Skocz do zawartości
mjasinsk

STAR WARS PRO7 dla zapominalskich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przypominam ze na PRO7 w niedziele 06.05 o 20.15 bedzie STAR WARS Mroczne Widmo HD (prawdopodobnie w oryginale z napisami)
ZA tydzień tj. 13.05 Atak Klonów HD
Na PRO 7 jakosc zawsz ejest the best wiec moze być miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na napisy nie liczyl. Jeszcze zadnego filmu z napisami na Pro7 nie widzialem. Zreszta film w wersji oryginalnej pewnie by ich bardzo drogo kosztowal bo Pro7 jest FTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='46474' date='05.05.2007, 09:53 ']Ja bym na napisy nie liczyl. Jeszcze zadnego filmu z napisami na Pro7 nie widzialem. Zreszta film w wersji oryginalnej pewnie by ich bardzo drogo kosztowal bo Pro7 jest FTA.[/quote]

Dokladnie. Bedzie szprechanie jak talala... ehhh i juz sie nie chce obgladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coprawda nie moge odpowiadac za rzetelnosc info na PRO7 ale wyraźnie jest napisane ze zarówno Mroczne widmo jak i Atak Klonow sa z napisami. To dobra wiadomosc. Zla jest taka, że cos nie zapowiadaja na nastepny tydzien Zemsty Sithów za to 18 maja beda Gwizdne wojny a 26 maja Imperium Kntratakuje. Wszystkie z napisami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mjasinsk' post='46500' date='05.05.2007, 15:56 ']Coprawda nie moge odpowiadac za rzetelnosc info na PRO7 ale wyraźnie jest napisane ze zarówno Mroczne widmo jak i Atak Klonow sa z napisami. To dobra wiadomosc. Zla jest taka, że cos nie zapowiadaja na nastepny tydzien Zemsty Sithów za to 18 maja beda Gwizdne wojny a 26 maja Imperium Kntratakuje. Wszystkie z napisami[/quote]


To chodzi raczej o napisy dla nieslyszacych z poziomu TXT, niedostepne nawet na Pro7HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ein' post='46475' date='05.05.2007, 09:03 ']Dokladnie. [b]Bedzie szprechanie jak talala... ehhh i juz sie nie chce obgladac[/b][/quote] to nieogladaj to jest program dla niemcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='BitTornado' post='46553' date='06.05.2007, 10:08 ']to nieogladaj to jest program dla niemcow[/quote]

Coz, byl taki fajny rezyser - Kubrick sie nazywal i zakazal puszczania swoich filmow z dubem, tylko i wylacznie kinowka, z napisami i sciezka orginal. IMHO tak powinno to wygladac (tudziez wersja org puszczana po dub)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sterbid' post='46573' date='06.05.2007, 14:09 ']na jakim to kanale na telewizji n hd szybko tylko prosze podac[/quote]

kanały 500-504 to kanały HD z Astry. Pro7 masz chyba na 501. Masz coś takiego jak EPG ;):rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ein' post='46559' date='06.05.2007, 10:21 ']Coz, byl taki fajny rezyser - Kubrick sie nazywal i zakazal puszczania swoich filmow z dubem, tylko i wylacznie kinowka, z napisami i sciezka orginal. IMHO tak powinno to wygladac (tudziez wersja org puszczana po dub)[/quote]
powina byc zawsze scieszka orginalna i z dubingiem do wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdziły sie Wasze przypuszczenia i SW leci w wersji niemieckiej. ZAglebilem sie w informacje na stronie niemieckiej jeszcze raz i jak wół stoi ze jest dostępna wersja z napisami. I to mnie utwierdza w przekonaniu ktore dotychczas było podejrzeniem że funkcja ta jest zwyczajnie zablokowana przez soft Nboxa. Na tunerze cyfrowego Polsatu przy odbieraniu niemieckich kanałów z ASTRY zawsze miałem EPG a na nbox go nie ma, na zwyklym taniutkim echostareze Polsatu mialem wybór np Dolby Digital na 3 SAT i zwykłego analogowego tutaj coprawda wuyświetla ze jest DD ale zawsze podkreslam zawsze leci 2.0 a skad inad we wczesnym moim obcowaniu z polsatem 3 SAT byla pierwsza stacja ktora moglem sobie pusz czac filmy w DD5.1 przez moja Yamahe i takich filmow i seriali bylo conajmniej kilka w tygodniu. Nie sadze zeby 3SAT cofnal sie w tym wzgledzie bo od roku nie widzialem tam filmu na NBOX w DD5.1.
Sprawdzałem równiez poprzez złacze scart na tym programie nie jest wyswietlana telegazeta (z pominieciem teletextu NBOXa) wiec nie chodzi o wspomniane przez Was napisy w telegazevie. Poprostu NBOX nie umozliwia nam zmiany scieżki na tych kanałach. Dlaczego nie wiem ale ewidentnie niemcy chwala si na stronie Star Wars w HD DD5.1 i napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i KUPA :)

