czegokolwiek z powrotem. To jest dobra wola sklepu. I o ile w Media Markt jest to praktykowane to np. w EuroRtv już nie.
×
×
 • Create New...