Jump to content

rgomez

Użytkownik
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

23 Excellent

About rgomez

 • Rank
  SVCD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiem, rozumiem. Chodziło mi o nakierowanie Ciebie na te 55 cali.
 2. rgomez

  Philips 65PUS6262

  Z testu z tegoż forum wynika że 125ms, ale test jest z maja i autor testu czyli Maciej Koper sam się zastanawiał czy to nie jest wina wczesnej wersji oprogramowania. Fajnie jakby właśnie on postarał się odpowiedzieć czy posiada wiedzę odnośnie input laga na dzień dzisiejszy. Znalazłem też ranking tv z sierpnia tego roku gdzie widnieje 26ms. Możliwe że właśnie zostało to naprawione ale czy tak jest?
 3. Oj, kolego grundig. Jakbym przeżywał deja vu, znowu to samo. Cóż, niektórzy się nie zmienią. W kwestii telewizora autorki wątku napiszę tylko iż do takiej odległości myśl raczej o minimum 49/50 cali a najlepiej jakbyś szukała 55 cali. Nienaturalny obraz hmmm, myślę że chodzi o efekt tzw. teatru, można to wyłączyć w każdym tv. To samo z nienaturalnymi kolorami, kwestia ustawień. Co do marki odkąd kupiłem swojego Samsunga nie jestem w temacie co teraz jest ok. Pewno zaraz koledzy bardziej zorientowani w nowościach podpowiedzą. Ale kierunek Samsung/Sony/Panasonic myślę że jest dobry. Pozdrawiam.
 4. Ostatnie zdanie jest lekko ( mało powiedziane) mylące. Sklep stacjonarny nie ma obowiązku przyjmowania czegokolwiek z powrotem. To jest dobra wola sklepu. I o ile w Media Markt jest to praktykowane to np. w EuroRtv już nie.
 5. Jeżeli chodzi o TVP 4K to pełna zgoda, ale jeśli idzie o Canal+ 4K to dla mnie obraz jest super. Ale do oglądania muszą być spełnione pewne warunki typu odpowiednia wielkość ekranu, odległość widza od tegoż ekranu itp.
 6. Sorry, nie znam się ale jak chcesz mieć obraz 4k na telewizorze full hd? To chyba nie dziwne że robi downscalowanie do jakości full hd czyli do jakości którą obsługuje taki tv.
 7. Wyświetlacz to pikuś. I tak wszystko wyświetla się na ekranie tv. Dla mnie zbędna rzecz.
 8. Miałeś pecha po prostu, wszystko, każdy sprzęt każdej marki się może popsuć. Ja mam Epsona ponad dwa lata i nic go nie rusza. Nie ma reguły na usterki sprzętu. Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 9. rgomez

  Skalowanie obrazu

  Ok. Czyli info pokazuje sygnał wejściowy a nie wynik końcowy po przeskalowaniu? Rozumiem. Dzięki za wyjaśnienie. Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 10. rgomez

  Skalowanie obrazu

  Witam. Przepraszam za pytanie, może zostało już to wyjaśnione ale nie znalazłem. Jak to jest ze skalowaniem obrazu w Samsungu 49ku6470s? Czy puszczając sygnał 1080p ( ps4 np.) telewizor powinien przeskalować go do 4k czy nie? Sygnał idzie z hdmi 1, uhd color włączone a info jest 1920×1080/60p UHD Color. Czegoś tu nie rozumiem i proszę o wyjaśnienie zagadnienia. Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 11. Tak, jest cicho. Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 12. Ostatni wpis w temacie( oprócz Twojego) z grudnia 2016. Nie odkop?
×
×
 • Create New...