Po Krzyżacku i bitrate taki sobie ... szału nie ma .


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
n-ka raczej nie poblokowała. Na Humaxie film tez tylko po krzyzacku ale w 5.1.
Jakość ? Wprawdzie ten odcinek SW oglądałem na cyfrze jakoś czas temu (narzekając), ale moim zdaniem jakosc na cyfrze była LEPSZA. Edytowane przez krog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cholera musze sie dowiedziec. Moze nie jestem orłem z niemieckiego ale jako tako kumam w tym języku kiedys nawet bardzo dobrze kumałem wiec nie sądze zebym si emylil. Musze to wyjasnic . Chyba ze jutrzejsza powtórka o 9 bedzie w oryginale ale już nie HD. W kazdym razie napisze do nich mail z pytaniem. Bo na przyszły tydzien to znaczy nastepny niz przyszły zapowiadaja Collateral tez w oryginale z napisami.

Co do jakości to ciagle mam nagranego Terminatora 3 i faktycznie jest lepszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mjasinsk' post='46601' date='06.05.2007, 20:28 ']Potwierdziły sie Wasze przypuszczenia i SW leci w wersji niemieckiej. ZAglebilem sie w informacje na stronie niemieckiej jeszcze raz i jak wół stoi ze jest dostępna wersja z napisami. I to mnie utwierdza w przekonaniu ktore dotychczas było podejrzeniem że funkcja ta jest zwyczajnie zablokowana przez soft Nboxa. Na tunerze cyfrowego Polsatu przy odbieraniu niemieckich kanałów z ASTRY zawsze miałem EPG a na nbox go nie ma, na zwyklym taniutkim echostareze Polsatu mialem wybór np Dolby Digital na 3 SAT i zwykłego analogowego tutaj coprawda wuyświetla ze jest DD ale zawsze podkreslam zawsze leci 2.0 a skad inad we wczesnym moim obcowaniu z polsatem 3 SAT byla pierwsza stacja ktora moglem sobie pusz czac filmy w DD5.1 przez moja Yamahe i takich filmow i seriali bylo conajmniej kilka w tygodniu. Nie sadze zeby 3SAT cofnal sie w tym wzgledzie bo od roku nie widzialem tam filmu na NBOX w DD5.1.
Sprawdzałem równiez poprzez złacze scart na tym programie nie jest wyswietlana telegazeta (z pominieciem teletextu NBOXa) wiec nie chodzi o wspomniane przez Was napisy w telegazevie. Poprostu NBOX nie umozliwia nam zmiany scieżki na tych kanałach. Dlaczego nie wiem ale ewidentnie niemcy chwala si na stronie Star Wars w HD DD5.1 i napisami.[/quote]

Bo chodzi pewnie o TXT w PRO7SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Na n-ce było 5.1 czy 2.0? Przegapiłem.

PS.
Film jeszcze leci i sprawdziłem. Mam w 5.1 Edytowane przez MaBri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest w 5.1....wczesniej podawałem przykład 3SAT gdzie na tunerze Nki jeszcze nie widzialem od kilku miesiecy filmu w DD5.1 a na tunerze Polsatu miałem to przynajmniej raz w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałem i dla mnie to kapa ; / eh to taki super hiper lite hd. "Prawie jak HD". Tak jak w C+ ; ) Co nie zmienia faktu, że pierwsza cześć ogólnie była słaba na HD ale wersje ze SKY HD i Premiere HD to odległa galaktyka dla tych wersji. Widać, że to FTA. Trochę lepiej niż na DVD. Trochę. Ale jak pokazałem znajomym to mnie wyśmieli ; ) więc lepiej tego nie pokazywać. Aha na SAT1HD leciał jakiś serial i też to HD to naciągane....

Ale to kanały FTA więc i tak za to nie płacę ; ) ale jednak znaczek HD zobowiązuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
[quote name='Gmeru' post='46631' date='06.05.2007, 23:54 ']Obejrzałem i dla mnie to kapa ; / eh to taki super hiper lite hd. "Prawie jak HD". Tak jak w C+ ; ) Co nie zmienia faktu, że pierwsza cześć ogólnie była słaba na HD ale wersje ze SKY HD i Premiere HD to odległa galaktyka dla tych wersji. Widać, że to FTA. [b]Trochę lepiej niż na DVD[/b]. Trochę. Ale jak pokazałem znajomym to mnie wyśmieli ; ) więc lepiej tego nie pokazywać. Aha na SAT1HD leciał jakiś serial i też to HD to naciągane....

Ale to kanały FTA więc i tak za to nie płacę ; ) ale jednak znaczek HD zobowiązuje.[/quote] No niewiem umnie na DVD jest o wiele lepiej niz te HD na PRO7, jakie s dwa tygodnie temu lecial Hellboy i wtedy to bylo HD Edytowane przez BitTornado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wam to się chyba w głowach poprzewracało! ;-)
nie widziałem wypasionych filmów HD z kompa czy z płyt HD-DVD lub BD, ale tutaj jakość była lepsza niż na zwykłych filmach z satki lub też z DVD. Może to nie jest szczyt możliwości, ale powiedzcie gdzie widzieliście lepszą jakość HD Sat? Discovery HD? MGM? A tutaj jest za free, jeszcze narzekacie, że po niemiecku i w kupiej jakości...

ja się cieszyłem, że oglądam film w HD (może i pseudo, ale sama świadomość cieszy :-D), do tego mogę przypomnieć sobie trochę niemieckiego... większość dialogów w miarę prosta do zrozumienia, szczególnie jak ktoś oglądał wcześniej.

szklanka zawsze może być do połowy pusta... ale czy trochę nie przesadzacie?
ileż można żyć "oczo[beeep]stwem"? po pewnym czacie chyba każdemu przechodzi i liczy się to czy film jest dobry, czy nie ;-)

pozdrawiam,
helcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz @helcik. Widziałem lepszą jakość na satHD. Na MGM HD, DiscoveryHd, NsportHD, AnixeHD, itd. To ze jest to kanał FTA to co, ma być byle jak? Niemcy przyzwyczaili mnie do super jakości już w czasach analogu a teraz Pro7HD próbuje się zdegradować?!
Ach byłbym zapomniał. Zapomnijcie o wersji dźwięku oryginalnej na kanałach FTA niemieckich. umowy z dystrybutorami zabraniają im tego robić. Napisy to są co najwyżej dla niesłyszących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='helcik' post='46684' date='07.05.2007, 16:40 ']ja się cieszyłem, że oglądam film w HD (może i pseudo, ale sama świadomość cieszy...[/quote]

Widać, że nie wszyscy mają takie same oczekiwania co do jakości HD. Mnie już sama świadomość zdecydowanie nie wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie na super jakość HD można liczyć tylko z "własnych" źródeł: PC, BR, odtwarzacz HD-DVD.
SAT już raczej sobie odpuściłem, bo na każdym kanale HD (z wyjątkiem promo i LuxeTV) widać mniejsze lub większe niedoróbki.
po prostu zmęczyłem się analizowaniem jakości obrazu na każdym kanale.
cieszę się jak obraz leci w 16:9 bez jakichś artefaktów i śladów kompresji, a czy widać dobrze drugi plan i każdy szczególik to już nie chce mi się męczyć oczu na wpatrywanie.
takie zdroworozsądkowe podejście stosuje chyba większość użytkowników (moim zdaniem), ponieważ szybko przywyka się do tego co nas otacza.

pozdr,
helcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...